dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 244 z 266
Pokaż wyniki od 4.861 do 4.880 z 5314
  1. #4861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Jak widać ty nie dużo tylko bardzo dużo nie wiesz a udajesz że wiesz tylko że właśnie to ty nie dopuszczasz do swojej świadomości tego.
    Nie wiem jakie trzeba posiadacz IQ aby wiedzieć że słowa w jakim kontekście by nie były napisane są obrażające adwersarzy bo "przygłupów z tego forum" raczej to określenie nie należy do pochlebnych.
    I tak już po raz któryś powiem, nie było pytanie skierowane do ciebie więc po co zabierasz głos? Zrozumiałbym gdybyś jeszcze napisał co konstruktywnego a nie jak zwykle trzepanie piany tak samo jak wyżej elektryk. Nie możecie zrozumieć że skoro pytanie nie jest skierowane do was to po co się odzywacie? po to aby rozruszać kolejna gów..o burzę?
    Pytanie było skierowane ściśle do Redakcji.
    1.Jeżeli pytanie jest skierowane "ściśle" do redakcji to po co dwa razy opowiadasz?
    2. Jest to publiczny temat i na publicznym temacie pierzesz swoje brudy - wieczne pretensje do Forumowiczów i do Redakcji.
    3. Nie chcesz komentarzy to pisz na pw do Redakcji.
    4. Nie podobają się tobie obraźliwe (wg twoich standardów) wpisy innych Forumowiczów to zgłaszaj te wpisy do moderacji lub zgłaszaj wnioski o ban.
    5. "Jak widać ty nie dużo tylko bardzo dużo nie wiesz a udajesz że wiesz tylko że właśnie to ty nie dopuszczasz do swojej świadomości tego." - ten wpis jest konstruktywny ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #4862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cała ta dyskusja stała się już nudna i bezpłciowa
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  3. #4863

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Pytanie było skierowane ściśle do Redakcji.
    Pytasz Redakcję a dopowiada d7d.
    Bany na forum rozdziela Redakcja/moderatorzy czy d7d?
    Jeszcze nie kojarzysz?

  4. #4864

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Pytasz Redakcję a dopowiada d7d.
    Bany na forum rozdziela Redakcja/moderatorzy czy d7d?
    Jeszcze nie kojarzysz?
    I chyba jest coś w tym prawdy co piszesz bo Redakcja dotąd nie zajęła stanowiska.
    Ale Redakcja zajmuje stanowisko gdy po zgłoszeniu tak obraźliwych tekstów wda się w dyskusje to wtedy jak najbardziej bany lecą tylko ten kto rozpoczął jest jak zwykle niewinny.

  5. #4865
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Co jest z Menadżerem dodawania plików w dziennikach budowy?

  6. #4866
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Dziś znów nie mogę odpowiadać z cytatem.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  7. #4867
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Dziś znów nie mogę odpowiadać z cytatem.
    To / u mnie / działa, ale zdjęć do postów dodawać nie mogę. Niby procedura przebiega pomyślnie, ale po wybraniu załącznika całość znika.
    A jest to mocno uciążliwe - mnóstwo rzeczy trzeba zlustrować, pytający błądzą po różnych portalach hostingowych, z których połowę odrzuca mój antywirus..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #4868
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Dodałem dziś pomyślnie zdjęcie - fakt, że dopiero za drugim podejściem
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #4869
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Znów do programistów zgłaszamy. Dziękujemy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #4870

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Znów do programistów zgłaszamy. Dziękujemy
    Już pora zmienić programistów.
    Ci których macie nie radzą sobie.
    Mam nadzieję że im nie płacicie za tego bubla.

  11. #4871

    Domyślnie

    Chciałem bardzo podziękować Redakcji za za ostatni mój urlop od forum.
    Muszę przyznać że reagujecie błyskawicznie na wezwanie wszystkowiedzącegosamouwielbiającegosię forumowicza bo o gdz 24 dostać bana to naprawdę trzeba mieć chody u Redakcji aby ją postawić na nogi aby zareagowała a z drugiej strony to Redakcja musi bardzo się słuchać owego forumowicza, ciekawe jakiego haka on ma Redakcję że wykonuje posłusznie jego polecenia.
    Mało ważne, jeszcze raz bardzo dziękuje za uznanie, mało kto tu takie ma.

  12. #4872
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Arturo i niktspecjalnego nie przebijesz.

  13. #4873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Ciekawi mnie, czemu wypowiedzenie kilku słów prawdy oznacza urlop.
    Brakuje mi informacji - które bydlę banuje za to.
    Psychopaty, narcyza i obsesjonisty nie banują...
    (wiadomo o kogo chodzi)

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  14. #4874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Psychopata, narcyz i obsesjonista także wypowiadają czasem kilka słów prawdy. Jak będą to słowa obrażające inne narodowości czy wyrażające pogardę wobec innych użytkowników forum, to także dostaną bana, szczególnie gdy to będą wpisy powtarzające się w treści.
    Widocznie twórcy forum uznali, że banowany nie musi znać banującego. Po co? Chcesz wymierzyć swoją sprawiedliwość? Miałem już do siebie mało przyjemne telefony i działania wskazujące na prześladowanie. To są dopiero psychopaci!

    Już to kiedyś napisałem: przeglądam czasem listę i mam tam możliwość cofnąć bana. Zwykle tego nie robię, bo najzwyczajniej zgadzam się z decyzjami...
    Także możesz przyjąć, że to bydlę to ja, bo popieram podejmowane działania.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  15. #4875

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Psychopata, narcyz i obsesjonista także wypowiadają czasem kilka słów prawdy. Jak będą to słowa obrażające inne narodowości czy wyrażające pogardę wobec innych użytkowników forum, to także dostaną bana, szczególnie gdy to będą wpisy powtarzające się w treści.
    Widocznie twórcy forum uznali, że banowany nie musi znać banującego. Po co? Chcesz wymierzyć swoją sprawiedliwość? Miałem już do siebie mało przyjemne telefony i działania wskazujące na prześladowanie. To są dopiero psychopaci!

    Już to kiedyś napisałem: przeglądam czasem listę i mam tam możliwość cofnąć bana. Zwykle tego nie robię, bo najzwyczajniej zgadzam się z decyzjami...
    Także możesz przyjąć, że to bydlę to ja, bo popieram podejmowane działania.
    Wielokrotne nazwanie innego użytkownika "kanalią" nie spowodowało że, ten o którym tu piszemy, dostał bana.
    Raz nawet dostał bana i już po 2 godzinach mu go zdjęto.
    To musi być jakiś rekord szybkości reakcji moderatora na "prośbę".
    Żeby taką "prośbę" zgłosić do moderacji z pewnością trzeba mieć bezpośredni kontakt telefoniczny, bo pisanie e-maili do redakcji czy nawet właścicieli forum mija się z celem bo nikt na żadne e-maile nie odpowiada. To taki jeszcze jeden przykład gdzie Redakcja ma użytkowników tego Forum.
    Ciekawe po co tam na dole strony podajecie link "kontakt do Redakcji"?

  16. #4876

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Psychopata, narcyz i obsesjonista także wypowiadają czasem kilka słów prawdy. Jak będą to słowa obrażające inne narodowości czy wyrażające pogardę wobec innych użytkowników forum, to także dostaną bana, szczególnie gdy to będą wpisy powtarzające się w treści.
    Widocznie twórcy forum uznali, że banowany nie musi znać banującego. Po co? Chcesz wymierzyć swoją sprawiedliwość? Miałem już do siebie mało przyjemne telefony i działania wskazujące na prześladowanie. To są dopiero psychopaci!

    Już to kiedyś napisałem: przeglądam czasem listę i mam tam możliwość cofnąć bana. Zwykle tego nie robię, bo najzwyczajniej zgadzam się z decyzjami...
    Także możesz przyjąć, że to bydlę to ja, bo popieram podejmowane działania.
    Zaprawdę ciekawe rzeczy opowiadasz tylko skoro jesteście tacy super obiektywni to nie rozumiem jednego w temacie o "KOSIARKA - jaką kosiarkę wybrać? opinie, polecane kosiarki, rodzaje kosiarek " użytkownik @miachlbyk opisywał swoje doświadczenia z kosiarką danej marki i nie kto inny jak ten któremu wszystko wolno i który moderuje po cichu forum zarzucił mu że On handluje tymi kosiarkami https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8109236 nie wspomnę że ten wpis nie ma nic wspólnego z merytoryką tematu, ale gdy odpowiedział mu @miachlbyk tymi słowami
    Cytat Napisał miachlbyk Zobacz post
    Tak się zastanawiam czy twoja "choroba" jest nabyta czy wrodzona ale to już raczej znaczenia nie ma,niech każdy czytając twoje czy moje posty sam zdecyduje czy ja jestem"sprzedawcą " starającym polecić coś dobrego
    to po zakapowaniu ten wpis usunięto ale odpowiedź obsesjinisty ktory wszedzie wietrzy jakis spisek nie usunięto https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8110203
    Więc pytam co się tu dzieje.
    natomiast co do prawdy owych użytkowników którzy jak piszesz że "także wypowiadają czasem kilka słów prawdy. J " to muszę powiedzieć że kłamiesz, bo oni nie czasem tylko non stop piszą prawdę oczywiście w ich domniemaniu.
    I co do obrażania innych narodowości czy religii to nie rób sobie żartów, bo gdy kiedyś zgłaszałem takie posty w których obrażali katolików to nikt nie zareagował ale gdy ktoś napisze Żyd z malej litery to od razu dostaje bana.
    Więc jaki tu obiektywizm w ocenie?? ŻADEN!!!!

  17. #4877

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Arturo i niktspecjalnego nie przebijesz.
    Wiesz, być może bo każdy jest inny, gdyby wszyscy byli tacy sami to życie stałoby się nudne

  18. #4878

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Psychopata, narcyz i obsesjonista także wypowiadają czasem kilka słów prawdy. Jak będą to słowa obrażające inne narodowości czy wyrażające pogardę wobec innych użytkowników forum, to także dostaną bana, szczególnie gdy to będą wpisy powtarzające się w treści.
    .
    Zapomniałem dopisać.
    Skoro twierdzisz że osoba która wyraża pogardę wobec innych/innego to dlaczego ten użytkownik który pisze
    Ciebie temat covid też przerasta intelektualnie.

    Nie tylko temat covid przerasta ciebie intelektualnie.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8110870
    ma się dobrze i dalej obraża ynteligentnie innych??
    Czyżby takie określenie nie jest pogardą wobec adwersarza?? I to jeszcze dwa razy w jednym poście!!!!
    Ten post tez został zakapowany ale do dziś jest na forum, czyżby Centrala się z takim traktowaniem innych się zgadzała i dała przyzwolenie?

  19. #4879
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    Na całym forum nie ma ani jednego posta w którym jest słowo Żyd.
    Tajemniczo te posty znikają.
    Nie mogliby tak zrobić, zeby i Izrael zniknął?
    Spokój by był i nic o Żydach...


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  20. #4880
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Na całym forum nie ma ani jednego posta w którym jest słowo Żyd.
    .
    Dlaczego wolisz zrobić z siebie głupca, zamiast najpierw sprawdzić?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 12-01-2022 o 17:27
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 244 z 266

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony