dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 262 z 267
Pokaż wyniki od 5.221 do 5.240 z 5324
  1. #5221

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Pewnie masz blokowanie reklam. Po pierwszym kliknięciu wyskakuje reklama. Na telefonie i kompie w pracy nie muszę klikać dwa razy.
    No jasne że mam. Nie wyobrażam sobie w dzisiejszych czasach bez adblocka, szczególnie na tym forum.

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Bo od mojego zgłoszenia problemu minął dopiero miesiąc...
    To wiele tłumaczy...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  2. #5222

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    To wiele tłumaczy...
    Żeby nikt im nie zarzucił, że nic nie robią, to właśnie ten sam problem zaczął występować na wersji mobilnej.

  3. #5223

    Domyślnie

    No...to się chyba nazywa standaryzacja. Wszędzie działa tak samo
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  4. #5224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Dziękujemy za zgłoszenie, ...
    Witam.
    Redakcjo Droga – czy była by tak możliwość by za pomocą poczty wewnętrznej można było zdjęcia przesyłać – nie będę tu nawiązywać do tego, że na FM-ie się już dawno temu skończyło, że można było zdjęcia kilku MB-towe wklejać ale coś takiego jak przesyłanie choć takich kruszynek jak teraz - pocztą wewnętrzną było by możliwe, to by było słuszne, zasadna i uzasadnione – o InfoOgrzewanie też przy okazji tego nie wspominam.

    Za odpowiedź oraz rychłe i bez zbędnej zwłoki rozpatrzenia powyższego wdzięczny będę, za co góry dziękuję.
    Pozdrawiam serdecznie @samsu.

  5. #5225
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Witamy,
    można dodać wklejając link, ale oczywiście chodzi o to, by dodać zdjęcie z komputera. Dziękujemy za zgłoszenie.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #5226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Witamy,
    można dodać wklejając link, ale oczywiście chodzi o to, by dodać zdjęcie z komputera. Dziękujemy za zgłoszenie.
    Zabawnie wyglądają te "dzienniki budowy" w których zdjęcia dodawane były poprzez wklejanie linków, jak linki przestają działać.

  7. #5227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Dlaczego nie widać treści tego posta i części cytatu:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8156256

    Jak się odpowiada z cytatem - to widać.

  8. #5228
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prosimy opisać problem. Czy powtarza się?
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  9. #5229

    Domyślnie

    Mam pytanie do administratora:
    chciałem sobie zmienić adres mailowy. poprzedni już nie istnieje. dlaczego skrypt żąda ode mnie bym jednocześnie zmienił hasło?
    przy próbie wpisania nowego maila i wpisaniu aktualnego hasła dostaję taki oto komunikat:
    Hasło powinno składać się od 8 do 20 znaków, w tym jednej cyfry oraz jednego znaku specjalnego (np: !@#$%^&*).
    Stiebel HPA 8kW

  10. #5230
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    To jest jakiś błąd systemu, utrudnienie. Prosimy o adres email w prywatnej wiadomości - zmienimy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  11. #5231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prosimy opisać problem. Czy powtarza się?
    Wystarczy kliknąć na linka i próbować na niego odpowiedzieć z cytatem. Przy odpowiadaniu pojawia się treść której przy samym czytaniu nie widać.

  12. #5232
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Wystarczy kliknąć na linka i próbować na niego odpowiedzieć z cytatem. Przy odpowiadaniu pojawia się treść której przy samym czytaniu nie widać.
    Możliwe, że jest to problem cytowanego postu #13

    Oryginalny post ma chyba 24 znaki "?" a cytat chyba 16.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 13-10-2022 o 13:14
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #5233

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W zakładce:
    ustawienia / moje usatwienia/ moje konto / zaawansowane usatwienia jest opcja "ukryj reputację" . Jeśli nie chcesz korzystać z reputacji, wyłącz tę opcję.

    Pomogłem? Podziękuj....
    a Ja bym się przyjrzał tematowi moderacji i odpowiedzialności właściciela forum za treść postów - zdarzają się wpisy delikatnie pisząc obraźliwie dla całych grup społecznych. Ze swej strony staram się zwracać autorom takich wpisów uwagę i zgłaszam je nawet do moderacji - do tej pory brak reakcji właściciela forum (bądź ja jej nie widzę). Obiecałem sobie, że jak znajdę chwile czasu zbiorę parę przykładów i po prostu zawiadomię właściwe organy o braku reakcji administratora forum o takich wpisach - nie widzę innej możliwości. Obowiązkiem prawnym właściciela forum/administratora jest dbać o te sprawy.

  14. #5234

    Domyślnie

    Szanowna redakcjo, dlaczego próba wstawienia zdjęcia kończy się komunikatem "Założenie grupy nie powiodło się ...".
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  15. #5235
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Szanowna redakcjo, dlaczego próba wstawienia zdjęcia kończy się komunikatem "Założenie grupy nie powiodło się ...".
    Czy może Pan nagrać czynności, jakie Pan wykonuje dodając zdjęcia?
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #5236

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Czy może Pan nagrać czynności, jakie Pan wykonuje dodając zdjęcia?
    Diagnoza postawiona, za duży rozmiar zdjęcia. Zmniejszyłem wagę i weszło. Dziękuję za zainteresowanie.

  17. #5237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.551
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Czy ktoś z tzw administratorów tegoż forum klikał ostatnio w zakładkę "DZIENNIKI BUDOWY"? Jeśli nie to proszę to zrobić i wyrazić swoje refleksje. Jeśli tak to dlaczego nie zostały poczynione żadne kroki.
    Co tam jest za syf?? Czy temu ma służyć ten dział forum?? A może wAM się nie chce? Może nie macie czasu? A może macie po prostu już tak bardzo wywalone(delikatniejsza wersja tego co chciałem napisać?)? Czy wY się tylko potraficie zajmować usuwaniem postów i banowaniem?

  18. #5238
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    usuwaniem postów i banowaniem zajmują się raczej moderatorzy a nie Redakcja

  19. #5239
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.551
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    usuwaniem postów i banowaniem zajmują się raczej moderatorzy a nie Redakcja
    Zwał jak zwał. Jakoś wcześniej nazewnictwo Ci nie przeszkadzało.

    Odpowiedź godna tzw rEDAKCJI czy mODERATORA - czego się mogło spodziewać???...

  20. #5240
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał swierol Zobacz post

    Odpowiedź godna tzw rEDAKCJI czy mODERATORA - czego się mogło spodziewać???...
    Mój wpływ na działanie forum jest dokładnie taki sam jak twój. Żaden.

Strona 262 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony