dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 225 z 267
Pokaż wyniki od 4.481 do 4.500 z 5324
  1. #4481

    Domyślnie

    A ja apeluję do Redakcji aby przy próbie rozstrzygania kolejnych sporów przeanalizowała dokładnie kto był prowokatorem całego zajścia. Tak na marginesie to obrażać można na różne sposoby,bo inwektywy mogą mieć różne oblicze, np robiąc zbitek cytatów postów z różnych tematów i wklejając je w innych po to aby wywołać burzę

    I pytanie kolejne, Może Szanowna Redakcja wyjaśni co do pisania w temacie na temat. Czy są jakieś odstępstwa od tej zasady (Regulaminu) że w danym temacie piszemy nie na temat, bo ostatnio jak zauważyłem wszystkim to pasuje tylko nie mi. Dlatego chce się dowiedzieć komu wolno a komu nie i w jakim zakresie.

  2. #4482
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Możemy tylko zaapelować, także do henrykow, o niepsucie wątków poprzez dyskusje całkowicie nie na temat, które kończą się awanturą. Wszyscy uczestnicy takiego psucia tematu budowlanego narażają się na reakcję moderatorów i ban.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #4483

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Możemy tylko zaapelować, także do henrykow, o niepsucie wątków poprzez dyskusje całkowicie nie na temat, które kończą się awanturą. Wszyscy uczestnicy takiego psucia tematu budowlanego narażają się na reakcję moderatorów i ban.
    Gwoli ścisłości, Redakcja zarzuca mi pisanie w tematach nie temat?? To nie ja pierwszy robię w temacie of topic, ale gdy zwrócę na to uwagę to wychodzi że to ja jestem całym spirytus movies zamieszania.
    I tak dla przykładu post nie dość że nie w temacie wątku to na dodatek ośmieszający https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8061921
    I kto rozpoczął? a post dalej wisi i cała masa postów za nim nie w temacie wątku dalej widnieje na forum.
    Drugi temat gdzie co najmniej 6 stron wybitnie n ie w temacie
    https://forum.muratordom.pl/showthre...Cyzna!!!/page8
    Czy też mam wskazać kto rozpoczął pisanie odbiegające od głównego wątku tematu?
    Więc skoro Redakcja chce karać kogoś kto zwraca uwagę a potem odreagowuje na ataki innych to ja nie wiem o co tu kaman.

  4. #4484

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Gwoli ścisłości, Redakcja zarzuca mi pisanie w tematach nie temat?? To nie ja pierwszy robię w temacie of topic, ale gdy zwrócę na to uwagę to wychodzi że to ja jestem całym spirytus movies zamieszania.
    I tak dla przykładu post nie dość że nie w temacie wątku to na dodatek ośmieszający https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8061921
    I kto rozpoczął? a post dalej wisi i cała masa postów za nim nie w temacie wątku dalej widnieje na forum.
    Drugi temat gdzie co najmniej 6 stron wybitnie n ie w temacie
    https://forum.muratordom.pl/showthre...Cyzna!!!/page8
    Czy też mam wskazać kto rozpoczął pisanie odbiegające od głównego wątku tematu?
    Więc skoro Redakcja chce karać kogoś kto zwraca uwagę a potem odreagowuje na ataki innych to ja nie wiem o co tu kaman.
    Drogi Henryku, to jest "off-topic" lub "out-of-topic".
    Jesli piszesz "of topic" to oznacza to "w temacie" lub "na temat", wiec chyba cos przeciwnego co chciales wyrazic?
    Czasami lepiej jest uzywac polskiego.
    Pozdrawiam serdecznie!

  5. #4485
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    "Of topic" to jeszcze małe piwo... ale jak przeczytałem o:
    spirytus movies zamieszania
    To spadłem z krzesła

    Czasami lepiej jest uzywac polskiego.
    Prawda, prawda..
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #4486

    Domyślnie

    To dobrze że sobie nic nie złamałeś ale wstrząśnienia mózgu chyba już wcześniej doznałeś

  7. #4487

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amu-r Zobacz post
    Drogi Henryku, to jest "off-topic" lub "out-of-topic".
    Jesli piszesz "of topic" to oznacza to "w temacie" lub "na temat", wiec chyba cos przeciwnego co chciales wyrazic?
    Czasami lepiej jest uzywac polskiego.
    Pozdrawiam serdecznie!
    A może panie profesorze zacznij reformę od siebie bo sam piszesz niechlujnie a będziesz pouczał innego. więc Ty lepiej nie używaj języka polskiego skoro nie znasz pewnych liter.

  8. #4488

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    A może panie profesorze zacznij reformę od siebie bo sam piszesz niechlujnie a będziesz pouczał innego. więc Ty lepiej nie używaj języka polskiego skoro nie znasz pewnych liter.
    Muszę przyznać, że jeśli są jakieś litery których jeszcze nie znam to oczywiście, że chciałbym je poznać.

  9. #4489

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amu-r Zobacz post
    Muszę przyznać, że jeśli są jakieś litery których jeszcze nie znam to oczywiście, że chciałbym je poznać.
    Błaznuj dalej bo błaznowanie najlepiej ci wychodzi.

  10. #4490
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Uwagi o naszym Forum - dotyczy poniżeszego wpsiu
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    a "Ż***i do gazu" to jest twoje motto.
    Jak można mieć tak zrypany czerep.
    Sam jesteś foliarzem bo tylko foliarz może tak się zachowywać jak ty.
    Czy FM musi dostępne dla takich wpisów i dla autorów takich wpisów ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #4491

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Uwagi o naszym Forum - dotyczy poniżeszego wpsiu


    Czy FM musi dostępne dla takich wpisów i dla autorów takich wpisów ??
    Zgłaszałem bardziej obraźliwe posty i są one do dziś na łamach forum w różnych tematach. Najwyraźniej Redakcji nie zależy na kulturze wypowiedzi, a potem dziwi się że na forum powstaje kłótnia bo każda akcja budzi reakcję i nie zgaszona w zarodku powoduje kłótnie i wzajemne obrażanie.

  12. #4492
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Kultura na forum to także tolerancja na wpisy inne. Choćby były bzdurne, to można z nimi dyskutować w sposób cywilizowany. Nie trzeba od razu wylewać swojej reakcji.
    To, że ktoś zgłosi post jako "obraźliwy" nie musi oznaczać, że zostanie od usunięty. Moderatorzy mają różną wrażliwość. Raz się zgodzą, innym razem nie.

    A ja zgłaszam usterkę: nie przychodzą powiadomienia z części forum, m.in tego wątku.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #4493
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zgłaszałem bardziej obraźliwe posty i są one do dziś na łamach forum w różnych tematach. Najwyraźniej Redakcji nie zależy na kulturze wypowiedzi, a potem dziwi się że na forum powstaje kłótnia bo każda akcja budzi reakcję i nie zgaszona w zarodku powoduje kłótnie i wzajemne obrażanie.
    Określenie
    "a "Ż***i do gazu" to jest twoje motto."
    narusza p.4 e Dobre obyczaje Forum
    naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne), są wulgarne, atakują osobę, a nie poglądy
    Określenie
    "Jak można mieć tak zrypany czerep."
    jest obraźliwe.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #4494

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Kultura na forum to także tolerancja na wpisy inne. Choćby były bzdurne, to można z nimi dyskutować w sposób cywilizowany. Nie trzeba od razu wylewać swojej reakcji.
    To, że ktoś zgłosi post jako "obraźliwy" nie musi oznaczać, że zostanie od usunięty. Moderatorzy mają różną wrażliwość. Raz się zgodzą, innym razem nie.
    .
    Tak, moderatorzy są tylko ludźmi ja to rozumiem ale powiedz mi czy trzeba być wybitnie uczonym aby stwierdzić że post który zgłaszałem jest obraźliwy, wyśmiewający i personalny a na dokładkę nie jest związany ściśle z tematem wątku.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8061921
    Do dziś jest na łamach forum.
    Ja rozumiem że dla biorącego udział w dyskusji jakiś post będzie wg jego kryteriów obraźliwy bo dana osoba ma emocje bardzo napięte i nie ocenia obiektywnie sytuacji a moderator chłodnym okiem spojrzy i ma odmienne zdanie, ale gdy dobitnie jak w/w wymienionym poście tekst wyśmiewa i ośmiesza jest to w porządku??

  15. #4495

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Określenie

    narusza p.4 e Dobre obyczaje Forum
    Wiele postów narusza dobre obyczaje i łamie Regulamin choćby w kwestii nie trzymania się głównego wątku tematu i jedne są kasowane a inne o podobnej treści pozostają i powiem Ci nic z tym nie zrobisz.

  16. #4496
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Niestety masz rację.
    Może Moderatorzy mają znieczulicę, może nie mają czasu a może są na poziomie autorów kontrowersyjnych wpisów i mają podobny poziom.
    A może autorzy zgłaszający uwagi są przeczuleni na niektóre treści.
    Cytat Napisał stos Zobacz post
    a "Ż***i do gazu" to jest twoje motto.
    Jak można mieć tak zrypany czerep.
    Sam jesteś foliarzem bo tylko foliarz może tak się zachowywać jak ty.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #4497
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy za Waszą troskę o forum. Kilka refleksji:
    Moderatorzy nie czytają całego forum. Nie ma takiej możliwości.
    Forum jest miejscem swobodnej wymiany myśli w duchu regulaminu forum.
    Oczekiwanie uporządkowanego świata wartości na forum - to nie jest niestety takie miejsce...
    Wspólnie starajmy się, by forum było miejscem przyjaznym.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  18. #4498

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy za Waszą troskę o forum. Kilka refleksji:
    Moderatorzy nie czytają całego forum. Nie ma takiej możliwości.
    Forum jest miejscem swobodnej wymiany myśli w duchu regulaminu forum.
    .
    To że moderatorzy nie czytają całego forum to oczywiste ale dlaczego nie reagują na zgłoszenia?
    I jaki jest ten duch regulaminu forum? skoro są posty wybitnie łamiące tego ducha regulaminu i nie są usuwane pomimo zgłaszania.

  19. #4499
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy za Waszą troskę o forum. Kilka refleksji:
    Moderatorzy nie czytają całego forum. Nie ma takiej możliwości.
    Forum jest miejscem swobodnej wymiany myśli w duchu regulaminu forum.
    Oczekiwanie uporządkowanego świata wartości na forum - to nie jest niestety takie miejsce...
    Wspólnie starajmy się, by forum było miejscem przyjaznym.
    To że Moderatorzy nie czytają całego Forum to jest oczywiste i Redakcja nie musi tego tłumaczyć nam tłumaczyć.
    Moderatorzy nie reagują bo:
    - nie dostają zgłoszeń z powodu usterek technicznych
    - nie uznają za słuszne zareagowanie na kontrowersyjne (wg zgłaszającego) wpisy
    - inne powody.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #4500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Moze mają nie uaktualnione "pudełko idiotów"?
    Moze migają się od dyzuru z takim pudełkiem?
    Dyzurni zawsze się kryją gdzie sie da, aby go im nie wtrynili...

    Nie raz to widziałem...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 225 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony