dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 238 z 266
Pokaż wyniki od 4.741 do 4.760 z 5316
  1. #4741

    Domyślnie

    Nie wiem, już nie chce mi się opisywać szczegółów problemu ale od wczoraj w pewnych działach i tematach nie mogę nic napisać, to jest żenada i Redakcja FM traci twarz nic nie robiąc aby forum działało poprawnie.

  2. #4742
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Jednym działa lepiej lub gorzej a drugim generalnie nie działa poprawnie.
    Dziwnym jest to że "w pewnych działach i tematach" nie można nic napisać a w pewnych można.
    W których działach i tematach nie można "nic napisać" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #4743

    Domyślnie

    Droga Redakcjo dziękuje że tak bardzo zabiegasz o prawidłowa pracę nad działaniem forum bo albo wyświetla się Error 504 , albo poczekaj 5 sekund albo zostań na stronie lub ja opuść i tak pięknie to działa że odechciewa się w ogóle tu zabierać głos nie mogąc nic potem napisać.
    Dziękuje serdecznie bardzo usprawniliście forum do poziomu zero.

  4. #4744
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Prosimy o zrzut ekranu albo filmik na adres: [email protected]
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #4745
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Godz. 20:28
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Droga Redakcjo dziękuje że tak bardzo zabiegasz o prawidłowa pracę nad działaniem forum bo albo wyświetla się Error 504 , albo poczekaj 5 sekund albo zostań na stronie lub ja opuść i tak pięknie to działa że odechciewa się w ogóle tu zabierać głos nie mogąc nic potem napisać.
    Dziękuje serdecznie bardzo usprawniliście forum do poziomu zero.
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy o zrzut ekranu albo filmik na adres: [email protected]
    a o godz. 21:01 już się da zabierać głos i pisać łącznie z licznymi multi cytatami
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Niebezpieczny to jesteś Ty.
    Gdy ja o tym napisałem ale nie podałem żadnego linka bo mi to do szczęścia nie potrzebne to nie tak dawno mnie wyśmiałeś pisząc te słowa:

    Powiedz to swojemu koledze fotohobby on twierdzi że nie można szczepić dzieci do 12 roku życia. Oj jak wy między sobą nie ustaliliście jednego zdania to będzie tu cyrk na kółkach, zresztą poniekąd dzięki Wam już tu jest.
    Ale cóż zaraz fotohobby będzie się wybilał ze on tego nie pisał, albo pisał ale w innym ko tekście lub pisał tylko ja go źle zrozumiałem
    Ale uprzedzę pana fotografa i dla wiadomości innych pokaże co pisał i jak mi zarzucał już nie pierwszy raz pisanie nieprawdy, ot hipokryta i dyletant w jednej osobie



    Masz swoje bzdury panie fotograf.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #4746

    Domyślnie

    Słuchaj, już raz Ci pisałem że skoro kieruję pytanie w tym przypadku do Redakcji to sobie daruj durne odpowiedzi bo nikt Cie tu o zdanie nie pytał a i nie mam zamiaru tłumaczyć tobie bo i tak tego nie pojmiesz jak wielu rzeczy o których pisałem kiedy i jak nie mogę nic napisać.
    I mieszanie wątków to jak widać twoje i pana fotografa ulubione zajęcie, niepotrzebnie robicie goo..o burze i chlew na forum.

  7. #4747

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy o zrzut ekranu albo filmik na adres: [email protected]
    Pisałem już o problemie który u mnie występuje jak i u innych userów którzy tu opisywali swoje problemy z działaniem forum. Jest tak że mogę pisać, cytować, odpowiadać po kilka postów pod rząd i nagle coś chrupnie i przez kilka godzin mam "zablokowane" dodawanie odpowiedzi.
    Były już dawane zrzuty przez innych i dalej to samo się dzieje. Więc kolejne zrzuty tu na wiele nie pomogą raczej w rozwiązaniu problemu.
    Problem tkwi gdzie indziej.

  8. #4748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy o zrzut ekranu albo filmik na adres: [email protected]
    Ten Pan wpis przypomina mi skecz Kobuszewskiego.

    Czy prawie 150 emalii ze zrzutami z ekranu. wysłanych na ten adres nie wystarczy?
    Oczywiście zero reakcji ze strony Redakcji.

  9. #4749

    Domyślnie

    Żeby jeszcze te maile Redakcja czytała to byłby sens wysyłać.

  10. #4750

    Domyślnie

    Mam zapytaniu do Redakcji.
    Czy oficjalnie i zgodnie z Regulaminem jedna i ta sama osoba może posiadać dwa lub więcej kont/profilów na FM?

  11. #4751

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Mam zapytaniu do Redakcji.
    Czy oficjalnie i zgodnie z Regulaminem jedna i ta sama osoba może posiadać dwa lub więcej kont/profilów na FM?
    Czyżby moje pytanie było zbyt trudne i skomplikowane aby Redakcja odpowiedziała na nie?

  12. #4752
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    A o co chodzi? Pozdrawiamy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #4753

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A o co chodzi? Pozdrawiamy
    Szanowna Redakcjo czy ja pisze niewyraźnie? Zapytałem czy jedna i ta sama osoba może posiadać dwa i więcej kont na FM i jakie są konsekwencje takiego stanu kont?

  14. #4754
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Mam zapytaniu do Redakcji.
    Czy oficjalnie i zgodnie z Regulaminem jedna i ta sama osoba może posiadać dwa lub więcej kont/profilów na FM?
    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A o co chodzi? Pozdrawiamy
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Szanowna Redakcjo czy ja pisze niewyraźnie? Zapytałem czy jedna i ta sama osoba może posiadać dwa i więcej kont na FM i jakie są konsekwencje takiego stanu kont?
    Wystarczy przeczytać Regulamin aby znać poprawną odpowiedź.
    Aby korzystać z serwisu FM i być zarejestrowanym Użytkownikiem serwisu trzeba znać regulamin i zaakceptować jego zasady.

    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #4755

    Domyślnie

    Masz rozum?? Chyba go nie masz. Bo już wielokrotnie zwracałem się do ciebie z prośba abyś nie zabierał głosu i nie odpowiadał na moje pytania/posty nie skierowane do ciebie. Czy tak trudno to zrozumieć i uszanować?? A uważasz się za tak bardzo kulturalnego i dobrze wychowanego a to co robisz jest brakiem kultury i nieposzanowaniem czyjeś prośby.

  16. #4756
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    henrykow
    Kup sobie Angorę z 26 wrzesnia i poczytaj artykuł o analfabetyzmie współczesnym.
    To klasyczny przypadek.
    Jak Cię drazni to umieść go tam, gdzie trzymam zardzewiała patelnię.
    Bardzo pomaga.

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  17. #4757

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    A o co chodzi? Pozdrawiamy
    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zapytałem czy jedna i ta sama osoba może posiadać dwa i więcej kont na FM i jakie są konsekwencje takiego stanu kont?
    Ponawiam zapytanie ale widzę że Redakcja ma we krwi ignorowanie niewygodnych pytań tak samo jak ignoruje zgłaszane uwagi co do usterek na forum.

  18. #4758

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zapytałem czy jedna i ta sama osoba może posiadać dwa i więcej kont na FM i jakie są konsekwencje takiego stanu kont?
    Czy dalej Redakcja będzie chowała głowę w piasek czy raczy mi odpowiedzieć na proste pytanie?

  19. #4759

    Domyślnie

    No cóż, milczenie redakcji w sprawi posiadania więcej niż jednego konta na FM oznacza że można posiadać więcej kont i oficjalnie nie trzeba się z tym ukrywać. Dziwi mnie tylko fakt po co jest Regulamin skoro rządzący tym forum go nie przestrzegają.
    Niech zabawa trwa dalej

  20. #4760
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    JA miałem DWA konta (w tym jedno niedostępne ) za zgodą REDAKCJi lat temu jakichś 10
    Potem, dzieki podpowiedzi technicznej WRÓCIŁEM do mojego głównego konta.
    I teraz mam(?) dwa konta?
    Na tym innym mam DWIE wypowiedzi...
    O to Ci chodzi?
    Myślę, ze nie...
    Ale...
    Czasem jest to jakiś ratunek dorobku...

    Ech... Ta technika...

    Adam M.
    Ostatnio edytowane przez adam_mk ; 24-09-2021 o 23:18
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 238 z 266

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony