dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 188 z 267
Pokaż wyniki od 3.741 do 3.760 z 5324
  1. #3741
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    U mnie również na wszystkich urządzeniach jest w porządku. Proszę o informację na temat przeglądarki i jej wersji
    Przepraszam za milczenie, jakoś mi zeszło. Przeglądarka Firefox, najnowsza wersja. Nadal wywala. Właśnie znowu musiałam się logować choć zaznaczyłam "zapamiętaj mnie".
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #3742
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Pytanie do Redakcji - mozemy kontynuować rozmowę która prowadziliśmy mailowo ?

    Czy w momencie kiedy szereg osób w tym moderator twierdzi ze "moderowanie" watku politycznego było nazwijmy to kontrowersyjne, to w momencie kiedy o tym piszę to w jakiś sposób łamię regulamin ? Z czego to wynika ?

  3. #3743
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Ja byłem przekonany, że forumowiczów z dużym stażem nie możemy banować na stałe. Nie dawno dzięki kolegom i koleżance zostałem uświadomiony, że można to robić z pozycji panelu kontrolnego, z którego korzystałem sporadycznie. Częściej z pozycji moderacji na określonej stronie FM. Przy panelu moderacji jest jest informacja o określonym limicie postów, po przekroczeniu którego upoważnia tylko Redakcję do stałego bana usera. Stąd moje błędne wnioski, o których wcześniej łamach tego tematu wspomniałem.
    Będziesz mógł swój poziom moderacji wprowadzić na wyższy poziom ...... szkoda że tak późno się o tym dowiedziałeś - demokrato

    Notabene ja juz Twoją moralność dobrze znam ( mam pełen priv dowodów) którą ukrywasz za pięknymi słówkami więc może wyjaśnisz innym forumowiczom co to znaczy dla ciebie cyt "Nie dawno dzięki kolegom i koleżance zostałem uświadomiony" - bo jakoś dziwnie 29 minut wcześniej finlandia napisał że może banować na stałe i czy przypadkiem nie dostałeś białej gorączki aby dowiedzieć się przez te 29 minut jak to sie robi i jeszcze napisać o tym na forum ?

  4. #3744
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Powody ostatniego bana wytłumaczyłem kilka razy, najlepiej jak umiałem i nie będę do tego wracał. Padały tu zarzuty o prowadzenie "vendetty" przez moderatora, ale odkąd objąłem Forum to widzę tylko ataki z Pana strony. Zapraszam do udzielania się w wątkach budowlanych.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #3745
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Korzystam z forum za pomocą smarftfon z Android. Macie tak ustawione reklamy że często nie da się wejść w temat tylko klikana jest reklama.


    Słabe to.

  6. #3746
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Tak, przegieliscie z tymi reklamami do tego stopnia, ze (choc nigdzie indziej mi nie przeszkadzaja i nawet o tym nie pomyślalem), zainstalowalem AdGuarda

  7. #3747
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    polecam zastosowanie przeglądarki "adblocker"
    unde venis et quo tendis

  8. #3748
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powody ostatniego bana wytłumaczyłem kilka razy, najlepiej jak umiałem i nie będę do tego wracał. Padały tu zarzuty o prowadzenie "vendetty" przez moderatora, ale odkąd objąłem Forum to widzę tylko ataki z Pana strony. Zapraszam do udzielania się w wątkach budowlanych.
    Napisanie opini dlaczego watek polityczny był jaki był to jest traktowane jako vendeta z mojej strony ? Na tym watku https://forum.muratordom.pl/showthre...O-WAS%E2%80%9D jakos kazdy swobodnie mógł się wypowiedziec na ten temat - mozna nawet powiedzieć ze perm mógł sie za swobodnie wypowiedzieć. Teraz w momencie kiedy ja napisałem ze Tomasz wprowadził jakies dziwne zwyczaje ze wyjął z ram regulaminu kilka osób które mogły bezkarnie obrażać wulgarnymi słowami oponentów a oponenci byli nazwijmy to delikatnie uciszani przez bany to jest jakis problem ? To jest tylko ocenienie stanu rzeczywistego i że działalnośc Tomasza z luźnej rozmowy zrobiła "szambo" (określenie finlandi na ten watek) to jest powód ze moje wpisy były usuwane i za to dostałem 4 bany ???

    Tak z ciekawości Redakcja czytała konwersację moją z Tomaszem z privu - przesłałem pare rozmówek na maila ??? Jakieś konkluzje i wnioski czy tematu nie ma ?

  9. #3749
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Może nim cokolwiek napiszesz, najpierw sprawdź
    http://www.freeadblockerbrowser.com
    Przepraszam Chef mea culpa.Mam przegladarkę Chrom z wtyczką Adblock Plus.Tym się zasugerowałem.Tej przeglądarki nie używam i jej nie znam.Jeszcze raz przepraszam

    Bezpłatny AdBlocker Browser
    Przeglądarka z adblock pozwala przeglądać Internet bez reklam, dzięki czemu możesz bardziej skupić się na treściach, które są dla Ciebie naprawdę istotne. Przeglądarka blokuje reklamy, banery, klipy reklamowe i wyskakujące okna. Może uniemożliwić reklamodawcom śledzenie Twoich działań i pozwala oszczędzać baterię i transmisję danych.
    odrobina skruchy.

  10. #3750
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przepraszam Chef mea culpa..
    Dobrze że się potrafisz przyznać do błędu i przeprosić. Ech, gdybym ja działał tak impulsywnie, to po wczorajszym nocnym wpisie od ręki chciałem dać Ci bana za zaśmiecanie forum kłótliwymi postami.

    Podobnie jest w wątku "Nie róbcie kominków". Bezsensowne posty będące tylko prywatnymi przytykami. Wywalając tam dziś kilka postów miałem ochotę kliknąć "usuń jako spam"co oznacza bany dla autorów..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #3751
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Można więc usunąć wszystkie posty dotyczące komentarzy na temat Adblocker Browser.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #3752
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dobrze że się potrafisz przyznać do błędu i przeprosić. Ech, gdybym ja działał tak impulsywnie, to po wczorajszym nocnym wpisie od ręki chciałem dać Ci bana za zaśmiecanie forum kłótliwymi postami.

    Podobnie jest w wątku "Nie róbcie kominków". Bezsensowne posty będące tylko prywatnymi przytykami. Wywalając tam dziś kilka postów miałem ochotę kliknąć "usuń jako spam"co oznacza bany dla autorów..
    Rób jak uważasz tylko powtarzam nie bądź stronniczy .Każdemu wedle zasług. Zauważyłeś u mnie chwile prowokacyjnej słabości w wyrażaniu opinii nietaktownej i chciałeś dać mi bana.Dlaczego wytknąłeś to tyko mi ?U innych tego nie widzisz.Może kierujesz się osobistymi sympatiami i uprzedzeniami to nie tędy droga bo będziesz wtedy bardzo nieobiektywny ,Obiektywizm i stronniczość to mi wystarczy.

    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 27-05-2019 o 10:45

  13. #3753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Może dlatego, bo Ty tkwiąc w błędzie wytykałeś go niesłusznie innym? Jak widzisz daję wszystkim stronom chwilę "czasu do namysłu". Można się mylić. Sztuką jest przyznać się do tego a już w ogóle - przeprosić. I za to niezależnie od sympatii wyraziłem się pozytywnie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #3754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.863

    Domyślnie

    Zmieniając temat, jaka jest poprawna odpowiedź (a dokładniej poprawne działanie) w opisanej sytuacji:
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..
    wersja I
    Wyciągam rękę i pomagam a nie robię zdjęć tonącej ofierze?
    W tym przypadku mogą dołączyć do ofiary.
    wersja II
    Wyciągam smartfon i dzwonię po pomoc ? a w następnej kolejności wyciągam rękę a dokładnie organizuję pomoc na miejscu?
    Linka, gałęzie, ciąg ludzi z liną itp ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #3755
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Przepraszam Chef mea culpa.Mam przegladarkę Chrom z wtyczką Adblock Plus.Tym się zasugerowałem.Tej przeglądarki nie używam i jej nie znam.Jeszcze raz przepraszam

    Bezpłatny AdBlocker Browser

    odrobina skruchy.

    Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ...
    ... zmiana w dobrą stronę ? ... w kulinariach również ?
    Pozdrawiam i "idź tą drogą" ... dla Ciebie i Twej rodziny oraz gości tylko z korzyścią.

    ps - widzę, że nie tylko ja to zauważyłem
    unde venis et quo tendis

  16. #3756
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    polecam zastosowanie przeglądarki "adblocker"
    http://www.freeadblockerbrowser.com

    Chef znowu nie zrozumieliśmy się. Młody mój powiedział, że jak masz przeglądarkę "adblocker" na PC to chętnie, a ta przeglądarka "adblocker" jest aplikacją na Androida w telefonie komórkowym - smartphonie.

  17. #3757
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Można więc usunąć wszystkie posty dotyczące komentarzy na temat Adblocker Browser.
    a może ty masz przeglądarkę Adblocker Browser na PC.Mam Chroma i wtyczkę Adblock Plus niszcząca w zarodku reklamy.

  18. #3758
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    http://www.freeadblockerbrowser.com

    Chef znowu nie zrozumieliśmy się. Młody mój powiedział, że jak masz przeglądarkę "adblocker" na PC to chętnie, a ta przeglądarka "adblocker" jest aplikacją na Androida w telefonie komórkowym - smartphonie.
    Mam zainstalowaną zarówno w telefonie jak i w "notebook" ... działa bez wyświetlania reklam
    unde venis et quo tendis

  19. #3759
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Mam zainstalowaną zarówno w telefonie jak i w "notebook" ... działa bez wyświetlania reklam
    Telefon masz na Androidzie czy na Windowsie? W "notebooku"także na androidzie ta przeglądarka hula czy na Windowsie? Mam PC - ta stacjonarnego na Windowsie 10 i mam wspomnianą wyżej tylko wtyczkę do Chroma.

  20. #3760
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Telefon masz na Androidzie czy na Windowsie? W "notebooku"także na androidzie ta przeglądarka hula czy na Windowsie? Mam PC - ta stacjonarnego na Windowsie 10 i mam wspomnianą wyżej tylko wtyczkę do Chroma.
    Oba na Android

    ps - na wszystkich "tabletach" również
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 27-05-2019 o 23:35 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

Strona 188 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony