dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 267
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 5321
  1. #3781
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Nie odpowiada, wyczyszczone
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #3782
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Za WIkipedią - "niestosowane z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym"
    Nie dam się przekonać, że ktoś tak pisze, bo jest krócej i wygodniej. Tę samą dyskusję można prowadzić w bardziej kulturalny sposób
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #3783

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    otrzymaliśmy informację od Państwa, że nasz dziennik budowy został usunięty, od rana dostajemy telefony i wiadomości, kiedy zostanie on przywrócony, gdyż obnażał nieczyste zagrania firm budowlanych, był on napisany zgodnie z mailami oraz pismami, które jesteśmy w stanie przedstawić Administratorom w celu potwierdzenia wszystkich zawartych wpisów w dzienniku.
    My również dostaliśmy nakaz od firmy Abakon o zaprzestanie pisania dziennika gdyż według nich są to "insynuacje, przeinaczenia oraz kłamstwa naruszające dobra osobiste Spółki". Jednak nikt z Abakonu nie był w stanie nam wskazać, żadnego kłamstwa oraz poprzeć innej wersji.
    Proszę o pilne przywrócenie blogu, rozumiem, że jest on firmie Abakon nie na rękę, ale prowadzimy go w porozumieniu z naszym prawnikiem, piszemy tylko fakty i daje to możliwość Inwestorom zabezpieczenia się przed tego typu działaniami. Najlepszym dowodem, że jest tam prawda jest fakt, że nie skierowano przeciwko nam żadnego pozwu do sądu, a w stosunku do firmy Abakon prowadzone są postępowania z odpowiednimi organami, z którymi współpracujemy.

    W tym momencie nierzetelne firmy budowlane żerują na niewiedzy inwestorów, pozwólcie się nam dowiadywać więcej, zamiast usuwać posty.

  4. #3784
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Czy poziom wpisów z użyciem określeń typu "eurodebile" odpowiada oczekiwaniom Redakcji ?
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7836604
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7837004

    Zatanawiałem się skąd nagle interwencja Redakcji - i juz mam odpowiedź, w wątku o uwagach o forum d7d musiał robic gównoburze. Oczywiscie dle reszty wypowiadajacych się forumowiczów w wątku mój zwrot nie budził jakis watppliwości i nikt nie robił z tego problemu bo był poruszany pewien aspekt, którego niestety d7d nie zrozumiał i zaczął wytrzasać się w swoich postach nad jednym zwrotem. moderowano. Ja tylko Redakcji przypominam ze to jest wychowanek moderatora Tomasza i był w grupie która opluwała Polske Polaków i adwersarzy bez żadnej konsekwencji. Notabene co się stało że nie dostałem bana ? Przeciez na 100% to moderowano pewnie 50 razy zgłosiło to do moderacji - Tomasz ma urlop czy został "zwolniony" z funkcji ?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 27-07-2019 o 16:21 Powód: Zwrot obrażający adwersarza.

  5. #3785
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Do "REDAKCJI"

    Podsyłam mały bryk dotyczący problemu nierozwiązywalnego (dotąd) przez REDAKCJĘ.
    Może po kilkukrotnym postudiowaniu bryka ZROZUMIE intencje wypowiadających się?

    https://www.youtube.com/watch?v=gx0ybQazxiQ

    Wiem...
    Wymaga skupienia i namysłu...
    Ale WIERZĘ!!!
    DACIE RADĘ!!!! ODWAGI!!!!
    No chyba, żeby nie, to mam znowu bana...
    Ale coraz częściej mam to w DUPIE.
    Szkoda, bo to BYŁO całkiem fajne forum.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  6. #3786
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Ban był za słownictwo używane w tym wątku
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #3787
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.191

    Domyślnie

    Abstrahując już od czarnuchów (są tacy) to nawet murzyna na tym forum nie będzie.
    Poprawność.
    Rozumiem.
    Forum mierne, bierne ale wierne. No, tej poprawności...
    Ślimak JEST rybą a marchewka OWOCEM!
    No i nie istnieją euroidioci...
    Smutne to.
    Tańczymy tak, jak nam zagrają?
    Ale kaska się zgadza...
    Z bryka skorzystaliście?
    ZE ZROZUMIENIEM?

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  8. #3788

    Domyślnie

    Do "REDAKCJI":

    Cytat Napisał Krak245 Zobacz post
    Dzień dobry,
    otrzymaliśmy informację od Państwa, że nasz dziennik budowy został usunięty, od rana dostajemy telefony i wiadomości, kiedy zostanie on przywrócony, gdyż obnażał nieczyste zagrania firm budowlanych, był on napisany zgodnie z mailami oraz pismami, które jesteśmy w stanie przedstawić Administratorom w celu potwierdzenia wszystkich zawartych wpisów w dzienniku.
    My również dostaliśmy nakaz od firmy Abakon o zaprzestanie pisania dziennika gdyż według nich są to "insynuacje, przeinaczenia oraz kłamstwa naruszające dobra osobiste Spółki". Jednak nikt z Abakonu nie był w stanie nam wskazać, żadnego kłamstwa oraz poprzeć innej wersji.
    Proszę o pilne przywrócenie blogu, rozumiem, że jest on firmie Abakon nie na rękę, ale prowadzimy go w porozumieniu z naszym prawnikiem, piszemy tylko fakty i daje to możliwość Inwestorom zabezpieczenia się przed tego typu działaniami. Najlepszym dowodem, że jest tam prawda jest fakt, że nie skierowano przeciwko nam żadnego pozwu do sądu, a w stosunku do firmy Abakon prowadzone są postępowania z odpowiednimi organami, z którymi współpracujemy.

    W tym momencie nierzetelne firmy budowlane żerują na niewiedzy inwestorów, pozwólcie się nam dowiadywać więcej, zamiast usuwać posty.
    Czy możemy doczekać się odpowiedzi? Chcielibyśmy otrzymać także skierowane pismo od radcy prawnego tej psudofiremki.

  9. #3789
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.687

    Domyślnie

    Sprawa aktualnie jest u naszego prawnika
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #3790

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Sprawa aktualnie jest u naszego prawnika
    Proszę o przesłanie nam pisma od firmy ABAKON, dotyczy ono nas, a chcielibyśmy użyć go w sądzie w postępowaniu dowodowym, tym bardziej, że są tam oskarżenia o kłamstwa i manipulowanie dowodami, których nie byli w stanie nam wskazać.

  11. #3791
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Czy Redakcja może zmienić tytuł wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...py-ciep%C5%82a
    na poprawny ?
    Ten który pokazuje się jako w liście aktualnych tematów jako
    Durze rozbieżności w doborze pompy ciepła
    a nie w nagłówkach postów.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 02-08-2019 o 09:47
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #3792
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Napisał Tomaszs131
    Prosimy trzymać się tematu wątku. Uwagi o pracy moderatorów należy zgłaszać bezpośrednio do Redakcji lub w tym wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...um#post7838890



    Trzeba było przynajmniej przenieść to do podanego przez siebie linku jak to jest w normalnym zwyczaju , to co niechybnie usunąłeś z premedytacją. Tak się nie robi. czytają i analizują to rzesze .forumowiczów. Nawet Ci z ukrycia czytający będą zawiedzeni.Jestem zdumiony kolejna postawa moderatora ,który nie pozwolił prawdzie ujrzeć światła dziennego.Pozdrawiam serdecznie. Za przemyślany zwrot akcji zrobiłem" podziękuj". Coby nie było jakiś tam ziomal.


    Mam w związku z tym pytanie do moderatora Tomaszs131 już we właściwym wątku jak to wyżej zasugerował. .Wykasowałeś ważne posty , bardzo ważne wiele tłumaczące i wyjaśniające.Dlaczego? Przecież były zgodne z regulaminem. Nie naruszały swobody wypowiedzi bez wycieczek personalnych.W takim razie gdzie publicznie można dochodzić swoich racji jak nagminnie moderator to kasuje. Dlaczego w takim razie skoro wykasowałeś te posty forumowicz vvvv został jak pamiętam banowany aż na miesiąc przez moda greengaz? Znieś bana bo nie ma dowodów na jego nieregulaminowe wejścia.Skoro usunąłeś dowody nie może być mowy o karaniu. To wszak forum publiczne , a nie prywatne. Jest regulamin i obowiązki. Serdecznie pozdrawiam.

  13. #3793
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Mam w związku z tym pytanie do moderatora już we właściwym wątku jak to wyżej zasugerował. .Wykasowałeś ważne posty , bardzo ważne wiele tłumaczące i wyjaśniające.Dlaczego? Przecież były zgodne z regulaminem. Nie naruszały swobody wypowiedzi bez wycieczek personalnych.W takim razie gdzie publicznie można dochodzić swoich racji jak nagminnie moderator to kasuje. Dlaczego w takim razie skoro wykasowałeś te posty forumowicz vvvv został jak pamiętam banowany aż na miesiąc przez moda greengaz? Znieś bana bo nie ma dowodów na jego nieregulaminowe wejścia.Skoro usunąłeś dowody nie może być mowy o karaniu.
    To wszak forum publiczne , a nie prywatne. Jest regulamin i obowiązki.
    Serdecznie pozdrawiam.
    @niktspecjalny, nawiązując do twoich wykasowanych postów, informowałeś że zbierasz kwity / dowody na @greengaz.
    Powiedz na kogo jeszcze zbierasz kwity / dowody ?
    W jakim celu to robisz? Zwykłe straszenie na poziomie przedszkola czy jednak poważne zagrożenie ?

    Na jakiej podstawie zbierasz takie kwity?

    Dostałeś już od swojego prawnika informację czy mogłem, cytując twój post, zacytować także twoje zdjęcie ?
    Też mnie straszyłeś swoim prawnikiem.

    Straszenie jest zgodne z regulaminem ?
    Pokaż taki punkt regulaminu FM.

    Masz pretensje do wszystkich kótrzy mają odmienne zdanie niż Ty.
    Wycieczki osobiste nie są tobie obce i nie mieszczą się w ramach "swobody wypowiedzi".
    Takie wycieczki osobiste nie są zgodne z regulaminem FM.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #3794
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    @niktspecjalny, nawiązując do twoich wykasowanych postów, informowałeś że zbierasz kwity / dowody na @greengaz.
    Powiedz na kogo jeszcze zbierasz kwity / dowody ?
    W jakim celu to robisz? Zwykłe straszenie na poziomie przedszkola czy jednak poważne zagrożenie ?

    Na jakiej podstawie zbierasz takie kwity?

    Dostałeś już od swojego prawnika informację czy mogłem, cytując twój post, zacytować także twoje zdjęcie ?
    Też mnie straszyłeś swoim prawnikiem.

    Straszenie jest zgodne z regulaminem ?
    Pokaż taki punkt regulaminu FM.

    Masz pretensje do wszystkich kótrzy mają odmienne zdanie niż Ty.
    Wycieczki osobiste nie są tobie obce i nie mieszczą się w ramach "swobody wypowiedzi".
    Takie wycieczki osobiste nie są zgodne z regulaminem FM.
    Kolego nikogo nie straszę mylisz zasadność moich wypowiedzi. Archiwizacja danych jest moją prywatna sprawą, a tobie nic do tego. Robię to dla przyjemności Popełnij jeszcze jeden faul w stosunku do mojej skromnej osoby to się przekonasz.po co piszesz te kolejne swoje wywody i brednie nakręcając czytających.Chcesz swoją już z dawien dawna nadszarpniętą mocno reputacje leczyć ? Co ty mi świergolisz o jakimś odmiennym zdaniu. Popatrz na siebie.Zapytałem moderatora w/w ponieważ uważam ,że niesłusznie dano bana vvvv a w/w mod sprytnie wykasował całą prawdę do której chcieliśmy wspólnie dojść. Przecież to twoje metody to ty tak uczysz wszystkich.Po co nie pytany się odzywasz i mącisz.Ja się ciebie nie czepiam , a ty jak zwykle z nudów musisz swoje 5 groszy. Zastanów się poważnie kogo bronisz.

  15. #3795
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    @niktspecjalny - czy Ty nie możesz stac sie po prostu normalnym użytkownikiem ?
    Jestem tu osiem lat, nigdy nie dostalem bana.
    A Ty, vvvv, czy wg, czyli całe TWA regularnie.
    Co z Tobą (Wami) nie tak ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #3796
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    @niktspecjalny - czy Ty nie możesz stac sie po prostu normalnym użytkownikiem ?
    Jestem tu osiem lat, nigdy nie dostalem bana.
    A Ty, vvvv, czy wg, czyli całe TWA regularnie.
    Co z Tobą (Wami) nie tak ?
    Jeszcze raz pomyśl . Przeanalizuj i domyśl się wreszcie bez tych kipiących obłudą wypowiedzi.Popatrz na siebie zawsze to powtarzam. Nie dostałeś przez osiem lat banana jakie to chwalebne , skoro nie wiesz dlaczego to ja nie zamierzam ci tego tłumaczyć . Tkwij w niewiedzy skoro tak trudno przychodzi interpretacja tego procederu wobec takich osób jak np. my.

    Co z Tobą (Wami) nie tak ?
    wy jesteście nie tak.W prosty sposób mogę to udowodnić. Zamilknę , zamilkniemy w wątkach w których ścierają się poglądy , w wątkach kontrowersyjnych .Wiesz co się stanie ,nie będziecie mieć pożywki do wszczynania awantur , podkręcania napięcia w watkach tworząc własne nieprzemyślane ideologie.. To wasza witamina bez której nie istniejecie. Popatrz jak i gdzie z 8 letnim stażem doradzasz.Ja cie znam i wiem na co cie stać. Zrób analizę i przyjrzyj się w wątkach jak wszystko co złe ma swój początek Jak to zrozumiesz nie będziesz zadawał tych głupkowatych pytań. Będąc recydywą w bananach ciągnie się to za nami jak wrzut na du.....Powiązania, kolesiostwo jest tylko dopełnieniem tych frustracji wylewanych niepotrzebnie przez takie osoby jak wy. Mogę natychmiast stworzyć taką listę jak twoja wyżej. Moja jest bardziej obszerna.Postaraj się to zrozumieć to nie będziesz gadał o jakiejś normalności.

  17. #3797
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jeszcze raz pomyśl . Przeanalizuj i domyśl się wreszcie bez tych kipiących obłudą wypowiedzi.Popatrz na siebie zawsze to powtarzam. Nie dostałeś przez osiem lat banana jakie to chwalebne , skoro nie wiesz dlaczego to ja nie zamierzam ci tego tłumaczyć . .
    Nie musisz, bo ja wiem, dlaczego...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #3798
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Popełnij jeszcze jeden faul w stosunku do mojej skromnej osoby to się przekonasz.
    po co piszesz te kolejne swoje wywody i brednie nakręcając czytających.
    Chcesz swoją już z dawien dawna nadszarpniętą mocno reputacje leczyć ?
    Co ty mi świergolisz o jakimś odmiennym zdaniu. Popatrz na siebie.
    Zapytałem moderatora w/w ponieważ uważam ,że niesłusznie dano bana vvvv a w/w mod sprytnie wykasował całą prawdę do której chcieliśmy wspólnie dojść. Przecież to twoje metody to ty tak uczysz wszystkich.Po co nie pytany się odzywasz i mącisz.Ja się ciebie nie czepiam , a ty jak zwykle z nudów musisz swoje 5 groszy.
    Zastanów się poważnie kogo bronisz.
    Piszę do Redakcji bo to jest temat Forum Murator - uwagi a nie miejsce dyskusji między Forumowiczami który ma większą racją a który ma mniejszą ...
    Proszę Redakcję .... o zwiększenie wymagań, o zwiększenie minimalnego poziomu kultury "dyskusji" na FM.
    "Archiwizacja dla przyjemności..." tylko że z wypowiedzi wynika groźba ... podobnie jak poniższy fragment wpisu:
    Popełnij jeszcze jeden faul w stosunku do mojej skromnej osoby to się przekonasz.
    Co wg Redakcji może to oznaczać oznaczać taki wpis?
    Groźba czy taki żart? Jęzli jednak żarto to jak go rozumieć ?

    Kogo bronię ? Nie "kogo" a czego.
    Bronię normalności na FM.
    Wpisy @niktspecjalny są zaprzeczeniem normalności.
    FM jest forum ludzi budujących i użytkujących domy i mieszkania.
    Forumowicze zadają pytania i najczęściej dostają lepsze lub gorsze informacje..

    FM nie jest miejsca w którym wyrzuca się swoje frustracje i wszędzie widzi spisku lub ataki na własną osobę.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #3799
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Piszę do Redakcji bo to jest temat Forum Murator - uwagi a nie miejsce dyskusji między Forumowiczami który ma większą racją a który ma mniejszą ...
    Proszę Redakcję .... o zwiększenie wymagań, o zwiększenie minimalnego poziomu kultury "dyskusji" na FM.
    "Archiwizacja dla przyjemności..." tylko że z wypowiedzi wynika groźba ... podobnie jak poniższy fragment wpisu:
    Popełnij jeszcze jeden faul w stosunku do mojej skromnej osoby to się przekonasz.
    Co wg Redakcji może to oznaczać oznaczać taki wpis?
    Groźba czy taki żart? Jęzli jednak żarto to jak go rozumieć ?

    Kogo bronię ? Nie "kogo" a czego.
    Bronię normalności na FM.
    Wpisy @niktspecjalny są zaprzeczeniem normalności.
    FM jest forum ludzi budujących i użytkujących domy i mieszkania.
    Forumowicze zadają pytania i najczęściej dostają lepsze lub gorsze informacje..

    FM nie jest miejsca w którym wyrzuca się swoje frustracje i wszędzie widzi spisku lub ataki na własną osobę.
    Dlaczego kłamiesz.W wątkach politycznych które własnie Redakcja skasowała , byleś pionierem .Nigdzie indziej się nie udzielałeś tylko własnie w nich wylewałeś swoje frustracje.Dominowałeś i narzucałeś swoją prawdę olewając w brutalny sposób tych którzy mieli odmienne zdanie na światopogląd ,nie dałeś dojść do słowa jak ktoś chciał się wypowiedzieć w inny przeciwny tobie sposób , swoich memów już nie pamiętasz ,które nie miały nic wspólnego z budowaniem itp ,zapomniałeś jak obrażałeś wierzących w Boga wyśmiewając ich religie kompromitując katolików memami i podtekstami ,twoje zaangażowanie polityczne było największym na FM ,broniłeś swojej racji olewając innych, a śmiesz pisać mi to :

    Kogo bronię ? Nie "kogo" a czego.
    Bronię normalności na FM.
    Wpisy @niktspecjalny są zaprzeczeniem normalności.
    FM jest forum ludzi budujących i użytkujących domy i mieszkania.
    Forumowicze zadają pytania i najczęściej dostają lepsze lub gorsze informacje..
    Zapomniałem.
    p.s
    Popełnij jeszcze jeden faul w stosunku do mojej skromnej osoby to się przekonasz.
    Co wg Redakcji może to oznaczać oznaczać taki wpis?
    Groźba czy taki żart? Jęzli jednak żarto to jak go rozumieć ?
    To jest ostrożność na wypadek gdybyś zaczął mnie obrażać. Każdy ma prawo do obrony , a ja w stosunku do ciebie bronic się zawsze będę. Będę dochodził powoli swoich racji gdybyś przekraczał normy przyzwoitości oczywiście konsekwentnie będę powiększał archiwizacje na okoliczność twojego złego postępowanie wedle mojej osoby i innych których poddasz tym procesom z zaznaczeniem czasów teraźniejszych.

    p.s 2
    Tu masz lekturę jak sam zaprzeczasz sobie. Tu jesteś niezastąpiony najpierw zwymyślać kogoś by potem napisać coś odwrotnego.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...E2%80%9D/page9
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 07-08-2019 o 09:55

  20. #3800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ten temat to "Forum Muratora - uwagi" a nie miejsce wywlekania swoich prywatnych animozji względem innych użytkowników.
    Skasowałam posty nie na temat.

Strona 190 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony