dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 200 z 200
Pokaż wyniki od 3.981 do 3.994 z 3994
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

Domyślnie

Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ...

PS. Nie odpowiadam za reklamy na Forum, nie mam wpływu na ich ilość
    Czy było by nietaktem zapytanie za co Szanowna Redakcja "odpowiada" na tym forum ?
    unde venis et quo tendis

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Kod pocztowy
    62-051

Domyślnie

Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Możemy sami coś zorganizować , może coś pod patronatem siepomaga , by nie było problemów z przypisaniem środków do konkretnej osoby ... oni wtedy dysponują zebrane środki po równo dla wszysykich aktualnie potrzebujących , lub według potrzeb i czasu na leczenie .

https://www.siepomaga.pl/jak-dzialam...iAAEgLJa_D_BwE

https://pomagam.pl/pytania?utm_sourc...SAAEgJw5vD_BwE

https://zrzutka.pl/jak-to-dziala/
    Przez stronę Siepomaga nie da rady utworzyć forumowej zbiórki , tak by to oni podzielili środki

Cytat Napisał Siepomaga
    Nam jako fundacji bardzo trudno rozdzielać środki przekazywane bez wskazania konkretnego celu.
    Dlatego proponuje wybór zbiórki i założenie skarbonki ...

Wspieranie naszych Podopiecznych to darowizna na rzecz organizacji pożytku publicznego, którą można odliczyć przy rocznym rozliczeniu podatku. Podsumowanie darowizn z całego roku wysyłamy mailowo na początku stycznie.
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie ... ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu. " kaizen

"I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

i streszczenie całej sytuacji

"Sorry, ale to, że TY od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej (na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy), to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja ?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca.
    " fotohobby

Tak oto opłaca się grzać kablami .

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar niktspecjalny
    Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ............... Nie odpowiadam za reklamy na Forum, nie mam wpływu na ich ilość
    moderowano nie rozumie co Redakcja Muratora miała na myśli. Jako On nie odpowiada za reklamy na FM. Po co więc pytać jak to dosłownie wyraził. To jego ilość za którą potencjalnie bierze kasę.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 11-12-2019 o 17:53
    Istnieje zło, które mi nie szkodzi ,jak i dobro ,które mi nie służy.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    Odpowiadam za to co powiedziałem ale nie za to co zrozumiałeś.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja

Domyślnie

Przepraszam, ale zrozumiałem tylko pierwsze zdanie
    Sprawy dotyczące forum: forum@murator.com.pl
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    d7d

Domyślnie

Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    moderowano nie rozumie co Redakcja Muratora miała na myśli. Jako On nie odpowiada za reklamy na FM. Po co więc pytać jak to dosłownie wyraził. To jego ilość za którą potencjalnie bierze kasę.
    1. Czy Moderator Tomaszs131 może ujawnić "moderowaną" treść w pierwszym zdaniu? Może być na PW.
    2. Redakcja odpowiedziała (odpowiedział) że nie odpowiada za ilość reklam.
    Pytanie Chef Paul brzmiało:
    Czy było by nietaktem zapytanie za co Szanowna Redakcja "odpowiada" na tym forum ?
    Twierdzenie - komentarz nikspecjalny
    Po co więc pytać jak to dosłownie wyraził. wskazuje na brak zrozumienia pytania.
    3. Kto bierze potencjalnie kasę ??
    To jego ilość za którą potencjalnie bierze kasę.
    (dziwne zdanie).
    Kto jest ukryty pod powyższym określeniem ?
    "Czyja" jest ta "jego" ilość ?

Dlaczego wykształceni i inteligentni wierzą w pseudonaukowe bzdury i teorie spiskowe ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ... człowiek racjonalny, rozsądny, inteligentny jest w stanie z przekonaniem gadać albo nawet robić kompletne bzdury ...
    dr hab. Andrzej Dragan

Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    18

Domyślnie

Brawo Tomaszu.Redakcji składam ukłon ,że nie zrozumiała mojego przekazu.Niech żyje Redakcja!!!!!!!!!!!.Tomasz nie masz ....................moderowano.Zrobiłem to za Ciebie.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM Avatar Tomaszs131
    85

Domyślnie

Usunąłem ewidentną, przysłowiową szpilę, epitet, który
    podkreśla stosunek autora postu do kolegi z forum.
    Powierzchnia grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2. Ogrzewana kubatura 709m3. OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup, u mnie zbyt mocno przegrzewa salon. Zużycie prądu na rzecz CO i CWU- 2017r. - 3265 kwh,
    2018r. - 2898 kwh. Temp. w domu 230​C.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    d7d

Domyślnie

Dziwię się, że taki wpis, bezpośrednio po apelu o dyskusję "bez wycieczek osobistych" jest tolerowany.
    Moim zdaniem, wycieczką osobistą jest nie tylko moderowane określenie ale cały wpis.

Czas na "zero tolerancji".

Dlaczego wykształceni i inteligentni wierzą w pseudonaukowe bzdury i teorie spiskowe ?
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ... człowiek racjonalny, rozsądny, inteligentny jest w stanie z przekonaniem gadać albo nawet robić kompletne bzdury ...
    dr hab. Andrzej Dragan

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEMMODERATOR FORUM Avatar Tomaszs131
    85

Domyślnie

Post jak mi się z treści wydaje adrsowany był do Redakcji. Mogę się mylić...w tej sytuacji nie czułem się zobligowany do jego usunięcia.
    Powierzchnia grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2. Ogrzewana kubatura 709m3. OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup, u mnie zbyt mocno przegrzewa salon. Zużycie prądu na rzecz CO i CWU- 2017r. - 3265 kwh,

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Kod pocztowy
    32-310

Domyślnie

Przeczytałem...
    O moderowano!!!

Pogorszyło Wam się?

Adam M.
    jak jestem potrzebny to: adam@mechatronix.com.pl

Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek

Domyślnie

Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Dziwię się, że taki wpis, bezpośrednio po apelu o dyskusję "bez wycieczek osobistych" jest tolerowany.
    Też od razu pomyślałem że to nieapetyczne.
    Ale potwierdza to co pisała Redakcja o zadowalaniu wszystkich, poczuciu krzywdy innych, oskarżaniu o stronniczość i całej reszcie dziwactw forumowych.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom

Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    5

Domyślnie

Ktoś rżnie z wątku o zużyciach posty bez pozostawiania śladu.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

85

Domyślnie

Przeniosłem posty do tego wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...ia#post7884006

Kod pocztowy
    24-224
    Dzielnica
    Kępa
    18

Domyślnie

Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Usunąłem ewidentną, przysłowiową szpilę, epitet, który
    podkreśla stosunek autora postu do kolegi z forum.
    Wielki ukłon w Twoją stronę.Jesteś WIELKI!!! Choć nie z lubelskiego.

Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Przeczytałem...
    O moderowano!!!

Pogorszyło Wam się?

Adam M.
    Myślę ,że tak.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; Wczoraj o 20:07 Powód: Łączenie postów.
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

Strona 200 z 200

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia