dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 267
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 5324
  1. #221
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    łgać ? w którym miejscu ? ze zostało w tym watku wykasowanych kilkanascie a moze kilkadziesiat Twoich wspisów?
    a wspomnianej trójki łacznie ok 100, moze nawet 150? to da sie przeliczyc - daj mi 15 min

  2. #222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Chodzi ci o tę kłotnię, która dawno już została usunięta?
    Tak, bronie R&K, bo z tego co widze szczujecie go, czepiacie się, podjudzacie i nic dziwnego, że nerwowo nie wytrzymał.
    Mogę prosić, abyś na przyszłość nie określała mnie w liczbie mnogiej? Czynisz to już po raz kolejny z rzędu, a ja do żadnej sekty się nie zapisywałem -- zatem nie rozumiem czemu mnie szufladkujesz (no chyba że wskażesz w którym miejscu "szczuję go", czepiam albo podjudzam). Tymczasem kończę, bo widzę, że normalnie i rzeczowo dyskutować się tutaj jednak NIE DA (i to z kim, z moderatorami przecież).
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar R&K
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5.062
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    nie mowie o ostatnim wpisie tyko o tych ktore zostaly usuniete przez Redakcje zanim zostalem Moderatorem

    watek ma 28 stron prawie 550 wpisów tych ktore się wyświetlają
    przeglądnąłem pierwszych 8 stron (wyswietla się na nich obecnie 160 wpisów) i oto statystyka

    usunietych
    - Arturo 48 wpisów
    - Pyxis 28 wpisów
    - Värmepumpsägare 8 wpisów
    Razem 74 wpisy

    na obecnych 160 wyswietlanych to BARDZO DUŻO!!!

    innych wpisów osób bezpośrednio związanych ze środowiskiem PC nie odnotowano w ilościach rzucających się w oczy

  4. #224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Värmepumpsägare moze tak szybko powiesz co znaczy Twoj nick?

    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...rzejnymi/page3
    zaczyna się w 42 poście
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...llet-dom-140m2
    nawracanie zaczyna się 9 poscie.

    Dwa tematy z brzegu nie dotyczące pomp ciepła gdzie znajdzie się jakis pompiarz ze światłą opinią . To są dwa pierwsze tematy z działu ogrzewanie - reszty mi się przegladać nie chce.

    Nie dziwcie się że że wasze pisanie jest lekko niestrawne.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #226
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vld Zobacz post
    Zrobcie w ramach eksperymentu adminami ludzi akceptowanych przez walczace grupy i niech oni na zapleczu miedzy soba ustalaja co jest czym. Takie decyzje podjete poprzez konsensus nie beda kwestionowane przez jedna ze stron.
    VLD - nie pisz tego do mnie. Nie jestem pracownikiem Redakcji i nie ja wybieram moderatorów. To by dopiero było, gdyby moderatorzy wybierali - oskrażenom o stronniczosc nie byłoby końca
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-11-2014 o 18:48

  7. #227
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    nawracanie zaczyna się 9 poscie.
    Sam pytający w tym wątku prosił o inne propozycje. Rozumiem, że inne propozycje kotłów, ale możesz wyjaśnić w "dwóch słowach" co jest złego w "nawracaniu" ludzi żeby jednak nie kopcili w okna sąsiadom? Sam palę obecnie węglem i choć kupę czasu i energii włożyłem w to by palić "czysto", to dumny z tego systemu ogrzewania nie jestem WCALE. Instalacje "węglowe" wcale tanie nie są, ani w zakupie ani w użytkowaniu (o obsłudze przez grzeczność nie wspomnę). Wiadomo, że jak ktoś szuka kotła na paliwo stałe, to raczej pasywnego domu nie ma i mieć nigdy nie będzie (przynajmniej obecnego). Wątpię więc, żeby się tam pojawił ktoś "nawracający" z technologią grzania drutami czy konwektorami. I to całe rozwiązanie problemu, dlaczego nawracają tylko "pompiarze". To po prostu jedyna sensowna alternatywa dla takich użytkowników.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  8. #228
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Ewidetnie pokazujecie ze jestescie stronni... Teraz nawet tego nie kryjecie...
    Tak, jak wiadomo opłacają mnie producenci pieców węglowych i dostaję z tego 20 tyś codziennie za usunięcie wpisu o PC

    Teraz jesteś zadowolony?

    Władkowi przyznałam się opłaca mnie lobby farmaceutyczne i faceci w czerni.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 22-11-2014 o 18:43

  9. #229
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Sam pytający w tym wątku prosił o inne propozycje.
    Inne propozycje kotłów na pellet.

    Rozumiem ze PC łapie się również w tej kategorii.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Värmepumpsägare moze tak szybko powiesz co znaczy Twoj nick?

    nie żartuj , że nie wiesz 熱泵業主
    Ostatnio edytowane przez autorus ; 22-11-2014 o 19:39
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  11. #231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    coulignon:
    Myjk napisał: "Rozumiem, że inne propozycje kotłów, ale możesz wyjaśnić w "dwóch słowach" co jest złego w "nawracaniu" ludzi żeby jednak nie kopcili w okna sąsiadom?"

  12. #232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    coulignon:
    Myjk napisał: "Rozumiem, że inne propozycje kotłów, ale możesz wyjaśnić w "dwóch słowach" co jest złego w "nawracaniu" ludzi żeby jednak nie kopcili w okna sąsiadom?"
    Juz kończę myśl:
    Co złego? Pisanie nie na temat:
    1. Temat brzmi:
    Jaki kocioł na pellet, dom 140m2.
    Temat nie brzmi" jaki kocioł na pellet dom 140m ? a moze jednak PC?"

    2. Autor ma gotowy dom i wybrał bardzo konkretny sposób ogrzewania. Chce wybrać spośród 7 typów kotłów a nie spośród siedmiu typów kotłów lub pomp ciepła.

    NIE NA TEMAT. To jest w tym złego. Dygresje pompiarzy rozwalają dyskusje na konkretne tematy. Rozumiem że mozna sobie popisać na temat wyboru ogrzewania jeśli ktoś nie wybrał nic. Dyskutowanie na temat PC jeśli ktoś wybrał kocioł na pellet jest
    NIE NA TEMAT
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  13. #233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    coulignon ty sie na moda nadajesz.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  14. #234
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Prowadzę firmę. Codziennie walczę o klientów, użeram się z urzędem skarbowym, użeram się z niesolidnymi płatnikami, walczę żeby 10 było na wypłaty, 15 na Zus, 20 i 25 na podatki. Drżę na myśl o kontroli z PIP, Sanepidu, Dozoru Technicznego, Urzędu miar i wag, nadzoru budowlanego.

    Ale to jest pikuś. Moderowanie tego forum wydaje się bardziej demoniczne.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  16. #236

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Prowadzę firmę. Codziennie walczę o klientów, użeram się z urzędem skarbowym, użeram się z niesolidnymi płatnikami, walczę żeby 10 było na wypłaty, 15 na Zus, 20 i 25 na podatki. Drżę na myśl o kontroli z PIP, Sanepidu, Dozoru Technicznego, Urzędu miar i wag, nadzoru budowlanego.

    .
    Chcesz o tym porozmawiać?

  17. #237
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    ProStaś... Ty żyjesz....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  18. #238

    Domyślnie

    Chwilowo.....

    Poczułem na zakolach lekki wiatr odnowy, może się w końcu coś zmieni ?
    Jak nie, no cóż, panta rei.....i ja też.

  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Co złego? Pisanie nie na temat:
    No właśnie. Pisanie nie na temat -- widać, że wielu ma z tym problem. Otóż nie twierdziłem, że udział "pompowicza" w wątku był absolutnie na temat, bo że nie był, to jest jasne jak słońce i nie musisz mi tego wielokrotnie powtarzać a na koniec pisać wołami. Zaręczam, że czytać ze zrozumieniem potrafię i wzrok też mam jeszcze niezły.

    Tymczasem powtarzam pytanie, na które odpowiedzi (ponownie w tym wątku) niestety nie otrzymałem co wynikło (chyba) z niezrozumienia pytania: co złego jest w nawracaniu (bo o tym sam pisałeś) osób, które w XXI wieku z własnej nieprzymuszonej woli chcą się użerać paląc "otwartym ogniem" (nie ważne czy drewnem czy węglem w różnych odmianach) w kotłowni i smrodzić (tu uwaga, smrodzić nie znaczy automatycznie kopcić) sąsiadom tam, gdzie z zasady ma się odpoczywać -- skoro zazwyczaj jest to podyktowane błędnym obiegowym przekonaniem o "taniości" takiego rozwiązania? Poboczne pytanie nasuwa się, gdzie w takim razie zwracać takim osobom uwagę, że są jednak alternatywy i warto je też rozważyć? Na PW?

    Dlatego rzeczywiście chyba trzeba się pochylić nad sensem rozdzielenia "pompiarzy" od innych systemów grzewczych -- bo taki podział sugeruje, że pompy to jakiś kosmos i mogą się kisić tylko i wyłącznie we własnym sosie.

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Moderowanie tego forum wydaje się bardziej demoniczne.
    Nie tylko tego. Aczkolwiek dobra organizacja działania "firmy" wiele problemów już na starcie rozwiązuje.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 22-11-2014 o 21:22
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  20. #240
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał prostaś Zobacz post
    chcesz o tym porozmawiać?
    lol !!!
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 12 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony