dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 172 z 267
Pokaż wyniki od 3.421 do 3.440 z 5324
  1. #3421

    Domyślnie

    to samo chciałem napisać - już od jakiegoś czasu...a po jakimś czasie jeszcze na pół ekranu prośba o subrskrybcję newslettera....korzystanie z tego forum staje się coraz bardziej upierdliwe
    I proszę nie pisać, że nie da się tego zrobić, bo RODO - otóż da się...wystarczy wejść na inne fora(niekoniecznie budowlane), żeby zobaczyć, że to jest jak najbardziej możliwe
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  2. #3422

    Domyślnie

    Też jestem zmuszony to olewać od jakiegoś czasu.
    Co gorsze, czasami cały boczny pasek zajmuje niewidoczny link do zasranych reklam i nie da sie na telefonie kliknąć niczego potrzebnego. Oj męczy to ostro.

    Pozdrawiam
    Karol

  3. #3423
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Wyświetlanie na każdej odsłonie jakiejkolwiek strony informacji o plikach cookie, zbieraniu i przetwarzaniu informacji, wymagającej potwierdzenia, jest mączące.
    Da się z tym coś zrobić?
    Zasłania akurat ten kawałek, gdzie jest to, co ktoś właśnie napisał w temacie.

    Adam M.
    W tej sprawie pisałem już chyba dwa miesiące temu. Post został skasowany. Przestałem już wierzyć w to, że coś się w tej sprawie poprawi.

  4. #3424
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post

    Nie obrazę się jak będzie pod nickiem "bananowiec"
    Będzie radocha ogólna
    Naprawdę, chciałbyś mieć taki znaczek?

  5. #3425
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał clean fire Zobacz post
    W tej sprawie pisałem już chyba dwa miesiące temu. Post został skasowany. Przestałem już wierzyć w to, że coś się w tej sprawie poprawi.
    Myślałem, że może coś przeoczyłem, ale przejrzałem posty do czerwca wstecz i nie ma nic Twojego. Może Ci się nie wysłało albo było w innym temacie?

    Co do samej sytuacji - mnie też irytuje, że za każdym razem muszę klikać ten newsleleter...
    Ale - pochwalę się - mam też nowy telefon - i tu forum śmiga bezproblemowo. Za to na starszych urządzeniach się męczę jak Wy..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #3426

    Domyślnie

    Jak śmiga, jak na telefonie od jakiegoś tygodnia na liście tematów z nowymi postami reklama jest wciskana chyba co drugi temat?! Przewijanie tego teraz to katorga. W kółko tylko przeskakuje.

  7. #3427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Jak śmiga, jak na telefonie od jakiegoś tygodnia na liście tematów z nowymi postami reklama jest wciskana chyba co drugi temat?! Przewijanie tego teraz to katorga. W kółko tylko przeskakuje.
    Chyba mi się poszczęściło i mam w tel system na którym pracują informatycy ;(
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #3428
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Jestem już trochę lat na forum ale zbulwersowała mnie ostatnio działalność admin-a.
    Bez ostrzeżeń zamknął jeden z wątków forum ( ponad 2 mln wejść ), a następnie skasował cały wątek.
    Zwróciłem się jak do każdego forumowicza pisząc wiadomość ( a zarazem prośbę) o umożliwienie odzyskania moich postów w formie pliku ( od 2015 roku zebrało się ponad 4 tysiące postów). Oświadczyłem również, że nie zamierzam ich ponownie wklejać na FM, a chcę mieć je dla siebie, jako świadectwo czasów.
    Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
    Jest to klasyczne olewanie ludzi którzy tworzą to forum! Totalna arogancja ze strony administracji forum!
    Chciałbym żebyście zobaczyli i zrozumieli w jakim poważaniu ma nas wszystkich firma ZPR Media, będąca właścicielem tego forum.

  9. #3429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Jaki to wątek i z jakiego powodu został zamknięty i skasowany?
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  10. #3430
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Tytuł nieistotny ( ale klikalność dobrze ponad 2 mln w 3 lata to niezłe pozycjonowanie dla FM w internecie i niezłe przełożenie na reklamy).
    Powód zna tylko admin bądź admin i jego mocodawcy z ZPR Media.

  11. #3431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Może jednak istotny w świetle jego zablokowania i skasowania. Skoro był z taką oglądalnością znaczy tajemnicą długo nie był, nie wiem czemu teraz nagle jest.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  12. #3432
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    no to masz tytuł z Hyde Parku "I po bólu".
    A teraz chętnie przeczytam twoje analizy przyczyn i powodów skasowania i zamknięcia wątku.

  13. #3433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Dziennie z tego wątku wpływało kilkanaście zgłoszeń do moderacji. W tym wątku wielokrotnie łamano prawo (znieważenie osób publicznych).
    Administrator i tak długo wytrzymał z tym szambem.

  14. #3434
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Znaczy, z tymi lżonymi "osobami publicznymi"?

    My też już ledwo wytrzymujemy...
    Oby jak najszybciej do wyborów!
    Admin to ma fajnie...
    Chlast i wyciął.
    A my musimy czekać...
    Taka karma...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  15. #3435
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    6591 - podejrzewam, ze i tak w czasie wyborów cały dział przyjdzie zamknąć w dniu głosowania (cisza wyborcza)

  16. #3436
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Swoją drogą...
    Jak to się dzieje, że ADMIN musi bronić lżone osoby publiczne.
    To one nie wiedzą i nie czują, ze są lżone?
    To pachnie tak, jakby admin był, no , utożsamiał się tylko z jedną z opcji.
    No i chyba z tą... lżoną.
    A watek w jakowymś hyde partku był, gdzie każdy co znajdzie skrzynkę po mydle może się wykrzyczeć!
    \Wiele dobrego to nie zrobi, ale spust pary dla kilku jednostek jest.
    Ciśnienie łba im nie rozerwie.
    A teraz - co?

    Czytam czasem wpisy i zastanawiam się nad pokręconymi tajemnicami wielu umysłów.
    No, jakaś rozrywka każdemu się chyba należy!
    A tu - zabrali...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #3437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Teraz wszystko jasne...

    Ale... wiesz...
    Czasem, wieczorem i do poduszki takie mi się cisną słowa na określenie 'rzondu" ze...
    Moderowano!

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 07-11-2018 o 22:54
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  18. #3438
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    no to masz tytuł z Hyde Parku "I po bólu".
    A teraz chętnie przeczytam twoje analizy przyczyn i powodów skasowania i zamknięcia wątku.
    I co się dziwisz -- tam był jeden wielki polityczny syf. Wg mnie dobra decyzja. Tak mnie zastanawia co stamtąd takiego ważnego chciałeś ratować...

  19. #3439

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Dziennie z tego wątku wpływało kilkanaście zgłoszeń do moderacji. W tym wątku wielokrotnie łamano prawo (znieważenie osób publicznych).
    Administrator i tak długo wytrzymał z tym szambem.
    więc powinno się chyba wszystkich zgłoszonych traktować tak samo - ban i byłby spokój...
    bo podejrzewam, że te zgłoszenia były ciągle na te same osoby...
    Z tego co pamiętam, pisały tam czasami osoby na które nie było żadnych zgłoszeń
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  20. #3440
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    więc powinno się chyba wszystkich zgłoszonych traktować tak samo - ban i byłby spokój...
    bo podejrzewam, że te zgłoszenia były ciągle na te same osoby...
    Z tego co pamiętam, pisały tam czasami osoby na które nie było żadnych zgłoszeń
    No wlasnie - odpowiedzialność zbiorowa ?
    Przeciez mozna bana na pol roku i potem jeszcze sprawdzic po IP nowe nicki, ktore sie tym okresie pojawiają, bo niektorzy nie potrafia się powstrzymac przed szybszym powrotem
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 172 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony