dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 260 z 267
Pokaż wyniki od 5.181 do 5.200 z 5324
  1. #5181
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Z wnioskiem formalnym wychodzę
    Chcę zaproponować "walnemu zgromadzeniu" decydentów forum o przyznanie tytułu "najlepszego doradcy na forum" koledze Piotr Batura-kominki.
    Jest to profil komercyjny ale będąc tutaj od ponad 10 lat widzę i wiem, że pomógł i doradził, nawet bezinteresownie wielu forumowiczom na przestrzeni tych wielu lat.
    W tym mnie oczywiście, publikując ogólnodostępne testy wkładów kominkowych i ja na tej podstawie wybrałem swój wkład.
    Ostatni post kolegi Piotra,myślę, że będzie dopełnieniem wniosku:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8131652

  2. #5182
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Bardzo dobra propozycja, dziękujemy.
    Jeśli macie jeszcze kandydatów do rangi NAJLEPSZY DORADCA, to prosimy o zgłaszanie.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  3. #5183

    Domyślnie

    Ja bym miał jednego, ale wcięło go od 28 marca, i bardzo się martwię, co się stało.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  4. #5184
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Mam pytanie, który to Moderator jest przysłowiową Hojecka,Rachoniem, tudzież Kleczkiem, że usnął mają odpowiedź do "Kaizena" o tym, co sam własnoręcznie zrobiłem COŚ przy budowie domu ??
    REDAKCJA uważa,jak KAIZEN, że to umiejsza inwestorom usuwając mój post ??

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Fajnie coś zrobić na budowie własnymi rękami, ale sama analiza rozwiązań, podejmowanie decyzji, szukanie wykonawców i ich nadzorowanie to co najmniej cały etat, jak chcesz to zrobić dobrze. Jak do tego jeszcze gdzieś pracujesz - to masz dwa etaty. Owszem, nadzorowanie jak robisz sam, to odpada więc nie dokładasz tak naprawdę 100% czasu. Teoretycznie sobie zrobisz dobrze... Ale nawet robiąc sobie dobrze jest, jak ktoś to krytycznym okiem skontroluje - jak nie Ty, to kto?
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 30-05-2022 o 01:26

  5. #5185
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Proszę Redakcje o ustosunkowanie się do tego, czy na FM mogę dzielić się własnymi spostrzeżeniami na temat stropu drewnianego i jak go wykonałem czy wentylacji mechanicznej i jak ją wykonałem czy na FM temat tabu...
    Bo mój post na ten temat został usunięty.

    Czy na FM Hojecka czy tam Rachon są Moderatorami ?
    Jeśli tak, to Arturo odpuszcza a pisowskie głąby mogą budować i na lodzie
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 30-05-2022 o 01:40

  6. #5186
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że ktoś w końcu na FM oprzytomnieje i wyrzuci z pracy Hojecka i Rachonia, którzy negują własnoręcznie izolowany strop styropianem czy wentylacje wykonaną samodzielnie !!!

    Usuwając moje posty !!!

  7. #5187
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Redakcjo Właśnie ze względu na forumowych Hojecka, Rachonia czy Kleczka prosiłem o usunięcie mojego DB,którego i Pan był świadkiem robiąc wywiad ze mną na temat płyty fundamentowej...

    Ale jeśli faktycznie, dobro partii,dla mnie PIS=PZPR, jest dla Pana ważniejsze od dobra inwestorów budujących domy, to nic tu po mnie kiedyś i obecnie..

  8. #5188
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Forum Muratora nie jest forum o polityce. Mieszanie tematów wentylacji mechanicznej z komentarzami politycznymi powoduje, że posty są zgłaszane i usuwane. Prosimy o wpisy na tematy budowlane.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #5189
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    casual

    Zarejestrowany
    May 2017
    Kod pocztowy
    10-900
    Posty
    283

    Domyślnie

    Ja mam pytanie o boty na forum.

    - czy technicznie jest tak beznadziejnie, że nie można ich przefiltrować przy zakładaniu konta?
    - czy ich wpuszczanie to świadoma polityka nabijania statystyk postów/userów
    - czy Murator bierze udział w jakimś programie doskonalenia AI kosztem zwykłych userów.

    tak czy inaczej wartości dodanej dla jakości dyskusji tu nie widzę.

  10. #5190
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał casual Zobacz post
    Ja mam pytanie o boty na forum.

    - czy technicznie jest tak beznadziejnie, że nie można ich przefiltrować przy zakładaniu konta?
    - czy ich wpuszczanie to świadoma polityka nabijania statystyk postów/userów
    - czy Murator bierze udział w jakimś programie doskonalenia AI kosztem zwykłych userów.

    tak czy inaczej wartości dodanej dla jakości dyskusji tu nie widzę.
    Jest cała sieć zabezpieczeń przed spamem i botami.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #5191
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Forum Muratora nie jest forum o polityce. Mieszanie tematów wentylacji mechanicznej z komentarzami politycznymi powoduje, że posty są zgłaszane i usuwane. Prosimy o wpisy na tematy budowlane.
    Brak słów....
    Oczywiście na koszt WM z reku nie wpływa koszt paliwa czyli koszt transportu, koszt płacy pracownikom wykonującym wentylacje, czy nie wpływa koszt kursu EURO do Złotego.
    Naturalnie to nie są czynniki "polityczne",to wina Tuska przede wszystkim lub jak kto woli Putina,zanim zaczął wojnę

    Zaprawdę powiadam Wam, odechciewa mi się tutaj bywać i komuś tam pomagać i doradzać.
    To wina Tuska również, bo umożliwił mi wybudowanie domu na zwyklym luzie..
    I cieszę się z tego bardzo bo te dwa lata to była dla mnie przygoda, tak po prostu


    Że przypomnę, od 2011 do 2013r i koszt wybudowania domu 320tys.zl na full wypasie technologicznym,gdzie chrustu nie muszę zbierać wg zaleceń ministra z PIS
    Ale forumowe Kleczki, Rachonie czy Hojeckie są na to uwrażliwione...
    Ostatnio edytowane przez Arturo1972 ; 03-06-2022 o 20:52

  12. #5192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post

    Zaprawdę powiadam Wam, odechciewa mi się tutaj bywać i komuś tam pomagać i doradzać.
    .
    No to zniknij wreszcie, nikt nie zauważy straty
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  13. #5193
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    No to zniknij wreszcie, nikt nie zauważy straty
    Jak zauważyłeś, lub może Ci to umknęło, od ładnych paru dni, tygodni, nie ma Arturo w tematach, w których mógłby coś doradzić czy pomóc z własnego doświadczenia.

    Szczerze,nie doceniłem, że PIS będzie tak chojny i doprowadzi do ceny mojego M do 400tys.zl w tym roku
    Ale 250tys.zl w zeszłym roku, zrobiło też robotę
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-06-2022 o 11:33 Powód: politykowanie

  14. #5194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Jak zauważyłeś, lub może Ci to umknęło, od ładnych paru dni, tygodni, nie ma Arturo w tematach, w których mógłby coś doradzić czy pomóc z własnego doświadczenia.
    Ale i tak od miesięcy obrażałeś, zamiast doradzać, więc Twoje odejście raczej będzie z pożytkiem dla tego Forum
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  15. #5195
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ale i tak od miesięcy obrażałeś, zamiast doradzać, więc Twoje odejście raczej będzie z pożytkiem dla tego Forum
    Ależ owszem, wszystko dla dobra inwestorów..
    Myślę, że Ci "obrażeni" dzisiaj zamiast myśleć o budowie domu, myślą jak żyć na co dzień spłacając kosmiczną ratę...dzięki zrobieniu się w ch..a przez obecnie rządzących.

    Wg Redakcji, to typowo budowlana sprawa nie mająca nic wspólnego z polityką

  16. #5196
    Banned
    Arturo1972

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Przyszowice
    Kod pocztowy
    44-178
    Posty
    2.007

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    i
    Jako aktywny i realny użytkownik FM,wnioskuję o to,dla dobra inwestorów, żeby weryfikować użytkowników (doradzających) pod kątem własnych doświadczeń, czyli własnych inwestycji itp.
    Zdjęcia z inwestycji będą odpowiednią weryfikacja.


    Wg mnie, to pozwoli uchronić przyszłych i teraźniejszych inwestorów przed oszustami,których na forum jest bez liku..
    I których to Moderatorzy chronią...
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-06-2022 o 11:33 Powód: politykowanie i obrażanie

  17. #5197
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo1972 Zobacz post
    Widzę, że nie tylko "fotohobby" otworzył japę ze zdziwienia

    Jako aktywny i realny użytkownik FM,wnioskuję o to,dla dobra inwestorów, żeby weryfikować użytkowników (doradzających) pod kątem własnych doświadczeń, czyli własnych inwestycji itp.
    Zdjęcia z inwestycji będą odpowiednią weryfikacja.


    Wg mnie, to pozwoli uchronić przyszłych i teraźniejszych inwestorów przed oszustami,których na forum jest bez liku..
    I których to Moderatorzy chronią...

    Oczywiście to samo to by dotyczyło Moderatorów bo to nie są święte krowy,tak mi się wydaje...

    Chyba, że Redakcja blisko współpracuje z partią PZPR=PIS i zwykły sprzedawca okien robi za konfidenta i tzw. ORMO-wca to słabo to wygląda...
    Może masz rację , ale emocjonalnego tonu nie rozumiem i nic nie szkodzi. Mam prośbę abyć do wymiotów nie powtarzał słowa inwestor gdzyż jest ono niadekwatne do forumowiczuw FM. Inwestycja jest to wydatkowanie środków finansowych w celu osiągania przychodów i inwestorem jest na przykąłd deweloper bo sprzedaje domy. Natomiast budowa domu na własne potrzeby czyli w celach rezydencyjnych jest źródłem kosztów i z inwestowaniem NIE MA NIC WSPÓLNEGO.

  18. #5198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Zbanowałam Arturo permanentnie - za wulgaryzmy, obrażanie dyskutantów, wieczne pisanie o polityce bez związku z tematem.
    Uważam, ze dostał zbyt wiele szans, a od dłuższego czasu nie wnosi niczego pozytywnego na forum.

  19. #5199
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.452
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    w końcu...
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  20. #5200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.861

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Zbanowałam Arturo permanentnie - za wulgaryzmy, obrażanie dyskutantów, wieczne pisanie o polityce bez związku z tematem.
    Uważam, ze dostał zbyt wiele szans, a od dłuższego czasu nie wnosi niczego pozytywnego na forum.
    Nie On jedyny takie ma przypadłości...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Strona 260 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony