dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 198 z 267
Pokaż wyniki od 3.941 do 3.960 z 5324
  1. #3941
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dyskutujmy w oderwaniu od osobistych animozji.
    Wolę nie wiedzieć komu pomagam odpisując na posty. Liczą się fakty, a nie ludzie i ich sympatie.
    Założenie słuszne ale w praktyce tak nie jest.
    Osobiste animozje nie są związane tylko z poglądami politycznymi.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #3942
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia
    Z ciekawości zapytam, kto z Was używa poczty płatnej, bez reklam?
    ja używam bezpłatnej a reklamy trafiają do spamu bez żadnych płatnych opcji ,polecam gmail .
    Przeglądarka opera i tez nie mam wyskakujących okienek , często jak chce przeczytać jakiś artykuł to muszę odblokować , bo ni huhu..,.
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 09-12-2019 o 11:13
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  3. #3943
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Z ciekawości zapytam, kto z Was używa poczty płatnej, bez reklam?
    Używam płatną e-pocztę, bezpłatną też..
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #3944
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    No dobrze, wierzę żę są osoby które płacą za email w imię komfortu, tak jak za czytanie pełnych wersji artykułów w płatnych serwisach.
    Bardziej chodziło mi o fakt, że zdecydowana większość z nas odrzuca wszystko co kosztuje, jeśli w innym miejscu jest "takie samo i za darmo".
    Nie wiem ile kosztuje utrzymanie forum. Nie wnikam. Reklamy toleruję (chociaż mój laptop przed modernizacją miał z nimi mega problemy wydajnościowe ;( ) ale widzę też, że wielu użytkowników ma już ich przesyt. Jest to wyraźny sygnał dla właścicieli forum..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #3945
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Generalnie nie ma nic za darmo.
    A dokładnie "za darmo" skończyło się.
    Więc albo płacisz albo masz reklamy bo z czegoś dany portal musi się utrzymać.
    Informatycy nie pracują za darmo, za darmo nie ma utrzymania serwerów.

    "Za darmo" to są Moderatorzy chociaż niektórzy uważają inaczej w myśl zasady "płacę więc wymagam".
    Tylko że ci "wymagający" nic nie płacą. Ale to taka drobnostka.

    Z przesytem reklam zgadzam się.

    FM systematycznie obniża poziom.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #3946
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    No dobrze, wierzę żę są osoby które płacą za email w imię komfortu, tak jak za czytanie pełnych wersji artykułów w płatnych serwisach.
    Bardziej chodziło mi o fakt, że zdecydowana większość z nas odrzuca wszystko co kosztuje, jeśli w innym miejscu jest "takie samo i za darmo".
    Nie wiem ile kosztuje utrzymanie forum. Nie wnikam. Reklamy toleruję (chociaż mój laptop przed modernizacją miał z nimi mega problemy wydajnościowe ;( ) ale widzę też, że wielu użytkowników ma już ich przesyt. Jest to wyraźny sygnał dla właścicieli forum..
    Różne w tych sprawach mogą być poglądy, tak jak i różne poczucie "wygody" użytkownika.
    Osobiście od długiego już czasu nie mam telewizji kablowej (z dwóch powodów: nie dość, że płaciłem za serwis to zwiększyła się ilość reklam). Każdy z telewizorów wyposażony został w "Amazon Fire Stick" podłączony za pomocą wi-fi do internetu. Większość programów które mnie interesują, mam teraz "za darmo" z mniejszą ilością reklam.

    Na tym forum jestem coraz rzadziej i już tylko jakby "z rozpędu", (głównie z powodów nazwał bym "rozrywkowych")
    Używam przeglądarki "AD Blocker" (na wszystkich urządzeniach) która skutecznie blokuje reklamy.
    Pocztę elektroniczną (kilka adresów) mam zainstalowaną na dedykowanym serwerze (tym samym gdzie moja strona internetowa i blog).

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Masz rację , dla antyszczepienkowców i chemitralsów powinien być dział "Nie sama budowa cię zabije"
    Dorzucił bym jeszcze do tego działu menu jednego forumowicza

    Pozdrawiam Wszystkich już w świątecznym nastroju
    unde venis et quo tendis

  7. #3947
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie sztuką jest rozmawiać przy zgodnych poglądach, sztuką jest kulturalnie rozmawiać i poznawać poglądy innych niż nasze.
    Nie do zrealizowania przez śmiertelnika jakim jest admin.
    Dobrze o tym wiesz.
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  8. #3948
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Nie do zrealizowania przez śmiertelnika jakim jest admin.
    Dobrze o tym wiesz.
    "admin" czyli Redakcja ma to poniżej pleców
    unde venis et quo tendis

  9. #3949
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Poniżej pleców? czyli w nogach
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #3950
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Nie do zrealizowania przez śmiertelnika jakim jest admin.
    Dobrze o tym wiesz.
    Na takim poziomie dobra moderacja jest możliwa tylko trzeba chcieć.
    Pewnie "admin" nie ma czasu albo temat jest dla "admina" problematyczny.
    Zadaniem "admina" powinno być doprowadzenie do dyskusji ma kulturalnym poziomie.
    Jednak, moim zdaniem, "admin" tego nie ogarnia.
    Może jest to zadanie dla Moderatorów a nie dla "admina".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #3951
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Trzeba chcieć, i mieć możliwości.
    Ja nad propozycją moderowania zastanawiałem się parę miesięcy, proponowałem lepsze w mojej opinii kandydatury.. tyle że nie były one zainteresowane zbieraniem krytyki w imię dobra społecznego.
    Zgodziłem się z założeniem, że ograniczę się do swojego "działu domowego" i myślę że gdybym w nim pozostał, to wiódłbym szczęśliwe, nieświadome życie. Niestety, ale raporty przychodziły z całego forum i nie dało się ich odzobaczyć i pozostać obojętnym.

    Zmierzam do tego, że spełnienie Waszych oczekiwań co do kompleksowości moderacji wymagałoby fachowców-moderatorów dyżurujących w każdym dziale. A tymczasem działających moderatorów można policzyć na palcach jednej ręki.
    Dlatego z chęcią poprę dobre kandydatury - tylko je przedstawcie. Nie dam gwarancji że admin ze strony Redakcji ustosunkuje się do tego przychylnie, ale może warto spróbować.
    Ze swojej strony widzę osoby zaangażowane, którym forum nie jest obojętne a które chyba potrafią zachować obiektywizm w ocenie...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #3952
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Praca Moderatora jest trudna i niewdzięczna.
    Dostajesz podziękowania za moderację? Raczej krytyka na całego.
    Ja dziękuję !

    Może powinien być powołany zawodowy Moderator - w sensie płatnego etatu.
    Są przychody z reklam (?) to może starczyło by na etat Moderatora ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #3953
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Ja jestem otwarty na poszerzenie grona moderatorów, z chęcią rozpatrzę ewentualne kandydatury.
    Takiej moderacji, która zadowoli wszystkich, nie da się osiągnąć na tym Forum. Zawsze ktoś poczuje się pokrzywdzony i oskarży moderatora o stronniczość, osobiste zatargi itp. Jedni chcieliby żeby usuwać najdrobniejsze przytyki w stosunku do innych, inni chcieliby wolnej amerykanki. Jedni zgłoszą posty z komentarzem "dlaczego moderator na to pozwala", a po interwencji odezwą się inni z tekstem "miotła przyszła i taka ciekawa dyskusja umarła"

    PS. Nie odpowiadam za reklamy na Forum, nie mam wpływu na ich ilość
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #3954
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ...

    PS. Nie odpowiadam za reklamy na Forum, nie mam wpływu na ich ilość
    Czy było by nietaktem zapytanie za co Szanowna Redakcja "odpowiada" na tym forum ?
    unde venis et quo tendis

  15. #3955
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Możemy sami coś zorganizować , może coś pod patronatem siepomaga , by nie było problemów z przypisaniem środków do konkretnej osoby ... oni wtedy dysponują zebrane środki po równo dla wszysykich aktualnie potrzebujących , lub według potrzeb i czasu na leczenie .

    https://www.siepomaga.pl/jak-dzialam...iAAEgLJa_D_BwE










    https://pomagam.pl/pytania?utm_sourc...SAAEgJw5vD_BwE






    https://zrzutka.pl/jak-to-dziala/
    Przez stronę Siepomaga nie da rady utworzyć forumowej zbiórki , tak by to oni podzielili środki

    Cytat Napisał Siepomaga
    Nam jako fundacji bardzo trudno rozdzielać środki przekazywane bez wskazania konkretnego celu.
    Dlatego proponuje wybór zbiórki i założenie skarbonki ...


    Wspieranie naszych Podopiecznych to darowizna na rzecz organizacji pożytku publicznego, którą można odliczyć przy rocznym rozliczeniu podatku. Podsumowanie darowizn z całego roku wysyłamy mailowo na początku stycznie.
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  16. #3956
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    ............... Nie odpowiadam za reklamy na Forum, nie mam wpływu na ich ilość
    moderowano nie rozumie co Redakcja Muratora miała na myśli. Jako On nie odpowiada za reklamy na FM. Po co więc pytać jak to dosłownie wyraził. To jego ilość za którą potencjalnie bierze kasę.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 11-12-2019 o 16:53

  17. #3957
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Przepraszam, ale zrozumiałem tylko pierwsze zdanie
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  18. #3958
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    moderowano nie rozumie co Redakcja Muratora miała na myśli. Jako On nie odpowiada za reklamy na FM. Po co więc pytać jak to dosłownie wyraził. To jego ilość za którą potencjalnie bierze kasę.
    1. Czy Moderator Tomaszs131 może ujawnić "moderowaną" treść w pierwszym zdaniu? Może być na PW.
    2. Redakcja odpowiedziała (odpowiedział) że nie odpowiada za ilość reklam.
    Pytanie Chef Paul brzmiało:
    Czy było by nietaktem zapytanie za co Szanowna Redakcja "odpowiada" na tym forum ?
    Twierdzenie - komentarz nikspecjalny
    Po co więc pytać jak to dosłownie wyraził. wskazuje na brak zrozumienia pytania.
    3. Kto bierze potencjalnie kasę ??
    To jego ilość za którą potencjalnie bierze kasę.
    (dziwne zdanie).
    Kto jest ukryty pod powyższym określeniem ?
    "Czyja" jest ta "jego" ilość ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #3959
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Brawo Tomaszu.Redakcji składam ukłon ,że nie zrozumiała mojego przekazu.Niech żyje Redakcja!!!!!!!!!!!.Tomasz nie masz ....................moderowano.Zrobiłem to za Ciebie.

  20. #3960
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Usunąłem ewidentną, przysłowiową szpilę, epitet, który
    podkreśla stosunek autora postu do kolegi z forum.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Strona 198 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony