dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 214 z 267
Pokaż wyniki od 4.261 do 4.280 z 5324
  1. #4261
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Test dla "finlandii" i naczelnego:

    Na chuj mi było takie klejenie spoin ?
    Załącznik 453529

    Była odpowiedź na (moderowano) .BYŁA...
    Przy okazji widać, że okna są fajnie wysunięte .
    Pytanie,na (moderowano) ...Również BYŁO to

    Ale jak ręka rękę myje, to prawo Achima czyli było a nima
    Dlaczego nima ?
    To już Pan wie i forumowicze również, dlaczego tak często jest Pan banowany?
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #4262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ciekaw byłem nocnych postów, bo na popołudniowe mnie zaskoczyły pozytywnie.
    Niestety, z żalem patrzę na to co się pojawiło i celowo zostawiam, by inni użytkownicy mogli się z nimi zapoznać. Gaweł, za takim forum będziesz tęsknić?
    Czy użytkownicy nie zasługują na przeprosiny? Użytkownicy!

    Ubolewam. I ja przepraszam Forum, że na pierwsze raporty o nowym klonie napisałem "dajmy mu szansę", bo tym samym naraziłem Was na takie posty.
    Generalnie tak, aczkolwiek nie rozumiem tych pretensji z dziennikiem. Że był cenny i że Redakcja zarabiała na jego odsłonach i ruchu w necie który generował. I potem na życzenie Autora został skasowany, I teraz Autor ma pretensje i tu właśnie nie wiem o co?

  3. #4263
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    dlaczego jak chce kliknąć na interesujący mnie temat wyskakuje reklama czegoś tak mnie to wku....ia ze przeniosłem się już prawie na inne forum czy to wku...nie ludzi jest po stronie forum czy to może jakiś wirus w moim telefonie?

  4. #4264
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał romano78 Zobacz post
    dlaczego jak chce kliknąć na interesujący mnie temat wyskakuje reklama czegoś tak mnie to wku....ia ze przeniosłem się już prawie na inne forum czy to wku...nie ludzi jest po stronie forum czy to może jakiś wirus w moim telefonie?
    Po stronie forum jest te badziewie.
    Mnie też to wk...

  5. #4265
    ELITA FORUM (min. 1000)
    romano78

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Sędziszów młp
    Posty
    2.063

    Domyślnie

    Zeby teraz tu wejsc i napisać męczyłem się z minute z ta nachalną reklamą a h..j z wami. Na innym forum na które się przeniosłem też wyskakują ale jest krzyżyk i w sekundę ja wylaczam.

  6. #4266
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Sprawdzamy. Nie powinno tak być, że reklama blokuje korzystanie z forum. Przepraszamy za niedogodności.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #4267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a jak juz jestem to cos tam powiem ...
    generalnie forum umiera wg mnie z powodu technologii, szybkosci odpowiedzi, reklam ktore sa tak irytujace ze glowa mala.
    szybkosc odpowiedzi, latwosc zalaczenia multimediow - przy komp spoko - z telefonu - dramat.
    trzeba sledzic watki, trzeba ich pilnowac.

    wyemigrowalem na FB - do grupy tematycznej.
    nie powiem ze grupy tematyczne fb sa idealne - tam czesto adminami sa janusze takie ze glowa mala, posty potrafia byc kasowane, ludzie wyrzucani za wlasne zdanie, za to ze niepochlepbnie wypowiedzieli sie o firmach ktore wspolpracuja z grupa. w wielu komercha jest potezna. z ilu mnie wyrzucili.

    Teraz umocowalem sie w grupie Elewacje Inspiracje - wg mnie jest zajebista, jest inna, nie jest sponsorowana przez nikogo, janusze oczywiscie sie pojawiaja, wojenki netowe oczywiscie ze sa, przeciez wlasnie w tej chwili mam co najmniej 2 rozpoczete.

    ale z mojego pkt widzenia - ja na forum/grupe nie przychodze sie uczyc przeciez w zakresie elewacji - ja przychodze jak mam chwile podzielic sie wiedza, komus pomoc, albo wrzucic jakies info. Oczywiscie na fm mam PP - mam je dlatego ze kosztuje niewiele i mam swiety spokoj, klientow raczej nie szukam - grafik na rok do prozodu na swoje elewacje zapelniam w miesiac bez problemu. zatem nie szukam klientow, wrecz odwrotnie - w tematach wykonawczych w sumie fajnie by bylo jakby ich bylo mniej.

    Ale narzedzie jakim jest forum - dla mnie osobioscie w obsludze jest mega niewygodne i po prostu archaiczne.
    Mam sentyment do FM - dlugo tu jestem i dlatego czasami wpadam, tak jak teraz o 1:15 w srodku nocy.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 11-03-2021 o 08:18
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #4268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam podobna diagnozę. Niestety. A szkoda bo mam tu sporo znajomych. Ludzi których po prostu lubię. Zmiany są nieuniknione.

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    a jak juz jestem to cos tam powiem ...
    generalnie forum umiera wg mnie z powodu technologii, szybkosci odpowiedzi, reklam ktore sa tak wkurwiajace ze glowa mala.
    szybkosc odpowiedzi, latwosc zalaczenia multimediow - przy komp spoko - z telefonu - dramat.
    trzeba sledzic watki, trzeba ich pilnowac.

    wyemigrowalem na FB - do grupy tematycznej.
    nie powiem ze grupy tematyczne fb sa idealne - tam czesto adminami sa janusze takie ze glowa mala, posty potrafia byc kasowane, ludzie wyrzucani za wlasne zdanie, za to ze niepochlepbnie wypowiedzieli sie o firmach ktore wspolpracuja z grupa. w wielu komercha jest potezna. z ilu mnie wyrzucili.

    Teraz umocowalem sie w grupie Elewacje Inspiracje - wg mnie jest zajebista, jest inna, nie jest sponsorowana przez nikogo, janusze oczywiscie sie pojawiaja, wojenki netowe oczywiscie ze sa, przeciez wlasnie w tej chwili mam co najmniej 2 rozpoczete.

    ale z mojego pkt widzenia - ja na forum/grupe nie przychodze sie uczyc przeciez w zakresie elewacji - ja przychodze jak mam chwile podzielic sie wiedza, komus pomoc, albo wrzucic jakies info. Oczywiscie na fm mam PP - mam je dlatego ze kosztuje niewiele i mam swiety spokoj, klientow raczej nie szukam - grafik na rok do prozodu na swoje elewacje zapelniam w miesiac bez problemu. zatem nie szukam klientow, wrecz odwrotnie - w tematach wykonawczych w sumie fajnie by bylo jakby ich bylo mniej.

    Ale narzedzie jakim jest forum - dla mnie osobioscie w obsludze jest mega niewygodne i po prostu archaiczne.
    Mam sentyment do FM - dlugo tu jestem i dlatego czasami wpadam, tak jak teraz o 1:15 w srodku nocy.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  9. #4269
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    @ fighter 1983 masz rację, jednak FM zmieniło się w 2009 roku o ile pamiętam i to wcale w pierwszym okresie mu bynajmniej nie pomogło, więc nie wiem czy taka zmiana ma sens, moim zdaniem nie to jest główny powód umierania bynajmniej.
    To jest główny powód:
    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    (...)
    nie powiem ze grupy tematyczne fb sa idealne - tam czesto adminami sa janusze takie ze glowa mala, posty potrafia byc kasowane, ludzie wyrzucani za wlasne zdanie, za to ze niepochlepbnie wypowiedzieli sie o firmach ktore wspolpracuja z grupa. w wielu komercha jest potezna. z ilu mnie wyrzucili. (...)

  10. #4270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o reklamy to może to kwestia wyboru przeglądarki? Ja używam opery i mam wyłączone reklamy i na prawdę nic mi się nie włącza:

  11. #4271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ja tam w stopce Arturo tylko jakiś link widzę.
    Ale że mnie jego linki nie interesują, to nie wchodzę.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  12. #4272
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Sygnalizujemy programistom problem z reklamami. Faktem też jest, że forum jako aplikacja jest programem z poprzedniej epoki. Ale to wszystko są tylko problemy techniczne!

    Co jest atutem forum? Naszym zdaniem:
    Ludzie - są najważniejsi. Na forum maja energię, by budować, dyskutować, pomagać, dzielić się swoimi doświadczeniami, spierać itd.
    Zbiór doświadczeń - ogromna baza wiedzy i doświadczeń, bardzo cenna dla kogoś, kto szuka informacji i rady innych. Wiedza skatalogowana, pod ręką.
    Brak animowości - FB jest jak apteka, gdzie idziemy po doraźną pomoc. Forum jest częścią życia - znamy ludzi choćby po nicku, wchodzimy w relacje; wiemy, że jest to miejsce, gdzie nasi rozmówcy są - gotowi pomóc albo pospierać się. W życiu realnym często brakuje takich osób wokół nas, z którymi można podyskutować, pogadać, drążyć temat.
    Forum docenia - rada udzielona na FB znika w czeluściach. Na forum doświadczony inwestor, specjalista buduje swoją reputację - jego rady są potrzebne, przydatne, uzyskuje dowody zainteresowania. Forum docenia w czasie.

    Czy zgadzacie się, że nasze forum jest wielką wartością? Trzeba powiedzieć więcej: Wy jesteście wielką wartością. Dlatego prosimy, traktujcie forum jak stary ukochany przedmiot - trochę odstaje, trochę nawala, ale jest... niezastąpiony. Zgoda?
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 11-03-2021 o 17:09
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #4273
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Reklama o której tu mowa w mojej subiektywnej ocenie nie jest , a właściwie nie musi być zmorą tego jeszcze zacnego forum. Przypomnę co to za ciało owe forum.
    forum1. spotkanie (lub miejsce spotkania) poświęcone otwartej dyskusji na ważne tematy publiczne;
    2. ogół członków takiego spotkania;
    3. miejsce publicznych wystąpień, przemówień;
    4. w starożytnym Rzymie: miejsce zebrań, sądów i targów;
    5. w dawnej Polsce: sąd właściwy dla rozstrzygania danej sprawy;

    6. w informatyce: forma grup dyskusyjnych w Internecie, służąca do wymiany informacji i poglądów między użytkownikami sieci przy użyciu przeglądarki internetowej
    Proszę o tym nie zapominać. Redakcja mówi ,że poprawi problem z reklamami .Poprawia go już bardzo długo ,a przecież wszyscy wiedzą ,że dla informatyka zatrudnionego na FM to pikuś .Redakcja w pierwszym zdaniu oznajmującym tłumaczy co to jest Forum Muratora , a są to ludzie którzy dyskutują o budowaniu .Moim skromnym zdaniem w tym kierunku to forum iść powinno . Jeśli powstaje temat niebudowlany (sam jestem tego przykładem i się nie wybielam bo tak jest ) powinien mieć znamiona przyzwoitości (też to przekraczam i walczę z tym ) , Trzeba sobie zadać pytanie . Czy to jest zwykłe forum internetowe czy li tylko FM ? .Już w drugim wyrazie brzmi to Murator . Co do jakości tego forum budowlanego .Każde fora mają swoje bolączki to forum jest jednak specyficzne . W moim odczuciu pozwala na zbyt wiele i jest trochę nietolerancyjne , takie które nie szanuje czyichś poglądów ,czyichś wierzeń ,upodobań ,czyjegoś postępowania . Obiektywizm i stronniczość to zapomniane znaczenia - słowa o których to forum budowlane zapomina . Nowa Redakcja jak dla mnie troszkę walczy z wiatrakami .

    Sygnalizowanie programistom mało daje droga Redakcjo .Ale jest i dobra strona tego błędu FM. Szybkość ruszania myszką jest powalająca by pozbyć się tej natarczywej reklamie i nie tylko . Poprawiamy tężystość fizyczną .
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 12-03-2021 o 12:09

  14. #4274
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Sprawdzamy. Nie powinno tak być, że reklama blokuje korzystanie z forum. Przepraszamy za niedogodności.
    Bardzo źle to wygląda jak się okłamuje użytkowników forum.
    Bolek z ulicy po takim czymś odpuści forum po minucie.
    A Arturo72 poświęcił się i nagrał jak to dzisiaj wygląda:
    https://youtu.be/tfzsSa1d4tU

    Jak widać, reklama blokuje korzystanie z forum.

    Poświeciłem się i nagrałem bo to aż niepojęte jak to wk..
    Naprawdę aż z taką premedytacją robicie z ludzi idiotow ?
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 12-03-2021 o 23:28

  15. #4275
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar LukaszP66
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Tuliszków
    Kod pocztowy
    62-740
    Posty
    329

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Bardzo źle to wygląda jak się okłamuje użytkowników forum.
    Bolek z ulicy po takim czymś odpuści forum po minucie.
    A Arturo72 poświęcił się i nagrał jak to dzisiaj wygląda:
    https://youtu.be/tfzsSa1d4tU

    Jak widać, reklama blokuje korzystanie z forum.

    Poświeciłem się i nagrałem bo to aż niepojęte jak to wk..
    Naprawdę aż z taką premedytacją robicie z ludzi idiotow ?
    Też tak mam na androidzie ,nie idzie już otwierać tematów ,na kompie jest ok .

  16. #4276
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Widać Redakcja Muratora ma swoich wybrańców na odpowiadanie . To także można przeżyć na tym jeszcze zacnym forum budowlanym .Mam skrytą nadzieję ,że nie , ale to forum pójdzie w zapomnienie i zastąpi ją jakaś opcja internetowa .Nakład w sieci moich zaprzyjaźnionych sklepów czasopisma , "Murator" spada. Przecież nie musze go zamawiać . Ktoś zobaczy przecież inne czasopismo budowlane i tam będzie szlifował swoje inwestorskie zapędy . Tam będzie lokował swoje reklamy które nie będą mu przeszkadzały w biznesie jak tu na FM . .

  17. #4277
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Kolejne monity, tym razem z filmikiem Arturo1972, wysyłamy do programistów. Ktoś, kto obsługuje informatycznie "zapinanie" reklam na forum, najwyraźniej pomylił się. Przepraszamy raz jeszcze. Błąd musi być naprawiony, bo tak nie da się korzystać z forum.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  18. #4278

    Domyślnie

    Tylko to dotyczy "wybrańców" u mnie nigdy nie miałem utrudnionego problemu z korzystaniem z forum. Tak więc problem nie leży po stronie FM tylko po stronie użytkowników.

  19. #4279
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Błąd musi być naprawiony, bo tak nie da się korzystać z forum.
    A co z tymi fotkami, co się nie wyświetlają? Wiele postów przez to traci wartość albo i sens w niektórych przeglądarkach - a Chrome i Edge to spora część internetu.

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Puffin na androidzie i IE na Windows wyświetlają mi prawidłowo - Chrome (zarówno na androidzie jak i Windows) i Edge nie wyświetlają fotek zewnętrznych.

    Przykładowy post z takimi fotkami
    Jak ktoś nie widzi, to w tym poście Autorusa jest 10 fotek - bez nich post jest zupełnie bez sensu.

    IE wyświetla fotki, ale też takie ostrzeżenie:



    Czemu FM zawiera niebezpieczne treści?

    I jeszcze jeden nierozwiązany problem:
    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Co się stało z fotkami wstawianymi od 13 lutego?

    Zmniejszanie wrzucanych fotek do nieczytelności chyba każdemu dokuczyło już? Nie każdy wie że trzeba i potrafi przerobić fotkę przed wrzuceniem, żeby była czytelna.

    Można mieć zastrzeżenia, do Facebooka. Ale wygląda i działa współcześnie, problemy techniczne jak się pojawią to są naprawiane (i to szybko). A na FM ciągle wisi link do Google+ - usługi niedostępnej od kwietnia 2019r - zwracałem na to uwage dwa lata temu w niniejszym wątku.
    Tuż obok Google+ wisi link do strony FM na Facebooku.. Fajnie nie? Tylko jak ktoś kliknie, to dostaje komunikat:
    Te materiały nie są teraz dostępne
    Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość tylko małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął.


    To wszystko wygląda niepoważnie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IEStraszy.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	49,3 KB
ID:	454017  
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 13-03-2021 o 09:54

  20. #4280
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tylko to dotyczy "wybrańców" u mnie nigdy nie miałem utrudnionego problemu z korzystaniem z forum. Tak więc problem nie leży po stronie FM tylko po stronie użytkowników.
    to wyłącz Adblocka , albo choć napisz na jakim sprzęcie nie ma problemów
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 214 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony