dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 174 z 266
Pokaż wyniki od 3.461 do 3.480 z 5316
  1. #3461

    Domyślnie

    bobiczek - marzenia ściętej głowy...z całym szacunkiem, ale nie wierzę tutaj w obiektywizm moderatorów (a to oni zwykle obdzielają)
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  2. #3462
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    bobiczek - marzenia ściętej głowy...z całym szacunkiem, ale nie wierzę tutaj w obiektywizm moderatorów (a to oni zwykle obdzielają)
    Dostałeś kiedyś bana?
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  3. #3463
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Żeby nie było...

    A forum jest bardzo przyjazne...oprócz zbyt dużej ilości reklam
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 15-11-2018 o 20:10

  4. #3464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Dostałeś kiedyś bana?
    i tak i nie
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  5. #3465
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Każdy wątek jest "polityczny" i od tego nie da się w Polsce uciec,obecnie oczywiście.
    Bo doputy Państwo będzie dzieliło społeczeństwo na "lepsze"(pincet plus,dotacje dla wybranych instytucji itp) i tych "gorszych" bez w/w dopóki ludzie będą wylewać swoje żale,które jak widać wraz z powrotem do czasów PRL czyli socjalizmu,będzie się ograniczalo.
    Nie zgadzam się. To, że NIEKTÓRE wątki zbaczają na politykę nie oznacza, że WSZYSTKIE są polityczne. Politycznych tutaj nie powinno być, a tym, którzy zbaczają ku polityce w tych innych wątkach spokojnie "pomogą" moderatorzy. Bez przesady - większość z nas potrafi się obejść bez schodzenia na politykę.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  6. #3466
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    cytat
    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Marzenie
    Zajrzyj tam w tym momencie a sprawdzisz że nie zmieniło się nic na lepsze, oprócz nowej nazwy wątku.

    Kochany Administratorze.
    A weźże szybciutko kiedy trzeba roześlij ostrzeżenie.
    Następnie tygodniowy, krótki, ostrzegawczy ban.
    Ten kolejny miesięczny na przemyślenie dogłębne.
    A potem odważnie pożegnaj nierozumnych na zawsze.

    Zobaczysz i wspomnisz.
    Nabiorą wypowiedzi w temacie jakości i kultury
    Z pierwszym stwierdzeniem nie zgodzę się. Zmieniło się na trochę lepsze.
    Wszystko zależy od osobistej kultury i sposobu wypowiedzi.
    Nie ma już niektórych głupich, wulgarnych i obraźliwych wpisów to też nie ma w podobnym stylu odpowiedzi.

    Zgadzam się opinią na temat banowania.
    Ostrzeżenia a następnie ban jednodniowy, później tygodniowy i miesięczny (lub inny system) to propozycja całkiem dobra.
    Może też powinien być system "zatarcia" kary po jakimś czasie próbnym
    Problem "niestosownych" wypowiedzi występuje także w innych tematach.

    bobiczek ma swoje poglądy i je wyraża w sposób kulturalny i wyważony i takie też dostaje odpowiedzi.
    Posty od tych co mają zbieżne z nim poglądy (co oczywiste) ale także od tych co się z tymi poglądami zupełnie nie zgadzają.
    Jest normalna rozmowa na tematy polityczne i inne i nikt nikogo nie obraża.
    Przynajmniej takie mam wrażenie.

    Na szczęście nie On jedyny taki jest na FM. Jest więcej takich Forumowiczów.
    I tak trzymać !!

    Niestety też jest bardzo małe grono forumowiczach o zupełnie innych zasadach.
    Może w życiu też tak działają jak na FM i dlatego nie czują niestosowności swoich wpisów.
    Czasami słowo pisane nie oddaje dobrze istoty / sensu wypowiedzi i może być opacznie odebrana.
    Czasami klawiatura szybciej napisze niż pomyśli głowa.
    Ale od tego jest autocenzura i w ostateczności Moderator.

  7. #3467
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Nie zgadzam się. To, że NIEKTÓRE wątki zbaczają na politykę nie oznacza, że WSZYSTKIE są polityczne. Politycznych tutaj nie powinno być, a tym, którzy zbaczają ku polityce w tych innych wątkach spokojnie "pomogą" moderatorzy. Bez przesady - większość z nas potrafi się obejść bez schodzenia na politykę.
    Pogorszyło Ci się?
    Chyba, ze myślałeś o tym, że TUTAJ możemy się obejść bez polityki...
    Bo na wybory przecież chodzić i trzeba i należy a to oznacza obranie jakiejś strony politycznej.
    Po jakichś przemyśleniach, mam nadzieję.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #3468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Marzenie
    Zajrzyj tam w tym momencie a sprawdzisz że nie zmieniło się nic na lepsze, oprócz nowej nazwy wątku.
    Uważam, ze jest lepiej - nawet bany nie lecą tak czesto.
    Ja zreszta nie wiem, jak mozna wypłakiwac się w rękaw o bany ?
    Pare lat tu jestem, troche postów mam i nigdy jakoś ban nie dotknął.

    A płaczący tu najglosniej sami nie są bez winy - bo zrównanie kogoś z "kreaturą" nie wpisuje się raczej w dobre obyczaje forum...
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7735208
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 15-11-2018 o 12:59
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #3469
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Pogorszyło Ci się?
    Chyba, ze myślałeś o tym, że TUTAJ możemy się obejść bez polityki...
    Bo na wybory przecież chodzić i trzeba i należy a to oznacza obranie jakiejś strony politycznej.
    Po jakichś przemyśleniach, mam nadzieję.

    Adam M.
    Nie pogorszyło, bo nie było lepiej .
    To, że jesteś zwolennikiem jakiejkolwiek opcji politycznej nie oznacza, że musisz manifestować swoje przekonania w każdej dyskusji, szczególnie na forum budowlanym. Może należę do nielicznych, ale ja np będąc u lekarza czy u stolarza, z biedą bo z biedą, ale ograniczam się do rozmowy o celu wizyty.
    Oczywiście, że mam na myśli, że TUTAJ (czyt. "na forum") możemy obejść się bez polityki.
    Ostatnio edytowane przez przemo1 ; 15-11-2018 o 13:10
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

  10. #3470
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Cytat Napisał przemo1 Zobacz post
    Nie pogorszyło, bo nie było lepiej .
    To, że jesteś zwolennikiem jakiejkolwiek opcji politycznej nie oznacza, że musisz manifestować swoje przekonania w każdej dyskusji, szczególnie na forum budowlanym. Może należę do nielicznych, ale ja np będąc u lekarza czy u stolarza, z biedą bo z biedą, ale ograniczam się do rozmowy o celu wizyty.
    Oczywiście, że mam na myśli, że TUTAJ (czyt. "na forum") możemy obejść się bez polityki.
    Z tym się zgadzam w pełni!


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  11. #3471
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ten temat to "uwagi o naszym forum".
    Usuwam wszystkie zaczepki i prywatne dyskusje.

  12. #3472
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Chcecie cywilizować forum?
    To mam propozycję jak można to osiągnąć. Proponuję oprócz licznika postów dodać licznik banów ( lub liczba dni na banach).
    Wtedy będzie to z jednej strony informacja o użytkowniku i jego zachowaniu na forum, a z drugiej strony będzie to dyscyplinować prewencyjnie innych użytkowników, którzy chcieliby naśladować co bardziej "wyrywnych" uczestników forum.

    ps. a najzabawniejsze byłoby zestawienie tutejszych protestujących z ich ilością zbanowań

  13. #3473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Wariat czy żonaty?

    Prostą drogą chcesz pokazać do kogo to forum należy?
    Do lewaków, prawaków czy centrowców?
    Po co?
    Złe jest takie jakie jest?

    " a najzabawniejsze byłoby zestawienie tutejszych protestujących z ich ilością zbanowań "
    No...
    I wpisem za które poglądy...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #3474
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Przecież bany nie są za poglądy tylko za wpisy niezgodne z regulaminem forum ( np. mowa nienawiści, inwektywy wobec innych forumowiczów, nachalne reklamy, prowadzenie działalności zarobkowej i napędzanie klientów pod płaszczykiem dobrych porad)

  15. #3475
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Chcecie cywilizować forum?
    To mam propozycję jak można to osiągnąć. Proponuję oprócz licznika postów dodać licznik banów ( lub liczba dni na banach).
    Wtedy będzie to z jednej strony informacja o użytkowniku i jego zachowaniu na forum, a z drugiej strony będzie to dyscyplinować prewencyjnie innych użytkowników, którzy chcieliby naśladować co bardziej "wyrywnych" uczestników forum.

    ps. a najzabawniejsze byłoby zestawienie tutejszych protestujących z ich ilością zbanowań
    Jako buntownik z wyboru i z charakteru jestem za
    Myślę,że u mnie będzie "na bogato"
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 16-11-2018 o 22:07

  16. #3476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Chcecie cywilizować forum?
    To mam propozycję jak można to osiągnąć. Proponuję oprócz licznika postów dodać licznik banów ( lub liczba dni na banach).
    Wtedy będzie to z jednej strony informacja o użytkowniku i jego zachowaniu na forum, a z drugiej strony będzie to dyscyplinować prewencyjnie innych użytkowników, którzy chcieliby naśladować co bardziej "wyrywnych" uczestników forum.

    ps. a najzabawniejsze byłoby zestawienie tutejszych protestujących z ich ilością zbanowań
    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Przecież bany nie są za poglądy tylko za wpisy niezgodne z regulaminem forum ( np. mowa nienawiści, inwektywy wobec innych forumowiczów, nachalne reklamy, prowadzenie działalności zarobkowej i napędzanie klientów pod płaszczykiem dobrych porad)
    Jestem ZA !!

  17. #3477
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    I jakoś dziwnie, ani admin, ani Redakcja nie mają nic do powiedzenia na taką propozycję.
    Chętnie przeczytałbym jakąkolwiek opinię na ten temat. Choćby, że to dla muratorowych informatyków rzecz nie do przeskoczenia lub, że to idiotyczny pomysł lub żeby nie wtrącać się tam gdzie o zdanie kogoś nie prosi się czy że od tego jest zarząd, a nie jakiś użytkownik forum.
    Cokolwiek.

  18. #3478

    Domyślnie

    Mam pytanie
    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie. Ale wszyscy, którzy mają dorobek praktycznie tylko w tym dziale forum, to podwójne nicki.
    Pytanie, które zbanować - obecnie piszącego na tematy polityczne, czy tego z dorobkiem merytorycznym z pozostałej części forum?
    Skoro zostało jednoznacznie stwierdzone, że pewne grono osób to podwójne nicki, to czy zostały podjęte w tym temacie jakieś działania ?
    Odnośnie zgodności z §7 ppkt. 2.3 regulaminu forum ??
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  19. #3479
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego, ale mnie podwójny nick kojarzy się z bandycką kominiarką.
    Myk - i jestem fajny i miły gość bez kominiarki.
    Myk - i już nie jestem fajny.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  20. #3480
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    Mam pytanie

    Skoro zostało jednoznacznie stwierdzone, że pewne grono osób to podwójne nicki, to czy zostały podjęte w tym temacie jakieś działania ?
    Odnośnie zgodności z §7 ppkt. 2.3 regulaminu forum ??
    Ja nie wiem kogo miała na myśli Elfir, ale gdybym taki nick napotkał to dostałby bana (no, może wcześniej ostrzeżenie z prośbą o samounicestwienie mniej ważnego nicka).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 174 z 266

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony