dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 247 z 267
Pokaż wyniki od 4.921 do 4.940 z 5324
  1. #4921

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Gdyby Redakcja miała odpowiadać na spam emilowy (setki emaili od jednego użytkownika), to nic innego nie mogła by robić
    Zakładam, na wyrost, że jesteś inteligentny i wiesz że każda setka zaczyna się od pierwszego.
    Brak odpowiedzi zaczął się od tego pierwszego.

  2. #4922

    Domyślnie

    Wszyscy na około mają coś do powiedzenia na temat ignorowania przez Redakcję wysylanych do niej e-maili.
    Tylko Redakcja milczy.
    Jest to kolejny przykład ignorowania forumowiczów i nie tylko.
    Niektórych "prośby" wykonywane są w 2 godziny innych się ignoruje.

  3. #4923
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Zakładam, na wyrost, że jesteś inteligentny i wiesz że każda setka zaczyna się od pierwszego.
    Brak odpowiedzi zaczął się od tego pierwszego.
    Wysłałeś "setki emaili" już jako stos czy łącznie we wszystkich Twoich wcieleniach ?
    unde venis et quo tendis

  4. #4924

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wysłałeś "setki emaili" już jako stos czy łącznie we wszystkich Twoich wcieleniach ?
    Z logiką u ciebie słabo a i matematyka kuleje.
    Nie będą ci tłumaczył bo nie zrozumiesz.

  5. #4925

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zaprawdę ciekawe rzeczy opowiadasz tylko skoro jesteście tacy super obiektywni to nie rozumiem jednego w temacie o "KOSIARKA - jaką kosiarkę wybrać? opinie, polecane kosiarki, rodzaje kosiarek " użytkownik @miachlbyk opisywał swoje doświadczenia z kosiarką danej marki i nie kto inny jak ten któremu wszystko wolno i który moderuje po cichu forum zarzucił mu że On handluje tymi kosiarkami https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8109236 nie wspomnę że ten wpis nie ma nic wspólnego z merytoryką tematu, ale gdy odpowiedział mu @miachlbyk tymi słowami to po zakapowaniu ten wpis usunięto ale odpowiedź obsesjinisty ktory wszedzie wietrzy jakis spisek nie usunięto https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8110203
    Więc pytam co się tu dzieje.
    natomiast co do prawdy owych użytkowników którzy jak piszesz że "także wypowiadają czasem kilka słów prawdy. J " to muszę powiedzieć że kłamiesz, bo oni nie czasem tylko non stop piszą prawdę oczywiście w ich domniemaniu.
    I co do obrażania innych narodowości czy religii to nie rób sobie żartów, bo gdy kiedyś zgłaszałem takie posty w których obrażali katolików to nikt nie zareagował ale gdy ktoś napisze Żyd z malej litery to od razu dostaje bana.
    Więc jaki tu obiektywizm w ocenie?? ŻADEN!!!!
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8111365


    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Zapomniałem dopisać.
    Skoro twierdzisz że osoba która wyraża pogardę wobec innych/innego to dlaczego ten użytkownik który pisze

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8110870
    ma się dobrze i dalej obraża ynteligentnie innych??
    Czyżby takie określenie nie jest pogardą wobec adwersarza?? I to jeszcze dwa razy w jednym poście!!!!
    Ten post tez został zakapowany ale do dziś jest na forum, czyżby Centrala się z takim traktowaniem innych się zgadzała i dała przyzwolenie?
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8111371

    Redakcja i moderator nabrał wody w usta?? Czekam na wyjaśnienie tych anomalii.

  6. #4926

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Wszystkie odebrane i przeczytane - więc przynajmniej w tym jednym nie ma Pan racji.
    Tak? To dlaczego u mnie w folderze wiadomości pokazuje że z tych dat nie jest odczytane wiadomości kiedy pisząc do innych po przeczytaniu mam wiadomość że zostało odczytane.
    A jeżeli zostały odczytane to nie miałem odpowiedzi od Redakcji, czy to nie jest ignorowanie?? a może Redakcja inaczej to nazwie?
    Czy uzyskam odpowiedź w końcu na zadane pytania?

  7. #4927

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Tak? To dlaczego u mnie w folderze wiadomości pokazuje że z tych dat nie jest odczytane wiadomości kiedy pisząc do innych po przeczytaniu mam wiadomość że zostało odczytane.
    A jeżeli zostały odczytane to nie miałem odpowiedzi od Redakcji, czy to nie jest ignorowanie?? a może Redakcja inaczej to nazwie?
    Czy uzyskam odpowiedź w końcu na zadane pytania?
    Wytłumaczenie prawdopodbnie jest proste. Forum działa tak jak działa - regularnie są jakieś problemy, które są zgłaszane do rozwiązania - może studentom, może stażystom. Ten problem też zapewne zostanie zgłoszony
    Ja bym tam się nie doszukiwał tutaj złej woli mimo wszystko. Bardziej obstawiam, fakt, że dość stary silnik i ma sporo dziur, których stażyści/studenci nie dają rady załatać. A nie opłąca się inwestować w nowe forum, bo generalnie trend jest taki, że fora są od dłuższego czasu w odrocie. Naparzanie się w internecie przechodzi do medów społecznościowych
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  8. #4928

    Domyślnie

    Ok, jeszcze mogę się z tym zgodzić że wiadomości zostały odczytane pomimo że na panelu mam info że nie ale już brak odpowiedzi na PW to już chyba nie jest wina źle działającego forum tylko ignorowanie użytkownika prze Redakcję.

  9. #4929
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ... moderator nabrał wody w usta?? Czekam na wyjaśnienie tych anomalii.
    Może przyjmij do wiadomości, że to forum i nikt nie ma obowiązku odpowiadać. Ani publicznie, ani prywatnie. Większość "naszych" wymian wiadomości też skończyła się przemilczeniem (lub jak wolisz "ignorancją") z mojej strony. Zwyczajnie nie odpowiada mi klimat takich rozmów, które do niczego nie prowadzą.

    W sprawie wskazywanych postów: doszukujesz się treści między wierszami. Jasne, ja też je tam widzę, ale póki się z nimi zgadzam to nie reaguję, chyba że w sposób oczywisty są sprzeczne z regulaminem forum.
    I wybacz - nie zamierzam dalej kontynuować tematu, także jeśli liczysz na odpowiedź ode mnie to szkoda czasu.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #4930

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post

    W sprawie wskazywanych postów: doszukujesz się treści między wierszami. Jasne, ja też je tam widzę, ale póki się z nimi zgadzam to nie reaguję, chyba że w sposób oczywisty są sprzeczne z regulaminem forum.
    I wybacz - nie zamierzam dalej kontynuować tematu, także jeśli liczysz na odpowiedź ode mnie to szkoda czasu.
    Podjąłeś się tu roli moderatora i najwyraźniej nie wiesz z czym to się wiąże, jakie obowiązki ma moderator wobec użytkowników forum.
    Co do naszej korespondencji na PW to nie wciskaj mi tego że ignorowałeś bo tego nie powiedziałem, podjąłeś dialog ze mną a że skończył się w taki czy inny sposób o to do Ciebie nie mam żalu. I tez nie zarzucałem Cię wiadomościami jedna po drugiej tylko była normalna wymiona Ty do mnie - ja do Ciebie, to gwoli wyjaśnienia bo zaraz tu zaczną jedni od spisków pisać że Cię zarzucałem po kilkaset wiadomościami na dzień.
    Piszesz że widzisz tylko że z moimi się nie zgadzasz bo Cie w oczy kują a takie same o takiej samej treści "ulubieńców forum" pozostawiasz i Ci nie przeszkadzają bo się z nimi zgadzasz, czy wiesz co piszesz?
    Rozumiem, zgadzać się z innymi poglądami niż prawi ktoś inny ale z takimi samymi tylko napisanymi przeze mnie się nie zgadzasz to to co jest? kumoterstwo i brak obiektywizmu w ocenie sytuacji. Po prostu nie jesteś w temacie, polegasz tylko na tym co Ci napiszą "ulubieńcy forum" i reagujesz słuchając się ich jak wyroczni.
    Twierdzisz ze nie musi nikt odpowiadać na PW, oczywiście nie musi ale zwykły użytkownik a nie Admin czy Redakcja bo od tego jest, zresztą sama Redakcja pisała że najlepszym sposobem komunikowania jest PW szkoda tylko że ignoruje wysłane wiadomości i brak jakiekolwiek dialogu z Centralą co potem skutkuje tym że pisze się na łamach forum coś co powinno być w PW.

  11. #4931
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    henrykow - tak z ciekawości, jakie są te obowiązki? Bo zostając moderatorem w sumie nie dostałam jakiejś listy obowiązków, tylko prośbę o pomoc w utrzymaniu porządku.

  12. #4932

    Domyślnie

    Elfir, czy każdy kto chce może zostać moderatorem? Czy trzeba spełnić jakieś wymogi i oczywiście wyrazić na to zgodę bo wiadomo nikt nie może do tego kogoś zmusić.
    I czy moderator nie powinien być bezstronny, obiektywny w ocenie sytuacji?
    Dziwne, że nie otrzymałaś listy praw i obowiązków jakie ma moderator bo praktycznie każde forum takie coś ma.

  13. #4933
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    ...
    Dziwne, że nie otrzymałaś listy praw i obowiązków jakie ma moderator bo praktycznie każde forum takie coś ma.
    Masz jakieś doświadczenie w tym temacie czy sobie to tylko wymyśliłeś ?
    Byłem moderatorem na trzech różnych forach ogólnopolskich i nigdzie nie było żadnych "list praw i obowiązków moderatora".

    ps - możesz podać o jakich obowiązkach piszesz ?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 17-01-2022 o 11:30
    unde venis et quo tendis

  14. #4934

    Domyślnie

    A ja byłem i były takie, ale ja bylem na poważnych forach.

  15. #4935
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Elfir, czy każdy kto chce może zostać moderatorem? .
    Nie. Tylko ci, których poprosi o to Redakcja.
    Nie mam obowiązków, bowiem to funkcja bezpłatna. Mogę moderować w wolnym czasie, kiedy mam ochotę.
    Redakcja polega na zdrowym rozsądku osób, które poprosiła o pomoc.
    Moderatorzy to zwykli forumowicze a nie Temida, nie mają zasłoniętych oczu by być zawsze i wszędzie obiektywnie bezstronnymi.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 17-01-2022 o 17:53

  16. #4936

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Moderatorzy to zwykli forumowicze a nie Temida, nie mają zasłoniętych oczu by być zawsze i wszędzie obiektywnie bezstronnymi.
    Nie chodzi mi aby moderatorzy byli sędziami rozjemcami ale powinni być bezstronni a tak niestety nie jest i o to ma wielu użytkowników żal, bo jak można za to samo jednego banować a drugiemu dawać przyzwolenie.

  17. #4937
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.618
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie chodzi mi aby moderatorzy byli sędziami rozjemcami ale powinni być bezstronni a tak niestety nie jest i o to ma wielu użytkowników żal, .
    Wielu ?
    Dwóch, może trzech, którzy maja wieczne problemy z banami i permanentne pretensje...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  18. #4938

    Domyślnie

    Jak zwykle nic nie wiesz a się odzywasz.

  19. #4939
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Ja pierdykam - kiedy to się w końcu skończy?
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  20. #4940
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Nie chodzi mi aby moderatorzy byli sędziami rozjemcami ale powinni być bezstronni a tak niestety nie jest i o to ma wielu użytkowników żal, bo jak można za to samo jednego banować a drugiemu dawać przyzwolenie.
    Z prostego powodu - osobę, która jedynie wchodzi w kłótnie w niebudowlanych tematach, łatwiej zbanować na kilka dni niż osobę, która zaplątała się przypadkiem w pyskówkę, ale przy okazji jest cenionym doradcą w tematach budowlanych. Zbanowanie takiej osoby stanowi większą stratę dla forum.

Strona 247 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony