dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 234 z 267
Pokaż wyniki od 4.661 do 4.680 z 5324
  1. #4661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja
    Nie powinno coś takiego się zdarzyć.
    Wszyscy wiemy że nie powinno ale się zdarza i to nagminnie.
    Cytowanie czyjegoś wpisu aby pod nim odpowiedzieć nie działa w 99%. (cytat który widzicie zrobiłem ręcznie)
    "Wyślij odpowiedź" kończy się utratą wszystkiego co się właśnie napisało jeśli wcześniej się tego nie skopiowało.
    Czasami działa naciśnięcie "zaawansowana edycja" i system forum robi jakieś sprawdzanie przeglądarki przez kilka sekund i kontynuuje już prawidłowo.
    Dodawanie zdjęć nie działa.
    itd
    Właśnie przez 5 minut próbowałem dodać ten wpis próbując różnych trików.

  2. #4662
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    "Wyślij odpowiedź" kończy się utratą wszystkiego co się właśnie napisało jeśli wcześniej się tego nie skopiowało.
    Ja już od dobrych kilku tygodni, mam nawyk ctrl+c przed kliknięciem "wyślij".
    To nie powinno być rozwiązanie, ale w czasach obecnego poziomu funkcjonowania forum, polecam.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  3. #4663
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Redakcjo:

    minął już czas "udawania", że naprawa została dokonana. Od kilku tygodni użytkownicy są testerami i zgłaszają te same problemy (mogę się tylko podpisać pod tym co napisał stos). Dalsze odpowiedzi w rodzaju "proszę dać znać gdyby się problem powtórzył" stawia Państwa w świetle próbujących zrobić głupków z nas, użytkowników FM. Tak się składa, że zawodowo zajmuję się deploymentem aplikacji i doskonale wiem, jak powinno się podejść do tego procesu i co robić w momencie wykrycia problemów podobnego kalibru. Państwa działania naprawcze oraz PR-owe są nieudolne - chcę, abyście Państwo rozumieli, że my to widzimy.

    Jak do obecnego stanu FM ma się opis na jego stronie głównej: " To największe w Polsce forum o budowaniu i o życiu. To kopalnia wiadomości, miejsce służące wymianie doświadczeń, opinii i poglądów. To także kwitnące życie społeczności." Serio, gdzie Państwo dostrzegacie "kwitnące życie społeczności"????
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  4. #4664
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Zgłaszamy Wasze uwagi do działu informatyków - taka informacja
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #4665
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Niewiele z tych zgłoszeń wynika - to chyba widać?
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  6. #4666

    Domyślnie

    Naprawa tego forum przez Redakcję sprowadza się tylko do jednego do zgłaszania do informatyków i na tym koniec naprawy.
    Skoro informatycy obecni nie umieją sobie z tym poradzić to czas na ich zmianę.
    W pracy mamy kilku informatyków i w razie jakiekolwiek problemu jest on usuwany moment przy większych usterkach trwa to do kilku godzin ale nie wyobrażam sobie aby usterka wisiała w firmie przez kilka miesięcy.

  7. #4667

    Domyślnie

    Cytat Napisał herykow
    Naprawa tego forum przez Redakcję sprowadza się tylko do jednego do zgłaszania do informatyków i na tym koniec naprawy.
    Skoro informatycy obecni nie umieją sobie z tym poradzić to czas na ich zmianę.
    W pracy mamy kilku informatyków i w razie jakiekolwiek problemu jest on usuwany moment przy większych usterkach trwa to do kilku godzin ale nie wyobrażam sobie aby usterka wisiała w firmie przez kilka miesięcy.
    Informatycy mają problem z chmurą i Redakcja zatrudniła pogodynkę do pomocy. Jakby co ona się zna na chmurach.

  8. #4668
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zgłaszamy Wasze uwagi do działu informatyków - taka informacja
    Faktycznie, Redakcjo, dajecie d... albo Wy albo Wasi informatycy .
    Myślę, że potrzeba tutaj jest męskiej decyzji czyli albo rybki albo akwarium a nie pier...,że będzie dobrze...

    Od kilku miechów nie można zapodać zwykłego zdjęcia na forum, trzeba posiłkować się obcym serwerem.
    Mi się chcę ale ile osób rezygnuje z tego ?

  9. #4669
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    A jak to kolejny raz wygląda od naszej strony?

    Od programisty:
    Nie udało mi się wywołać żadnych błędów. Zacytowałem użytkownika, dodałem obrazki png i jpg i wszystko poszło bez problemu (raz musiałem poczekać 5s na walidację cloudflare, ale spokojnie przeszła). Całość robiłem przy pomocy chromium (fork chrome) które do niczego poza testami nie jest używane, nie ma poblokowanych reklam ani nie jest nigdzie poautoryzowane.
    By coś z tym zrobić/zdebugować potrzebowałbym, by ktoś wygenerował w powtarzalny sposób błąd i dał mi instrukcję (najlepiej z screenshotami!). A absolutne minimum to screenshot z błędem zawierający kod błędu jeżeli występuje, godzinę, datę dostarczony najlepiej w ciągu 24h od wystąpienia.

    PROSIMY WIĘC O ZRZUTY EKRANU PROBLEMÓW, JAKIE WYSTĘPUJĄ U WAS.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #4670
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Nie ma wyświetlanych błędów....po prostu pojawia się post bez obrazka!!

  11. #4671
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Z błędu z nie dodawaniem się zdjęć też chcecie screena?
    Po prostu po dodaniu obrazka w treści postu zamiast taga attach i id obrazka jest pusto. U deweloperów ten błąd nie występuje? Dziwne.
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 07-08-2021 o 08:42

  12. #4672

    Domyślnie

    To istny cyrk na kółkach, pamiętacie jak były problemy techniczne (zresztą cały czas są) gdy moderatorzy się skarżyli że nie mogą nic zrobić, nawet bana dać? a jednak to Redakcja przełamała i ja pomimo tych przeciwności dostałem bana.
    Więc nie wiem co to jest, przeciąganie na zmęczenie przeciwnika pisanie że jest wszystko ok jak nie jest!

  13. #4673
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.444
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A jak to kolejny raz wygląda od naszej strony?

    Od programisty:
    Nie udało mi się wywołać żadnych błędów. Zacytowałem użytkownika, dodałem obrazki png i jpg i wszystko poszło bez problemu (raz musiałem poczekać 5s na walidację cloudflare, ale spokojnie przeszła). Całość robiłem przy pomocy chromium (fork chrome) które do niczego poza testami nie jest używane, nie ma poblokowanych reklam ani nie jest nigdzie poautoryzowane.
    By coś z tym zrobić/zdebugować potrzebowałbym, by ktoś wygenerował w powtarzalny sposób błąd i dał mi instrukcję (najlepiej z screenshotami!). A absolutne minimum to screenshot z błędem zawierający kod błędu jeżeli występuje, godzinę, datę dostarczony najlepiej w ciągu 24h od wystąpienia.

    PROSIMY WIĘC O ZRZUTY EKRANU PROBLEMÓW, JAKIE WYSTĘPUJĄ U WAS.
    Takiej amatorszczyzny dawno nie widziałem. Tak moze funkcjonować forum non-profit, gdzie "programista" po godzinach jako wolontariusz wykonuje prace serwisowe i utrzymaniowe. Czy ten "programista" w ogóle wie, co to są logi? Zresztą, widać jak na dłoni, że problem nie jest techniczny, tylko w zarządzaniu.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  14. #4674
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Po prostu nie chce się pisać. Na wiele wątków nie odpowiadam, w wielu nie piszę. I zapewne tak pozostanie że skutecznie wycofuję się z forum.
    Napiszę dużo to się to skasuje, napiszę dwa zdania bez foto to bez sensu więc sam kasuję.
    Pozostały wątki z kłótniami i pretensjami, nawet reputacja przestaje działać.....forum upada jak papierowa forma Muratora....szkoda.

  15. #4675

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Po prostu nie chce się pisać. Na wiele wątków nie odpowiadam, w wielu nie piszę. I zapewne tak pozostanie że skutecznie wycofuję się z forum.
    Napiszę dużo to się to skasuje, napiszę dwa zdania bez foto to bez sensu więc sam kasuję.
    Pozostały wątki z kłótniami i pretensjami, nawet reputacja przestaje działać.....forum upada jak papierowa forma Muratora....szkoda.
    Dla testu wybrałem cytowanie wpisu @CityMatic i o dziwo cytat się pojawił.
    Kilka sekund wcześnie w innym temacie spróbowałem cytować i wielka D.
    No więc próbowałem tam bez cytowania i po napisaniu tekstu i naciśnięciu wyślij wita mnie pusta strona.
    Naciskam "reload", strona nadal pusta,
    Naciskam "back" i wracam do strony forum ale mojego wpisu już nie ma.
    Próbuję jeszcze raz "Odpowiedz na ten temat" i wklejam uprzednio zapamiętany tekst mojego wpisu.
    Naciskam "Wyślij odpowiedź"
    Pojawia się okienko z informacją:
    This page is asking you to confirm that you want to leave - data you have enetred may not be saved.
    i opcje "Stay on Page' i "Leave Page"
    Którąkolwiek wybiorę efekt jest ten sam. Wracam do edycji mojego wpisu.
    Naciskam "Anuluj" żeby wyjść z tej pętli popaparanego softu.
    Zaczynam od nowa.
    Wklejam swój wpis i naciskam "Zaawansowana edycja"
    Taka sama pętelka.
    Naciskam "Anuluj"
    Zaczynam od nowa.
    Wklejam swój tekst i naciskam "zaawansowana edycja" ponownie.
    Pojawia się znowu pusta strona.
    Naciskam "Reload" strony.
    Pojawia się na szarym tle okno z następującym tekstem:
    "To display this page, Firefox must send information that will repeat any action (such as a search or other confirmation) that was performed erlier.
    I opcje "cancel" i "Resend"
    Naciskam "Resend"
    Następuje sparwadzanie mojej przelądarki przez "Chmurkę"
    Znajduję się teraz w zaawansowanej edycji.
    Naciskam "Wyślij odpowiedź"
    Znowy "Chmuska" sprawdza mi przeglądarkę i,
    SUKCES.
    Mój jednozdaniowy wpis jest na forum.

  16. #4676

    Domyślnie

    Tym razem wystarczyło nacisnąć "Zatwierdź odpowiedź" żeby ta moja relacja weszła na forum.

  17. #4677

    Domyślnie

    Teraz test wkładania zdjęć.

    Wchodzę do "Zaawansowana edycja"
    Następnie do "zarządzaj załącznikami"
    "Dodaj"
    Załącznik 457578Załącznik 457579
    O dziwo weszły.

  18. #4678

    Domyślnie

    Wkładanie zdję przez "draging"


  19. #4679

    Domyślnie

    Przez "draging" zdjęcie pojawia się w oknie edycji ale po naciśnięciu "Zatwierdź odpowiedź" już go we wpisie nie ma.
    Jak to widać powyżej.

  20. #4680

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez stos ; 28-01-2022 o 11:54

Strona 234 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony