dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 267
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 5324
  1. #2021
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Mam to w czterech literach. Nie zarabiam na forum, ale gdybym miał założyłbym PP. asolt to według mnie pijawka i tyle.
    To ,że moderatorzy są zaślepieni na swoich pupilów to nie nowość ale ryjka to bym ci utarł za ......choćby np. cichy elektorat.Kiedyś próbowałem z tobą walczyć na argumenty ...przegrałem.

  2. #2022
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    i tu może być problem

    możesz się nie doczekać na odpowiedź
    po miesiącu zniecierpliwiony wyślesz maila i dowiesz się (po jakimś czasie! ), że to twoja wina, bo nie dosłałeś jakichś danych niezbędnych (o których wcześniej nie było mowy )
    wkurzysz się i policzysz w końcu sam - zły tylko będziesz na siebie, że nie zrobiłeś tak od samego początku
    To fakt. Trochę się ten kontakt ciągnął, aż w międzyczasie szwagier podesłał mi namiary na innego audytora.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  3. #2023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Całkiem nieśmiało dodam - dla jasności.

    Ufam tylko w zakresie - rzetelności obliczeń w OZC.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #2024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    i tu może być problem

    możesz się nie doczekać na odpowiedź
    po miesiącu zniecierpliwiony wyślesz maila i dowiesz się (po jakimś czasie! ), że to twoja wina, bo nie dosłałeś jakichś danych niezbędnych (o których wcześniej nie było mowy )
    wkurzysz się i policzysz w końcu sam - zły tylko będziesz na siebie, że nie zrobiłeś tak od samego początku
    Masz nieaktualne informacje, miałem pewne opóznienia to fakt, ale teraz jest wszystko na bieżaco.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 30-11-2015 o 12:30

  5. #2025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Całkiem nieśmiało dodam - dla jasności.

    Ufam tylko w zakresie - rzetelności obliczeń w OZC.
    Az nie wiem co napisac, ze taka łaska spłynela na moją osobę.

  6. #2026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Az nie wiem co napisac, ze taka łaska spłynela na moją osobę.
    Nie łaska, tylko wypowiadanie się, a takim a nie innym zakresie. Ten zakres (OZC) Twoich usług znam - to napisałem, to co napisałem.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  7. #2027
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Az nie wiem co napisac, ze taka łaska spłynela na moją osobę.
    To nie akt łaski , on to wreszcie zrozumiał.

  8. #2028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.495
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Nie łaska, tylko wypowiadanie się, a takim a nie innym zakresie. Ten zakres (OZC) Twoich usług znam - to napisałem, to co napisałem.
    Ok, zartowałem, nie mozna byc cały czas powaznym, czasami nie mogę sie powstrzymac.

  9. #2029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7009576

    Przenoszę, żeby tam kolejnego wątku OT nie "otwierać".

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    problem w tym, że WY WSZYSCY robicie ten burdel - tak jedna jak i druga strona. To smutne, że tego nie zauważacie. Widzicie drzazgę w oku adwersarza, a nie widzicie belki w swoim. Z drugiej strony jest identycznie. Siłą rzeczy, w takiej sytuacji burdel jest nieunikniony.
    normalne posty(nieliczne) giną w tłumie
    trochę spokoju i wzajemnego zrozumienia życzę
    Skoro jest dyskusja i ktoś w wątku pisze BZDURY i trzeba wielokrotnie powtarzać (choćby pytania o uściślenie tego co pisze adwersarz, vide Maher) aby je wyprostować, to oczywiście robi się burdel -- choć niejako jest to część dyskusji. Odnosiłem się do tematu wątku i starałem się wyprostować brednie o (wysokich) kosztach innych systemów grzewczych wykazując jednocześnie wady "eko"węgla. Ale jak wkracza jeszcze wulgarny i bezczelny Regutjeden, co się chyba szaleju najadł, generując skrajny OT w wątku, to już się robi sieczka. Moderatorzy ZNOWU nie reagują (zwłaszcza ci od stylu).
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  10. #2030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7009576
    ...
    Moderatorzy ZNOWU nie reagują (zwłaszcza ci od stylu).
    Ty na poważnie potraktowałeś określenie "od stylu"? Jak już o tym mowa, to ja się deklarowałem do panowania w "swoim" domowym dziale. Ale to nie zmienia faktu, że zaglądam do wszystkich raportów, a tyle ile ich wpłynęło wczoraj to nie widziałem - niektóre posty wielokrotnie zgłaszane.
    W tym wątku wczoraj potrzeba było opiekuna, a i jeden by pewnie nie wystarczył by utrzymać na wodzy wszystkich.
    Przestańcie się tłumaczyć " to nie ja zaczynam", "musiałem odpowiedzieć" itd. Tak się zachowują dzieci!
    Klasę można pokazać poprzez powstrzymanie się od ulegania takim prowokacjom. Bez pyskówek.

    W cytowanym wątku zrobiła się wczoraj istna stajnia Augiasza. I obawiam się, że jedyny skuteczny sposób na jej oczyszczenie wskazał właśnie Herkules.
    Wy macie jakieś propozycje? Może tak każdy po sobie trochę "ogarnie"?

  11. #2031
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Jakie propozycje ? Po prostu chamskie zagrywki,prywatne wycieczki typu "mamusia" "synuś" "naganiacz" itp czy konkretne odnoszenie się do osoby wypowiadajacej się nie mogą być moim zdaniem formą wypowiedzi.
    Mi aż samo cisnelo się ostro odpowiedzieć takiemu delikwentowi ale zachowałem spokój
    Rozumiem ze Was czyli Modow nie ma 24h ale to pokazuje że jednak ktoś taki powinien być.
    Co post konkretny ii na temat to zaraz pojawia się odpowiedź w chamskim stylu i kompletnie nie w temacie tylko atakujący osobę która pisze i jak widać bryluja w takim zachowaniu posiadacze w swoich domach węgla zwanego eko.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 02-12-2015 o 10:48

  12. #2032

    Domyślnie

    Posprzątałem po sobie. Starałem się zrobić to solidnie a jeżeli coś zostało proszę o sygnał lub moderacje we własnym zakresie.
    Jak tak patrzę na wczorajszą dyskusje i wcześniejsze to tak naprawdę problemem nie jest w niej merytoryka ale kwestia pewnej "dojrzałości", a w zasadzie jej ......... braku. Może dlatego adwersarze wciąż są Ci sami?
    Oczywiście to mój punkt widzenia, a ja należę do wymierającego gatunku, który ze " skarżenia się Pani" wyrastał na etapie przedszkola.
    Pzdr

  13. #2033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Klasę można pokazać poprzez powstrzymanie się od ulegania takim prowokacjom. Bez pyskówek.
    W cytowanym wątku zrobiła się wczoraj istna stajnia Augiasza. I obawiam się, że jedyny skuteczny sposób na jej oczyszczenie wskazał właśnie Herkules.
    Wy macie jakieś propozycje? Może tak każdy po sobie trochę "ogarnie"?
    Klasę to można pokazywać jak się dyskutuje z kimś kto też tę klasę posiada i potrafi ją pokazać -- a nie z takim, co wyciągnie w kolejnej dyskusji, jak mu akurat będzie pasować do "argumentów" i jeszcze wyostrzy to, co oponent kiedyś napisał (a tego nie wyprostował wyraźnie, bo chciał być mądrzejszy i odpuścił kopanie się z koniem). Wbrew pozorom mnie wcale nie bawi prostowanie bredni wyjętych np. z Regutowego kapelusza.

    Wielokrotnie pisałem, ja sobie przez to odpuszczam pisanie w wielu wątkach, bo zaczynanie zazwyczaj NIE MA SENSU. Więc moja propozycja na tę chwilę jest taka: niechże Redakcja na wespół z moderatorami się w końcu weźmie i zrobi z tym porządek.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 02-12-2015 o 11:22
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  14. #2034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Oczywiście to mój punkt widzenia, a ja należę do wymierającego gatunku, który ze " skarżenia się Pani" wyrastał na etapie przedszkola.
    Nie wiem czy jest się czym chwalić, że w XXI wieku różnicę zdań rozwiązujesz mieczem. Rzeczywiście, to wiele bardziej zaawansowane niż przedszkolne zabawy jak rzeczowa dyskusja.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  15. #2035

    Domyślnie

    Najpierw poskarżyłeś "pani" a teraz znów prowokujesz niemerytoryczną dyskusje. Ja właśnie ją skończyłem i przed końcem posprzątałem po sobie.
    Szukaj innych chłopców do zabawy.

  16. #2036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Najpierw poskarżyłeś "pani"
    Owszem, poskarżyłem i wcale mi nie wstyd, bo ta "Pani" jest tutaj właśnie od rozwiązywania problemów z niesfornymi dziećmi.

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    a teraz znów prowokujesz niemerytoryczną dyskusje. Ja właśnie ją skończyłem i przed końcem posprzątałem po sobie.
    Ale się niestety nie zreflektowałeś po tym co powypisywałeś. Trudno. Aż taki małostkowy nie jestem.

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Szukaj innych chłopców do zabawy.
    Nieśmiało (znowu) przypomnę, że to Ty na mnie wsiadłeś... To tak na przyszłość.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  17. #2037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Psepani, psepani. Nie ma to jak kulturalna wypowiedź:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7010144

    Argumenty? Po co, skoro sobie można pojechać... A można pewnie w myśl zasady: leci muzyka, nikogo nie dotyka. Kto usłyszy i się odniesie, ten zadymiarz. hehe No więc pytałeś drogi finlandia co z tą "klasą"? Klasa siedzi w lesie.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  18. #2038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Płatny profil, włos mu z głowy nie spadnie

  19. #2039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Czyli ten skrót PP to od Płatna Protekcja?
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 02-12-2015 o 19:38
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  20. #2040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Czyli ten skrót PP to od Płatna Protekcja?
    Chyba raczej nie...

Strona 102 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony