dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 192 z 267
Pokaż wyniki od 3.821 do 3.840 z 5324
  1. #3821

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Napisał Tomaszs131
    Prosimy trzymać się tematu wątku. Uwagi o pracy moderatorów należy zgłaszać bezpośrednio do Redakcji lub w tym wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...um#post7838890



    Trzeba było przynajmniej przenieść to do podanego przez siebie linku jak to jest w normalnym zwyczaju , to co niechybnie usunąłeś z premedytacją. Tak się nie robi. czytają i analizują to rzesze .forumowiczów. Nawet Ci z ukrycia czytający będą zawiedzeni.Jestem zdumiony kolejna postawa moderatora ,który nie pozwolił prawdzie ujrzeć światła dziennego.Pozdrawiam serdecznie. Za przemyślany zwrot akcji zrobiłem" podziękuj". Coby nie było jakiś tam ziomal.


    Mam w związku z tym pytanie do moderatora Tomaszs131 już we właściwym wątku jak to wyżej zasugerował. .Wykasowałeś ważne posty , bardzo ważne wiele tłumaczące i wyjaśniające.Dlaczego? Przecież były zgodne z regulaminem. Nie naruszały swobody wypowiedzi bez wycieczek personalnych.W takim razie gdzie publicznie można dochodzić swoich racji jak nagminnie moderator to kasuje. Dlaczego w takim razie skoro wykasowałeś te posty forumowicz vvvv został jak pamiętam banowany aż na miesiąc przez moda greengaz? Znieś bana bo nie ma dowodów na jego nieregulaminowe wejścia.Skoro usunąłeś dowody nie może być mowy o karaniu. To wszak forum publiczne , a nie prywatne. Jest regulamin i obowiązki. Serdecznie pozdrawiam.
    @NS wiesz dokładnie jak było. @greengaz wystartował z chamskimi wpisami m.in. o podniesieniu ego i dowartościowaniu się, a jak dostał replaya, to mu oczywiście brakło argumentów to rzucił bananem. Myślał, że się go przestraszę, bo moderator. Nie. Taki zonk. Szczęku mu opadła. Zresztą regulamin dotyczy wszystkich Już teraz znasz odpowiedź na pytanie postawione niżej o co chodzi, co jest nie tak z niektórymi. No i pokazał klasę, na ale jak mu to pomogło to najważniejsze. Zresztą to już nie pierwszy pokazał co potrafi.

  2. #3822

    Domyślnie

    Do użytkownika @redakcja. Zgodnie z radą moderatora Tomasza zgłaszam problem z łamanie regulaminem forum i działaniami jedne z moderatorów.

    Na forum znajduje się wątek KLIK, który ewidentnie łamie regulamin forum. Założycie tego wątku oczywiście też.
    Proszę o odpowiednią reakcję. Jeżeli nie wiesz jaki punkt regulaminu jest złamany to pomogę.

    Druga sprawa to zachowanie moderatora @greengaz. W w/w wątku kasował moje wpisy, zasłaniając sie tym, że łamią regulamin. Dziwne zachowanie potwierdził jeden z użytkowników.
    Cytat Napisał piotrmak Zobacz post
    Tu widzę jakieś cuda się dzieją . Posty znikają
    To jakieś nowe standardy muratora?
    Oczywiście wpisy w żaden sposób nie łamały regulaminu. Jeżeli łamały to proszę wskazać który wpis i który punkt został złamany.
    Dalej "łaził" za mną na forum i oczywiście czepiał się, że niby nie są trafne moje porady. Oczywiście nie trafił, bo potwierdził to również inny użytkownik. Niby się tłumaczył, że miał zły dzień. Niestety wpisy dziwnie wyparowały.
    No i jeszcze wpisy w wątkach kominkowych.

    W tym wątku KLIK to już przesadził. Wystartował z chamskimi postami " chyba podziękuję ..." a potem posty, żebym złożył swoja kandydaturę na moderatora, to sobie podniosę swoje ego i się dowartościuje. Co to ma być? Tak zachowuje się moderator?

    No i na koniec cytat pewnego moderatora

    Można się z kimś nie zgadzać, nie lubić itd. Ale wypada zachować chociaż trochę klasy w krytyce.
    Ciekawe. Moderatorzy wymagają klasy od użytkowników, a @grenngaz jako moderator ta klasę ma?

  3. #3823
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Do użytkownika @redakcja. Zgodnie z radą moderatora Tomasza zgłaszam problem z łamanie regulaminem forum i działaniami jedne z moderatorów.

    Na forum znajduje się wątek KLIK, który ewidentnie łamie regulamin forum. Założycie tego wątku oczywiście też.
    Proszę o odpowiednią reakcję. Jeżeli nie wiesz jaki punkt regulaminu jest złamany to pomogę.

    Druga sprawa to zachowanie moderatora @greengaz. W w/w wątku kasował moje wpisy, zasłaniając sie tym, że łamią regulamin. Dziwne zachowanie potwierdził jeden z użytkowników.

    Oczywiście wpisy w żaden sposób nie łamały regulaminu. Jeżeli łamały to proszę wskazać który wpis i który punkt został złamany.
    Dalej "łaził" za mną na forum i oczywiście czepiał się, że niby nie są trafne moje porady. Oczywiście nie trafił, bo potwierdził to również inny użytkownik. Niby się tłumaczył, że miał zły dzień. Niestety wpisy dziwnie wyparowały.
    No i jeszcze wpisy w wątkach kominkowych.

    W tym wątku KLIK to już przesadził. Wystartował z chamskimi postami " chyba podziękuję ..." a potem posty, żebym złożył swoja kandydaturę na moderatora, to sobie podniosę swoje ego i się dowartościuje. Co to ma być? Tak zachowuje się moderator?

    No i na koniec cytat pewnego moderatora



    Ciekawe. Moderatorzy wymagają klasy od użytkowników, a @grenngaz jako moderator ta klasę ma?
    Mnie dziwi skąd nowej Redakcji wzięło się zarejestrowanie z maja 2001 roku. Wcześniej widniała inna data. Trochę mnie to zdziwiło i myślałem przez chwilę ,że poprzednik wrócił.Jak dostałem w mojej subiektywnej ocenie niesłusznego banana , zrozumiałem ,że się sromotnie pomyliłem.

  4. #3824
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Tomasz szkoda, że wykasowałeś chamskie posty greengaza z "wycieczkami osobistymi" jak to nazwał. Trudno. Fajnie, że zniknęły też te jego idiotyczne podziękowania z mojego konta. Super.
    To nie jest wypowiedź na temat "System reputacji".
    Osobiste uwagi do Forumowiczów (uzasadnione lub nie) można zgłaszać do redakcji.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #3825

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    To nie jest wypowiedź na temat "System reputacji".
    Osobiste uwagi do Forumowiczów (uzasadnione lub nie) można zgłaszać do redakcji.
    To było do tego co tutaj greengaz odstawił. Uwagi zgłosiłem.
    Wiele osób ma rację jeżeli chodzi o Ciebie. To jest ostatni post na jaki Ci odpisuje.
    Żegnaj.

  6. #3826
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    To było do tego co tutaj greengaz odstawił. Uwagi zgłosiłem.
    Wiele osób ma rację jeżeli chodzi o Ciebie. To jest ostatni post na jaki Ci odpisuje.
    Żegnaj.
    Widzisz tak zrób i zlekceważ totalnie tą personę wtedy zapanuje spokój. Wichrzycielom i prowokatorom czas powiedzieć stanowcze nie!!! Wciąga cię niepotrzebnie w dyskusje.Przepraszam ,że tu odpowiadamy.

  7. #3827
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    W nawiązaniu do postu forumowicza kemot_p

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Jaki jest sens wchodzić w dyskusję z "wikipediowym ekspertem od wszystkiego", zwykłym trollem, który po usunięciu z forum wątków politycznych próbuje się odnaleźć w wątkach budowlanych z opłakanym, żenującym skutkiem? Na takich polecam listę ignorowanych i po temacie.
    proszę Redakcję o weryfikację prawdziwości przedstawionych zarzutów.

    Powyższy post traktuję jak hejt z niskich osobistych pobudek.
    To że mam inne poglądy polityczne i większą wrażliwość na krzywdę ludzką nie upoważnia forumowicza kemot_p do takich insynuacji.
    Wpis
    "próbuje się odnaleźć w wątkach budowlanych z opłakanym, żenującym skutkiem"
    naraża mnie na utratę wiarygodności zawodowej.

    Dla niezorientowanych, to forumowicz kemot_p był autorem pierwszego i wiodącego tematu politycznego "I po bulu" (później zmieniony na "I po bólu") w którym jasno przedstawiał swoje poglądy polityczne, posądzał różnych ludzi o niecne działania i współpracę z tzw. służbami, tylko dlatego że nie podzielali jego politycznych poglądów.
    Niewygodnych rozmówców przenosił do działu "ignorowanych".

    Możliwe, że forumowicz kemot_p bardzo udziela się na FM, pomaga i udziela innym dobrych rad i dlatego uważa się za upoważnionego do takiej oceny mojej aktywności na FM.
    Jego wpis jest kolejnym wpisem hejtującym moją osobę.
    Jego wpis jest następnie powielany m.in. przez vvvv
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Masz rację. Chyba nie tylko jego to dotyczy. Dzięki.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No i to kolejne podsumowanie tej persony. Kuźwa dostałem kolejną radę i jakoś nie wiem czemu nie posłuchałem.
    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    @NS widziałeś, znów amba wcięła posty?

    Aha jak miałem więcej czasu, to czytałem, że Tomasz też jest zawiedziony i rozczarowany kominkiem, więc nie ma co się dziwić.

    To tak na koniec. Dla wszystkich o d7d. Na przyszłość.

    Bardzo dobra rada.

    PS 1
    W mojej opinii Forumowicz
    kemot_p
    FORUMOWICZ WIELKI SERCEM

    jednak ostatnio nie jest aktywnym uczestnikiem Forum Murator, nie wypowiadał się w temacie "Róbcie kominki w domu !", ma moje wpisy w "ignorowanych" (podobnie jak vvvv) a jednak postanowił zahejtować.
    Nagłe olśnienie ?

    PS 2 Nie oczekuję usunięcia czy moderacji omawianego posty by kemot_p.
    Niech zostanie ku pamięci potomnych
    Jest dla mnie dowodem jak nisko można upaść.


    Może to jest dobre podsumowanie omawianego wpisu kemot_p
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... wprawdzie to nie do mnie ... ale ...
    Przypomniałeś sobie o tym forum ?
    Rozpocząłeś kampanię wyborczą na FM ?
    Liczysz na jakieś głosy uczestników tego forum ?

    ps - w "tematach politycznych" udzielałeś się namiętnie
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 16-09-2019 o 13:47 Powód: edycja - uzupełnienie wpisu
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #3828
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Widzisz jak "vvvv" i "ns", "podwinęli ogonki" - o "polityku kemot" nawet wspominać nie warto, (zero komentarza na Twoją wypowiedź) ... a Redakcja (swoim zwyczajem), "ani be, ani me, ani kukuryku" (zbyt niewygodne dla Redakcji, albo "za mali jesteśmy" by polemizować lub zadawać pytania "jej wysokości", Redakcji czasu brak by odpowiadać forumowiczom, Redakcja zajęta jest cenzurą wypowiedzi niezgodnych "z linią i przekonaniami Redakcji")
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 17-09-2019 o 22:14 Powód: dopisek
    unde venis et quo tendis

  9. #3829
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem, jak mam zweryfikować te zarzuty.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #3830

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Nie bardzo rozumiem, jak mam zweryfikować te zarzuty.
    O to, że @greengaz łamie regulamin? Pomóc? Nie dajesz rady?

    Ups cięcie było. Ja zwykle tendencyjne.

  11. #3831

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ale skasować odpowiedzi na te zarzuty od zainteresowanych stron to się Redakcji udało.
    To może razem z odpowiedziami na nie, trzeba było skasować i same zarzuty.
    Skoro nie da się ich zweryfikować.
    A o te zarzuty.

  12. #3832
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    O to, że @greengaz łamie regulamin? Pomóc? Nie dajesz rady?

    Ups cięcie było. Ja zwykle tendencyjne.
    Widzisz po raz kolejny prawda zabolała..Pozostawiono niby zarzuty dla potomnych. To już nawet nie jest norma.

  13. #3833

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Widzisz po raz kolejny prawda zabolała..Pozostawiono niby zarzuty dla potomnych. To już nawet nie jest norma.
    Masakra.
    No kuźwa no to jeszcze "dziękuję", że bananem nie dostałem. Mega.

  14. #3834
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Masakra.
    No kuźwa no to jeszcze "dziękuję", że bananem nie dostałem. Mega.
    Ja niesłusznie dostałem tylko komu się tu tłumaczyć i bronić? To forum jest co najmniej dziwne.

  15. #3835
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    O to, że @greengaz łamie regulamin?
    Nie, te zarzuty, o których pisał d7d.
    A Greengaz uzgadniał swoją działalność w tamtym wątku z poprzednim Administratorem.

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ale skasować odpowiedzi na te zarzuty od zainteresowanych stron to się Redakcji udało.
    To może razem z odpowiedziami na nie, trzeba było skasować i same zarzuty.
    Skoro nie da się ich zweryfikować.
    Nie było tam żadnych odpowiedzi, tylko kolejne zaczepki, które nic nie wnosiły
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #3836
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Czytam te ostatnie wpisy i nie wiem co powiedzieć. Dać bany wszystkim po kolei było by najprościej i najskuteczniej. Zauważyliście że poza wywlekaniem prywatnych niechęci (i to językiem obraźliwym), nie podajecie żadnych konkretów, tylko żenujące powtarzanie tego samego.

    Zarzuty dla Greengaza - cały czas pijecie do wątku w dziale ogłoszenia? Ja tam zostawiam nawet oczywiste reklamy. Osoba która na tyle uszanowała forum, że swoje ulotki zostawia w forumowym śmietniku zasługuje na pozostanie na forum.

    ps. Usunięte dziś posty zasługiwały na bany.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  17. #3837

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Czytam te ostatnie wpisy i nie wiem co powiedzieć. Dać bany wszystkim po kolei było by najprościej i najskuteczniej. Zauważyliście że poza wywlekaniem prywatnych niechęci (i to językiem obraźliwym), nie podajecie żadnych konkretów, tylko żenujące powtarzanie tego samego.

    Zarzuty dla Greengaza - cały czas pijecie do wątku w dziale ogłoszenia? Ja tam zostawiam nawet oczywiste reklamy. Osoba która na tyle uszanowała forum, że swoje ulotki zostawia w forumowym śmietniku zasługuje na pozostanie na forum.

    ps. Usunięte dziś posty zasługiwały na bany.
    Jasne. Się ubawiłem.

    Tak to dlaczego milczałeś jak @greengaz do mnie startował a to były tzw. "wycieczki osobiste"? Rzuciłeś w niego bananem? Gdzie byłeś jak zgłosiłem uwagi o usuwaniu postów? O pierdoły się czepiasz, bo Ci napisałem, że zamiotłeś słowo "debil" pod dywan, a prostych rzeczy nie widzisz.
    Czytasz co @greengaz robi z konkurencją. Zaglądnij w usunięte posty. Polecam.
    Tak ogłoszenia.. Faktycznie po co PP. Niepotrzebne. Po co inni mają PP? Ty serio? Jeżeli tak to, super logika. Naprawdę gratuluję.
    No a teraz rzuć bananem, bo przecież "zaatakowałem moderatora".

    Aha wiesz jak normalni ludzie reagują jak się im to pokarze te "ogłoszenia" @greengaza. Tak:


    Odkopiesz moje usunięte przez @greengaza posty z tego wątku i wytłumaczysz mi gdzie złamałem regulamin? Czekam.

  18. #3838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ogłoszenia są działem specyficznym. Nie ingeruję w nie. Ty też powinieneś je "olać" zamiast wić się w swojej nienawiści.
    Więcej luzu. A jak macie problem to częściej używajcie "ignor".
    Chciałbym zauważyć, że na forum są tysiące aktywnych użytkowników. Wiecznie niezadowolonych mniej niż dziesięciu..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #3839

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Nie, te zarzuty, o których pisał d7d.
    A Greengaz uzgadniał swoją działalność w tamtym wątku z poprzednim Administratorem.



    Nie było tam żadnych odpowiedzi, tylko kolejne zaczepki, które nic nie wnosiły
    Jasne tylko niech finlandia nie pisze takich bzdur. Ogłoszenia. Normalnie oplułem monitor.

    Dobrze o co jeżeli chodzi moje zarzuty wobec @greengaza i jego usuwania postów i zachowania, które było chamskie, a potem Tomasz usuną jego posty? To też było uzgadniane z poprzedni administratorem czy nie da się udowodnić?

  20. #3840

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Ogłoszenia są działem specyficznym. Nie ingeruję w nie. Ty też powinieneś je "olać" zamiast wić się w swojej nienawiści.
    Więcej luzu. A jak macie problem to częściej używajcie "ignor".
    Chciałbym zauważyć, że na forum są tysiące aktywnych użytkowników. Wiecznie niezadowolonych mniej niż dziesięciu..
    "Olać"?
    Stary poszukaj se na forum i zobacz kto za kim łaził. Kto się do kogo pierwszy przyczepił. Czytasz @greengaz? Dlaczego nie olałeś? Tylko kasowałeś moje posty i rzucałeś bananami? Wybacz finlandia , ale o ośmieszasz się kolejny raz.
    @greengaz widzisz słuchaj rady kolegi.

    Aha no masz cywilną odwagę odpowiedzieć na moje pytania?

Strona 192 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony