dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 104 z 267
Pokaż wyniki od 2.061 do 2.080 z 5324
  1. #2061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ta komercja tego forum (specjalnie z małej litery) sięga dna.
    Co jakiś czas, przy kliknięciu w cokolwiek, jedynym "wynikiem" jest otwarcie nowej karty: http://hager-konfigurator.pl/


    szanowna redakcja robi wszystko aby zniechęcić do tego forum - nawet więcej niż wszystko.
    Nic mi takiego nie wyskakuje.

  2. #2062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Nie no, po prostu pięknie. Szkoda, że nie chcesz się odnieść do zastanych faktów. ..
    Jeśli się nie przeterminują to się odniosę. W wolnej chwili. Jak to czasem forumowicze - mam okresy utrudnionego dostępu do forum. Ledwo nadążam czytać co się dzieje.

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ta komercja tego forum (specjalnie z małej litery) sięga dna.
    Co jakiś czas, przy kliknięciu w cokolwiek, jedynym "wynikiem" jest otwarcie nowej karty: http://hager-konfigurator.pl/.
    Mi rano wyskoczyło, przez co post poleciał nie do tego tematu a próba przeniesienia go zajęła mi 10 min .. ale uznałem to za błąd laptopa..
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 04-12-2015 o 22:32

  3. #2063
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Jeśli się nie przeterminują to się odniosę. W wolnej chwili. Jak to czasem forumowicze - mam okresy utrudnionego dostępu do forum. Ledwo nadążam czytać co się dzieje.
    spoko finlandia,ktoś robi za ciebie krecią robotę i to bardzo bezsensownie.
    Skrzyknijcie się(Wy Mody) razem z Redakcją bo to co się dzieje ostatnio na forum to przechodzi wszelkie pojęcie.
    Takiego burdelu na forum nie widziałem od 2009r.
    Chodzi o moderację i posunięcia pewnych Moderatorów nie do końca mądrych.
    Szczegóły mogę zaraz zacytować ale mam nadzieję,że się w końcu ktoś opamięta w tym co robi...

  4. #2064
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    W kwestii formalnej zatem bo widzę,że na forum panuje totalne bezhołowie za zgodą i przyzwoleniem Redakcji o czym niejednokrotnie wspominałem,że nie odpowiedni itd itp....
    Kto ze wspaniałomyślnych z Władz doprowadził do tego typu wypowiedzi zakładając nowy temat i wsadzając bezkrytycznie szpilkę w mrowisko:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7011474
    Droga Redakcjo p.Papliński,robicie sami sobie burdel na forum powodując sami sobie zniesmaczenie użytkowników nowych...
    Jeśli byłby myślący Mod nigdy do tego by nie dopuścił.
    O co chodzi w tym bo naprawdę nie jarzę,czy ktoś ma za zadanie zniszczyć forum takimi posunięciami ?

    Był odpowiedni temat do przeniesienia tych postów,podawalem linka ale wg jakiegoś dziwnego myślenia kogoś komu nie zalezy na forum został założony nowy bardzo prowokacyjny temat co zresztą widać jakie sa reakcję użytkowników.
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 04-12-2015 o 22:53

  5. #2065

    Domyślnie

    faktycznie, to mi wygląda na przypadek wrodzonego niedoboru jodu
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  6. #2066
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Regut1 Zobacz post
    Nigdy o sobie tak nie myślałem..
    To było tylko nawiązanie do tematu z tego Forum - "Gdzie się podziały wszystkie stare ryje"
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ght=stare+ryje
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  7. #2067
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    Ta komercja tego forum (specjalnie z małej litery) sięga dna.
    Co jakiś czas, przy kliknięciu w cokolwiek, jedynym "wynikiem" jest otwarcie nowej karty: http://hager-konfigurator.pl/


    szanowna redakcja robi wszystko aby zniechęcić do tego forum - nawet więcej niż wszystko.

    Prosimy o jakiś zrzut ekranu. W jakich okolicznościach to wyskakuje. Pozdrawiamy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  8. #2068
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Witam i serdecznie na forumową aukcję dla potrzebująch dzieciaków zapraszam

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...niska-Marymont


  9. #2069
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Redakcjo, zacznij poprawiać tytuły wątków z takiego powodu, że polska języka być trudna języka - na przykład tego wątku: http://forum.muratordom.pl/showthrea...stek-termiczny

  10. #2070
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Zgłaszajcie takie 'kfiatki' do moderacji normalnie, to moderatorzy są w stanie poprawiać, ale muszą wiedzieć, że coś takiego gdzieś jest. To już załatwione.
    (ile już takich "kujoncyh" w oczy tytułów sam poprawiłem... )
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  11. #2071
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Nic mi takiego nie wyskakuje.
    Też niczego takiego nie mam
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  12. #2072
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Zgłaszajcie takie 'kfiatki' do moderacji normalnie, to moderatorzy są w stanie poprawiać, ale muszą wiedzieć, że coś takiego gdzieś jest. To już załatwione.
    (ile już takich "kujoncyh" w oczy tytułów sam poprawiłem... )
    Ten wisi tak od początku swojego istnienia:

    {raca pompy przy bardzo niskich temperaturach. Pracuje?
    http://muratordom.pl/instalacje/kole...tory-sunex,78/

    Na dodatek sznurek jest martwy.

    Ps. Co robią moderatorzy, tym razem sen zimowy czy pierogi kleją na święta?
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  13. #2073

    Domyślnie

    Po raz kolejny mam prośbę. Czy można cos zrobić z problemem z edycji postów na forum.
    1. Poszczególne znaki trzeba wciskać czasami kilkukrotnie, bo w oknie edytora się nie ukazują,
    2. Brak jest możliwości "paste&copy" tekstu, co wydłuża edycje i sprawia kłopot przy cytowaniu,
    3. Przy dłuższej edycji tekstu i próbie publikacji następuje przekierowanie do okna logowania, a po zalogowaniu następuje puste okno. W ten sposób traci się bezpowrotnie treść odpowiedzi, czas poświęcony na jej napisanie i chęci na robienie tego ponownie przy świadomości możliwość jej ponownej utraty.
    Moja przeglądarka to IE.
    Pisałem już wcześniej o tych problemach ale niestety sytuacja pozostaje bez zmian.

    Będę zobpwiązany za pomoc i rozwiązanie problemu.

  14. #2074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Usterki działania forum zgłasza się w innym temacie:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...naprawy/page49
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 28-12-2015 o 01:25

  15. #2075

    Domyślnie

    redakcja ocenia wartość merytoryczną postów czy nie?
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  16. #2076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    redakcja ocenia wartość merytoryczną postów czy nie?
    No właśnie że nie. Można tu pieprzyć takie bzdury jakich świat nie słyszał. A jeszcze jak się ma płatny profil...

  17. #2077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    No właśnie że nie. Można tu pieprzyć takie bzdury jakich świat nie słyszał. A jeszcze jak się ma płatny profil...
    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    Od REDAKCJI: POST USUNIĘTY - ARGUMENTACJA PRZEKRACZA RAMY SPORU MERYTORYCZNEGO.
    a jednak...
    grzane 123 m2 || 3,2 kW || bez urządzeń dymiących || COP 1 || PV

    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH || ZDECYDOWANIE NIE POLECAM KALORYFERÓW REGULUS

  18. #2078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał imrahil Zobacz post
    Od REDAKCJI: POST USUNIĘTY - ARGUMENTACJA PRZEKRACZA RAMY SPORU MERYTORYCZNEGO.
    Co tu za cyrk się wyprawia????????????

  19. #2079

    Domyślnie

    niech zgadne..dyskusja toczyła się z udziałem PP i on sie poskarżył?
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  20. #2080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Bo święta krowa, a zwłaszcza z PP, jest nietykalna.
    Nawet jak kłamie i nakasztani, to czyściciele udają, że to perfumy się rozlały.

    Na przyszłość, warto mieć na uwadze mądrość przysłowia o odchodach.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

Strona 104 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony