dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 233 z 267
Pokaż wyniki od 4.641 do 4.660 z 5324
  1. #4641

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powód? Obrażanie się wzajemne dyskutantów - awantura zamiast dyskusji. Jest konkretny powód za każdym razem. Mimo wszystko prosimy o zrozumienie pracy moderatorów.
    Rozumiem, nie jestem aż tak zacofany ale proszę mi powiedzieć czy słowa napisane w pewnym temacie przez pewnego użytkownika
    Elpapiotr - ale Ty jednak głupi jesteś !
    nie zasługują na bana? Było to zgłoszone zapewne bo za jakąś chwile te słowa z tematu zginęły ale pewien użytkownik który je napisał bana nie dostał a w tym czasie dopuścił się kilku podobnych postów.
    Więc jak to jest, jednemu wolno bez konsekwencji a drugiemu nie? Bany są rozdawane wybiórczo?
    I co do dyskutantów, to proszę zauważyć że Forumowy Mistrz Złotej Patelni ostatnio czuje do mnie miętę na każdym kroku, ja się jego nie czepiam, natomiast On nie dość że mnie oczernia to jeszcze przeinacza fakty.

  2. #4642
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...
    I co do dyskutantów, to proszę zauważyć że Forumowy Mistrz Złotej Patelni ostatnio czuje do mnie miętę na każdym kroku, ja się jego nie czepiam, natomiast On nie dość że mnie oczernia to jeszcze przeinacza fakty.
    "Czuję miętę na każdym kroku" i Cię "oczerniam" powiadasz
    ... zapewne przez "pryzmat"
    unde venis et quo tendis

  3. #4643
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pytanie ściśle skierowane do redakcji.
    Proszę mi odpowiedzieć kiedy napisany post nosi miano obrażającego adwersarza który zasługuje na bana? Czy to jest np pierwszy z obrażającymi słowami czy np dopiero po trzecim dostaje się bana.
    Może też Redakcja pokwapi się i doda listę obrażających słów których użycie spowoduje dostanie nagrody w postaci pokarmu dla małp, byłoby to przydatnie w przyszłości i zapobiegało by dodatkowej pracy Redakcji jak i moderatorów.
    O odpowiedź proszę tylko Redakcję, ewentualnie któregoś z moderatorów, forumowym adwokatom których odpowiedzi nic nie wnoszą z góry serdecznie dziękuję i proszę ich o nie odpisywanie na tego posta.
    Wystarczy zwykła kultura dyskusii i nie ma powodu do zastanawiania się czy jeden wpis typu "głupi jesteś" jest powodem do bana czy do moderacji.
    Zasadą FM jest dyskusja a nie mniej czy bardziej wyrafinowane inwektywy.

    To jest ogólna i prosta zasada. Dla niektórych niestety jest to nie do ogarnięcia.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 25-07-2021 o 22:52
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #4644

    Domyślnie

    No właśnie, kultura dyskusji! Tobie i Mistrzowi Złotej Patelni najwyraźniej jej brakuje bo napisałem wyraźnie że
    Pytanie ściśle skierowane do redakcji.
    O odpowiedź proszę tylko Redakcję, ewentualnie któregoś z moderatorów, forumowym adwokatom których odpowiedzi nic nie wnoszą z góry serdecznie dziękuję i proszę ich o nie odpisywanie na tego posta.
    Skoro słowo "proszę" nic dla Was nie znaczy to rozmowa kulturalna z Wami nie ma sensu.

  5. #4645
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    No właśnie, kultura dyskusji! Tobie i Mistrzowi Złotej Patelni najwyraźniej jej brakuje bo napisałem wyraźnie że
    Skoro słowo "proszę" nic dla Was nie znaczy to rozmowa kulturalna z Wami nie ma sensu.
    Kierujesz oficjalne zapytania na "Forum Murator - uwagi".
    Pytania są widoczne dla Wszystkich.
    Pytania dotyczą wszystkich.
    Chcesz mieć indywidualną odpowiedź to prześlij PW do Redakcji.

    Nie ma zakazu wypowiedzi w poruszanym przez Ciebie temacie.
    Nie odpowiedziałem na twoje pytania skierowane do Redakcji.
    Sugestia o braku kultury, jest w mojej ocenie, nieuzasadniona.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #4646

    Domyślnie

    Twoje wypowiedzi w tej kwestii są niczym innym jak tylko zwykłym spamem a i kultury ci brakuje bo za grosz nie masz poszanowania do wyrażonej po prośbie mojej woli. Ty inteligencji nie masz, ty masz yntelygencje bo pisząc te słowa

    Cytat Napisał d7d Zobacz post

    Nie odpowiedziałem na twoje pytania skierowane do Redakcji.
    ale zacytowałeś mój post. Chłopie ty jesteś kolejnym niereformowanym userem który uważa się za kogoś kto zjadł wszystkie rozumy a prowokatorstwo wyłazi z każdej strony. Masz ewidentnie problemy z tekstem pisanym i zrozumieniem go, bo nie odpowiadałeś na moje pytania ale odpowiedziałeś o czym czyżbyś sam nie wiedział?? Dla przypomnienia pokażę ten post bo jak Forumowy Mistrz masz problemy z tym co piszesz bo mijasz się z prawdą i to bardzo okropnie.
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pytanie ściśle skierowane do redakcji.
    Proszę mi odpowiedzieć kiedy napisany post nosi miano obrażającego adwersarza który zasługuje na bana? Czy to jest np pierwszy z obrażającymi słowami czy np dopiero po trzecim dostaje się bana.
    Może też Redakcja pokwapi się i doda listę obrażających słów których użycie spowoduje dostanie nagrody w postaci pokarmu dla małp, byłoby to przydatnie w przyszłości i zapobiegało by dodatkowej pracy Redakcji jak i moderatorów.
    O odpowiedź proszę tylko Redakcję, ewentualnie któregoś z moderatorów, forumowym adwokatom których odpowiedzi nic nie wnoszą z góry serdecznie dziękuję i proszę ich o nie odpisywanie na tego posta.
    Wystarczy zwykła kultura dyskusii i nie ma powodu do zastanawiania się czy jeden wpis typu "głupi jesteś" jest powodem do bana czy do moderacji.
    Zasadą FM jest dyskusja a nie mniej czy bardziej wyrafinowane inwektywy.

    To jest ogólna i prosta zasada. Dla niektórych niestety jest to nie do ogarnięcia.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 26-07-2021 o 15:56

  7. #4647
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    @henrykow
    Jeżeli czujesz się urażony z powodu cytowania twojego wpisu to mogę ten Cytat usunąć.
    Ale Ty go cytujesz więc może nie jest to oczekiwane działanie?
    Daj znać.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #4648

  9. #4649
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    W nawiązaniu do poniższego "pytania ściśle kierowanego do Redakcji"

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pytanie ściśle skierowane do redakcji.
    Proszę mi odpowiedzieć kiedy napisany post nosi miano obrażającego adwersarza który zasługuje na bana? Czy to jest np pierwszy z obrażającymi słowami czy np dopiero po trzecim dostaje się bana.
    Może też Redakcja pokwapi się i doda listę obrażających słów których użycie spowoduje dostanie nagrody w postaci pokarmu dla małp, byłoby to przydatnie w przyszłości i zapobiegało by dodatkowej pracy Redakcji jak i moderatorów.
    O odpowiedź proszę tylko Redakcję, ewentualnie któregoś z moderatorów, forumowym adwokatom których odpowiedzi nic nie wnoszą z góry serdecznie dziękuję i proszę ich o nie odpisywanie na tego posta.
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jaką ty masz osobowość że daje ci ona przewagę nad innymi? Ty chłopie pieprzysz swoje hasła jak nazista, do tej pory cę tylko porównywałem do nich ale teraz jestem pewien że jesteś rasowym nazistą bo tylko nazista może pisać że pewna grupa ludzi przestała należeć do grupy ludzi, Zapewne ty jesteś w rasie panów że wyrażasz się z pogardą o innych ludziach.
    sądzę że określenie "nazista" powinno być dodane przez Redakcję i Moderatorów do "listy słów obrażających" o której to liście pisał @henrykow .
    Może też określenie "ty jesteś w rasie panów".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #4650

    Domyślnie

    Chłopie, coś nie teges z tobą? Takie coś zgłasza się do moderacji a nie na łamach forum. O co wnioskujesz? o wotum nieufności dla mnie
    A jeżeli już mowa o nazewnictwie to niech Redakcja przyjrzy się wypowiedziom kuliboba w wiadomym temacie, czy uchodzi takie wypowiedzi publikować na forum?

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Ni poświęcam tematowi za wiele czasu i niechce mi się w kółko pisać dlaczego tak a nie inaczej moje uzasadnienia które piałem wielkokrotnie są logicznie i niosą dla mnie korzyść tymbardziej że człowiek którego nie znam osobiście to tylko worek na gnaty. w dodatku niebezpieczny
    Cytat Napisał kulibob Zobacz post

    Ludzie są godni egzystencji jednak pewna grupa przestała należeć do grupy ludzi. .. Nie mogą sie znaleźć w niej osobnicy świadomie szkodzący.
    I był jeszcze jeden post w którym znowu wspominał o szczepieniu ludzi w komorach ale po zgłoszeniu został wykasowany. Jest jeszcze kilka ale powyższe posty są z ostatniej jego tfurczości.
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 30-07-2021 o 13:59

  11. #4651
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chłopie, coś nie teges z tobą? Takie coś zgłasza się do moderacji a nie na łamach forum. O co wnioskujesz? o wotum nieufności dla mnie
    A jeżeli już mowa o nazewnictwie to niech Redakcja przyjrzy się wypowiedziom kuliboba w wiadomym temacie, czy uchodzi takie wypowiedzi publikować na forum?
    ....

    I był jeszcze jeden post w którym znowu wspominał o szczepieniu ludzi w komorach ale po zgłoszeniu został wykasowany. Jest jeszcze kilka ale powyższe posty są z ostatniej jego tfurczości.
    Pytasz się o co wnioskuję bo nie zrozumiałeś czy nie przeczytałe?

    Powtórzę
    Wnioskuję o to:
    określenie "nazista" powinno być dodane przez Redakcję i Moderatorów do "listy słów obrażających" o której to liście pisał @henrykow .
    Może też określenie "ty jesteś w rasie panów".
    Chyba nie rozumiesz co sam piszesz bo zgodnie z twoim wpisem
    Takie coś zgłasza się do moderacji a nie na łamach forum.
    jednocześnie sam zaprzeczasz sobie i zgłaszasz

    A jeżeli już mowa o nazewnictwie to niech Redakcja przyjrzy się wypowiedziom kuliboba w wiadomym temacie, czy uchodzi takie wypowiedzi publikować na forum?
    powinieneś to zgłosić do moderacji a nie tutaj.

    LOGIKA !!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #4652

    Domyślnie

    Propo logiki to jej brakuje tobie niestety. Dlaczego? Bo zacytowałeś mojego posta w którym wyraźnie proszę osoby niewładne aby nie odpisywały na niego a ty dalej walisz
    I co do zgłaszania do moderacji, zgłosiłem nie bój i po braku reakcji pozwoliłem sobie jemu odpisać nazywając go "po imieniu".
    Ostatnio edytowane przez henrykow ; 30-07-2021 o 16:10

  13. #4653

    Domyślnie

    Dodam tylko, tak formalnie aby ukrócić spekulacje d7d co do nazwy "nazista"
    §7 Prawa i Obowiązki
    2.6 Zastrzeżenia dodatkowe:
    ...
    - naruszają polskie lub międzynarodowe przepisy prawa, dobre obyczaje, normy moralne, obrażają godność lub naruszają dobra osobiste innych osób lub przedsiębiorstw, popierają radykalne postawy społeczne lub głoszą takie poglądy (dyskryminacja rasowa, etniczna, ze względu na płeć, wyznanie i inne)
    3 TIME S.A.

    3.1 TIME S.A.
    nie ponosi odpowiedzialności za merytoryczną wartość i treść Materiałów (w tym wypowiedzi w blogach i na forum, komentarzy oraz zdjęć i ich opisów zamieszczonych przez Użytkowników Serwisu lub Aplikacji i dodanych przez nich linków). TIME S.A. zastrzega sobie prawo blokowania Użytkowników oraz dostępu do zamieszczanych przez nich Materiałów jak również do ich usuwania, bez podawania przyczyny i powiadamiania Użytkownika, w szczególności jeżeli treść lub charakter wypowiedzi w blogach i na forum, galeriach i komentarzach jest bezprawny lub niezgodny z zasadami współżycia społecznego, wulgarny lub niezgodny z dobrymi obyczajami, łamiący prawo, w tym nawołujący lub ukazujący przemoc, nienawiść rasową, wyznaniową, etniczną, propagującą treści faszystowskie, nazistowskie i inne zakazane.


    Nawiązując do licznych wypowiedzi kuliboba które są tak radykalne że trzeba nie znać historii aby nie rozumieć że są to poglądy rasistowskie i nazistowskie i tak też go nazwałem za głoszenie takich poglądów które de facto są niezgodne z regulaminem forum. Nazywając go nazistą być może go obraziłem ale nie jest to słowo obraźliwe jak jego poglądy które nie podobają się nie tylko mi ale i innym forumowiczom także którzy swoje niezadowolenie nie raz już pisali.

  14. #4654
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Nie znasz znaczenia pojęć: "faszyzm" i "nazizm".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #4655

    Domyślnie

    Chłopie znowu dyskutujesz i podważasz oczywistą oczywistość.
    To co oznaczają pojęcia nazizm i faszyzm to wiem nawet za dobrze co one oznaczają.

  16. #4656
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Chłopie znowu dyskutujesz i podważasz oczywistą oczywistość.
    To co oznaczają pojęcia nazizm i faszyzm to wiem nawet za dobrze co one oznaczają.
    Oczywista oczywistość .... tak zwykle pisze ten co nie ma pojęcia o dyskutowanych sprawach.
    Jeżeli wiesz "nawet za dobrze co one oznaczają" to znaczy że tylko tobie się tak wydaje.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #4657

    Domyślnie

    O tym to już zadecyduje Redakcja , ewentualnie któryś z moderatorów. Dobrze że twoje słowo tu ma najmniejsze znaczenie w tej kwestii.
    A fakt że nie masz pojęcia o czym piszesz, znaczy się że nie wiesz co to faszyzm i nazizm niech świadczy fakt że już Redakcja co najmniej raz kulibota nakarmiła bananami za pisanie o obozach.
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Dlaczego zostałem zbanowany za wynalezienie komory szczepionej potrzebnaby była tylko szczepionka w formie gazowej??
    Dodatkowo ban za jakieś homofobo!!!


    Dyskryminacja myśli twórczej anie homofobo


    Post został zgłoszony jako homofobiczny, wprowadzający w dyskusji argument komór gazowych.

  18. #4658
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Taka mała uwaga, przeniescie ta, jakże ciekawą dyskusję na PW

  19. #4659
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.452
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Do Redakcji:

    Kiedy Państwo zamierzacie naprawić problemy z forum? Przed chwilą dałem dość długą odpowiedź w jednym z wątków i niestety silnik forum jej nie umieścił w wątku. 15 minut formowania odpowiedzi na marne, a chciałem pomóc. Ja wiem, że nie mam prawa wymagać, bo nie płacę za dostęp do forum, ale przydałoby się chociaż informować na bieżąco o postępie prac naprawczych, o ile w ogóle ktoś coś naprawia.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  20. #4660
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Jest nam bardzo przykro, że tak się stało. Jeśli problem się powtórzy, prosimy dać znać. Nie powinno coś takiego się zdarzyć.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

Strona 233 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony