dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 222 z 267
Pokaż wyniki od 4.421 do 4.440 z 5324
  1. #4421
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Win10 / Firefox
    RODO bez zmian
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #4422
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Pisanie tu NIC nie daje......szkoda bo RODO ciągle daje w dupę. Może tak ma być? Smutne to.

  3. #4423
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Zgadzam się nic nie daje. Nie zakładam złej woli muratora, to raczej wynik oszczędności, wsparcie jak i informatycy są tylko z nazwy.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  4. #4424
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Może w ustawieniach spróbujcie coś poprawić - bo problem nie jest globalny. Stąd uporczywość problemu.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #4425
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Może w ustawieniach spróbujcie coś poprawić - bo problem nie jest globalny. Stąd uporczywość problemu.
    Problem pojawił się nagle kilka tygodni temu u wielu użytkowników. Praktycznie niemożliwe żeby wszyscy coś nagle zmienili.
    Może nastąpiło to po jakiejś zmianie po stronie forum/serwera i po tej zmianie zaczęło się "gryźć" z ustawieniami komputerów forumowiczów.
    Może te zmiany w tamtym okresie warto prześledzić.


    Reklamy rozumiem - moge oglądać, klikać, wszystko jasne. Ale to, że wyskaująca reklama niszczy mi bezpowrotnie wprowadzany wpis (i muszę zacząć od nowa) to już jest mega irytujące, chciałoby się rzecz to już przegięcie.
    Ostatnio edytowane przez giman ; 25-05-2021 o 10:34
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  6. #4426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Może w ustawieniach spróbujcie coś poprawić - bo problem nie jest globalny. Stąd uporczywość problemu.
    Pytanie w jakich i gdzie, ja szukałem nic nie pomaga.

  7. #4427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Może w ustawieniach spróbujcie coś poprawić - bo problem nie jest globalny. Stąd uporczywość problemu.
    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Pytanie w jakich i gdzie, ja szukałem nic nie pomaga.
    Jeżeli można "coś" zmienić w swoich ustawieniach to pewnie Informatycy zatrudnieni przez FM mają to w małym paluszku i pro publico bono podadzą taką wskazówkę.
    (bezpłatnie bo ppb)
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #4428
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    @Redakcjo, a zaczęliście ostatnio sprawdzać kraj piszącego. Bo chyba nie zależy to od przeglądarka+system tylko być może od kraju.
    Jak piszę "spoza Polski" to nie mam planszy.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  9. #4429
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    i jak Redakcja?
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  10. #4430

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Jednocześnie nie chciałbym żeby FM stał się TVPis czy jego odnogą, gdzie na pytanie na forum "czemu jest tak drogo",ktoś odpowie,zresztą z prawdą "bo rozdawnictwo PIS trzeba uzupełnić wyższymi cenami" I za to blok a inny skomentuje:
    Zostanie skomentowane,że:
    "To ten zgniły zachod Europy jest winny temu a tak ogólnie to wina tego jest Tuska"

    Jeśli jakiś MOD jest od Rydzyka czy w tym klimacie to tym bardziej proponuję rozszady bo z tego co widać, żołnierzy Rydzyka jest tu kilka...
    Począwszy od tego co przez bibułkę został zrobiony czyli tego od słownika języka polskiego, z którym jest na bakier jeśli wziąć wszystko pod uwagę.
    Szukasz politycznego swojego posta?? masz powyżej, śmierdzi polityka na kilometr, a jakbyś nie zauważył to co w drugim temacie jak poniosą Cię emocje to wypisujesz o TVPIS albo o 500+
    Trzeba dalej oddawać głos na jedynie słuszna partię to będzie lepiej
    Płodzić się jak króliki to będzie taniej bo 500 zeta co miesiąc wpadnie


    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8056265

    Malo tego że śmiecisz polityka to jeszcze robisz to obrażając innych w tym moderatorów. Dostałeś już chyba trzecia albo czwartą szanse aby tu pisać więc nie zmarnuj jej bo będziesz miał znowu żale do innych tylko nie do siebie.

  11. #4431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Dlaczego zostałem zbanowany za wynalezienie komory szczepionej potrzebnaby była tylko szczepionka w formie gazowej??
    Dodatkowo ban za jakieś homofobo!!!


    Dyskryminacja myśli twórczej anie homofobo
    jw
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  12. #4432
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    @Redakcja, właśnie się zorientowałem, że my tu wszyscy od początku źle się za to zabraliśmy i złe pytania zadajemy.
    Zatem ....
    Ile płacicie za rozwiązanie tego problemu technicznego?
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  13. #4433

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Dlaczego zostałem zbanowany za wynalezienie komory szczepionej potrzebnaby była tylko szczepionka w formie gazowej??
    Dodatkowo ban za jakieś homofobo!!!



    jw
    Ty jak kobieta, nie dogodzisz.
    Przecież ostatnio, bodajże na początku maja sam prosiłeś Redakcję o bana, dostałeś więc o co ten lament??

  14. #4434
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Szanowna Redakcjo nie odpowiadasz na moje pytania a one są sensowne i na poważnie.

    1. Ile płacicie za rozwiązanie problemu?

    oraz
    2. Ile macie wyskakujących monitów/reklam/informacji reagujących na ruch myszką a ile na samo otwarcie strony? (omawiana plansza "wyskakuje" na ruch myszką).
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  15. #4435
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    I po co takie złośliwości? Trwają pracę - wszystkie Wasze uwagi przekazujemy. I też czekamy na lepsze forum.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #4436
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Od ilu tygodni "trwają" prace?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #4437
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Mnie RODO opuściło wreszcie, więc coś się dzieje.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #4438
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    I po co takie złośliwości? Trwają pracę - wszystkie Wasze uwagi przekazujemy. I też czekamy na lepsze forum.
    Oj tam, złośliwości to góra 20%, reszta to szczera chęć pomocy

    Pomożecie, bo pojęcia nie mam. Ni to rebus, ni to kalambur, może coś na wzór „W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle" albo nie wiem co.
    Co oznacza - Żółtodziób już nie buduje domu i nie chce korzystać z tego forum
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  19. #4439

    Domyślnie

    Żeby było śmieszniej to takie samo pytanie chce zadać Redakcji, bo nie wiem czy to jakiś żart ze strony moderatorów czy Redakcji że pojawił mi się napis taki sam jak u kolegi giman-a i ban od wczoraj do dzisiaj do gdz 19
    " Żółtodziób już nie buduje domu i nie chce korzystać z tego forum "
    Dziwne i niepojęte dla mnie są te słowa bo ostatnio nikogo nie nazywałem "żółtodziobem" a tym bardziej moje wpisy nikogo nie obrażały żadnego nowego użytkownika.
    Więc może dowiem się za co był ten ban i za jakie słowa czy posty i w jakim temacie i kto to jest ten "żółtodziób".

  20. #4440
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał giman Zobacz post
    „W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle" albo nie wiem co.
    Co oznacza - Żółtodziób już nie buduje domu i nie chce korzystać z tego forum
    To taka aluzja do pewnego tematu, który założył Ów "żółtodziob"
    I tenże "żółtodziob" obraził się za prawdziwą chęć pomocy i woli iść tam, gdzie poklepią go po pleckach I potwierdza jego teoretyczne oczekiwania i za to Redakcja ma złość

    To tak gwoli wyjaśnienia skrótu myślowego Redakcji...

    Ale niedługo może być podobnie z tym postem,z uzasadnieniem bana w stylu "12cm grubości też może zadowolić"
    (usmialem się jak poczytałem o tym "żółtodziobie" u siebie w banie, bo też miałem, a jaaaak,wężykiem )
    Cytat Napisał Pyrka96 Zobacz post
    Zależy mi na cienkiej scianie, nie na zaoszczędzeniu kilku tyś na nich.
    Widzę, że wywołałem dużo emocji u Was, ale niektórzy, aż przegieli.
    Założyłem tutaj konto, żeby wysuwać propozycje i je przedyskutować, ewentualnie uzyskać jakąś pomoc.
    Zauważyłem, że ekspertów jest tutaj naprawdę mało, zamiast konstruktywnej argumentacji otrzymałem wyzwiska.
    Dzięki, myślę, że więcej nie trzeba się wypowiadać.
    Pytanie do Redakcji ,czy forum FM ma polegać na klepaniu się po pleckach i przytakiwaniu "żółtodziobowi" w jego błędnych wyobrażeniach czy dla jego dobra sprowadzić go na ziemię ?
    Od klepania się po pleckach jest inne forum i dlatego cenię FM bo narazie tego tutaj nie ma.

    Czasami myślę, że to trolle z jakieś stajni czy konkurencji zadają tak kretyńskie pytania, żeby po normalnych odpowiedziach wycofać się z wyrzutem na ogół forum...
    Ale do wychwycenia takich bootów potrzeba Moda,taki powinien być, z prawdziwego zdarzenia,który swoją wiedzą już w pierwszym poście wykluczy dyskusję i wyeliminuje napastnika

    A tego tutaj brak na forum.
    Nie chodzi o słówka zgodne czy niezgodne ze słownikiem j.polskiego,że "mod" z małej litery stwierdzi, że są nieobyczajne wg jego sumienia, czy następny "mod" z małej litery stwierdzi, że jemu się wydaje, że ktoś mówi brzydko i mija się z prawdą.
    Na forum potrzeba Moderatora lub Moderatorów,kilku, z dużej litery,tak żebym i ja nie kwestionował ich wiedzy w tym co robią i jaką pełnią funkcję
    Bo z tym to słabo jest,bo obecny "moderator forum" jest dla mnie praktycznie nikim,żadnym autorytetem,oprócz sprawdzenia słownika języka polskiego co do słówek,czy poprawnie i czy obyczajnie.

    Ostatnio widzę pewne zmiany, żeby nie było,na plus.
    Ale to właśnie, że Redakcja podjęła się moderacji
    Nie mniej tak jak wyżej,takich klientów trolli trzeba już od korzenia wykorzeniać, już w pierwszym poście jako Moderator,wiedzą i argumentem
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 01-06-2021 o 02:10

Strona 222 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony