dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 267
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 5324
  1. #61
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Reagujemy, to nie znaczy że zawsze usuwamy. Liczymy na współpracę Waszą zawsze
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To na czym polega ta reakcja jeśli nie usuwacie? Tak z ciekawości
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    moderator uznaje, że nie ma podstaw do reagowania.
    Zgłoszenie idzie do wszystkich moderatorów naraz. Jeżeli sześciu moderatorów zajrzy do zgłoszenia i uznaje, że nie ma potrzeby sie wtrącac, to znaczy., że chyba jednak zgłoszenie było na wyrost.

    Przykładem jest niktspecjalny, którego grupa forumowiczów celowo podjudza i potem koles staje się agresywny. Ale gdyby moderator miał posprzątać to w zasadzie powinien zamknąć dział kulinaria na kilka miesięcy i wywalać 90% treści. Dlatego ja przyjęłam, że tam jest trochę jak w Hyde Parku - póki nie ma ewidentnych bluzgów, póty zostawia się w spokoju, bo potem wszyscy mają pretensje. Ale może inny moderator się skusi potaplać w tym bagienku?
    Tyle razy prosiłam o ustawienie opcji "ignoruj" na niktspecjalny.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    moderator uznaje, że nie ma podstaw do reagowania.
    Zgłoszenie idzie do wszystkich moderatorów naraz. Jeżeli sześciu moderatorów zajrzy do zgłoszenia i uznaje, że nie ma potrzeby sie wtrącac, to znaczy., że chyba jednak zgłoszenie było na wyrost.

    Przykładem jest niktspecjalny, którego grupa forumowiczów celowo podjudza i potem koles staje się agresywny. Ale gdyby moderator miał posprzątać to w zasadzie powinien zamknąć dział kulinaria na kilka miesięcy i wywalać 90% treści. Dlatego ja przyjęłam, że tam jest trochę jak w Hyde Parku - póki nie ma ewidentnych bluzgów, póty zostawia się w spokoju, bo potem wszyscy mają pretensje. Ale może inny moderator się skusi potaplać w tym bagienku?
    Tyle razy prosiłam o ustawienie opcji "ignoruj" na niktspecjalny.
    Podjudza? Rozmawiałem z nim normalne, do momentu jak zaczął o mnie wypisywać jakieś głupoty. Mimo wszystko nie podejmowałem z nim rozmowy, nie wtrącałem się do jego gulgotania. Nie pomogło. Zaśmiecił temat który założyłem, bez żadnej reakcji ze strony moderatorów. Dziękuję bardzo. Pisze Finlandia, że gdyby to od niego zależało to dostałby NS wielkiego bana. Nie zależy więc? Parasol ochronny? Napiszcie to wprost, będziemy omijać tę kupę. Będziemy omijać temat o kulinariach. Ma go dla siebie? Ok ale proszę to uczciwie napisać.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    napisz więc do finlandii by dał tego bana...

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Ze niby co robicie? Podałem wam na tacy tacy zbanowanego usera. Który zrobił sobie następne konto
    Co zrobiliście......? Nic... Mam wrażenie ze to forum moderuje jakąś "pinda przy kwiatku",następna sprawa, tytuł wątku to temat!!! Tak ciężko po prostu wywalac posty nie ma temat? Jeżeli tytuł brzmi np.kocioł na na ekogroszek, to niech posty będą dokładnie na ten temat, jeżeli tytuł jest np pralka. Polar, to niech to będą posty dokładnie na temat tej pralki
    ps brak edycji na fonie

  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    napisz więc do finlandii by dał tego bana...
    A Finlandia uznał, że skoro inni moderatorzy nie banują NS (jakiś tam dorobek ma, wiec pewnie jest znany nie tylko w tym jednym temacie) tzn że zgadzamy się w ocenie sytuacji - Wasze zgłoszenia są w opinii każdego z nas nie dość uzasadnione.
    NS nie jest tam aniołkiem, ale reszta mu niewiele odstaje. Próbnie wyrzuciłem parę postów i ten NS stanowiły tylko małą część. Wywaliłem te nie na temat i te które zawierały złe fluidy.

    Napisałem wcześniej "pozamiatane" - tzn. że kiedy zaglądam do komputera (minimum 2 razy dziennie) to zgłoszenia są juz w większości pozytywnie rozpatrzone - czyli smaperzy wyrzuceni.
    Jak mam wolniejszy dzień to jestan na forum i 20 razy i wtedy zdarza mi się być pierwszym.

    Słucham Waszych propozycji - jak ulepszyć forum. Jak poprawić wzajemne relacje, dodać życzliwosci, itp?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    A Finlandia uznał, że skoro inni moderatorzy nie banują NS (jakiś tam dorobek ma, wiec pewnie jest znany nie tylko w tym jednym temacie) tzn że zgadzamy się w ocenie sytuacji - Wasze zgłoszenia są w opinii każdego z nas nie dość uzasadnione.
    NS nie jest tam aniołkiem, ale reszta mu niewiele odstaje. Próbnie wyrzuciłem parę postów i ten NS stanowiły tylko małą część. Wywaliłem te nie na temat i te które zawierały złe fluidy.

    Napisałem wcześniej "pozamiatane" - tzn. że kiedy zaglądam do komputera (minimum 2 razy dziennie) to zgłoszenia są juz w większości pozytywnie rozpatrzone - czyli smaperzy wyrzuceni.
    Jak mam wolniejszy dzień to jestan na forum i 20 razy i wtedy zdarza mi się być pierwszym.

    Słucham Waszych propozycji - jak ulepszyć forum. Jak poprawić wzajemne relacje, dodać życzliwosci, itp?
    Nie wiem jak czytałeś mój wątek o stekach ale z tego co pisze tam NS niewiele powinno się ostać. Z ostatnich jego postów nic. Ja nie proszę o bana dla niego, choć ktoś powinien go utemperować ale o to, by dało się normalnie tematy kulinarne czytać i komentować nie narażając się na prymitywne docinki i uwagi z jego strony. On takie prośby ignoruje. Zgłaszam więc posty do wycięcia, nie tylko napisane przez NS ale wszystkie których celem jest nie pisanie o stekach tylko kłótnia.


    Dodane:
    Przepraszam, ktoś z moderatorów uporządkował wątek o stekach. Może nie wszystko ale już jest dużo lepiej. Dziękuję i przepraszam za pretensje ale wcześniej nie zauważyłem.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 18-11-2014 o 19:43
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.620

    Domyślnie

    Drodzy moderatorzy dbający o poziom tego forum w treści, stylu, kulturze języka i kulturze ogólnie pojmowanej.
    Zadajcie sobie odrobinę trudu i przejrzyjcie wpisy tego osobnika w każdym temacie gdzie się udziela. Arcyciekawe są również komentarze do jego wypowiedzi. Najłagodniejszy z ostatnich
    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Nie mam odwagi nawet wchodzić z tobą, na ten temat w polemikę.
    W sprawie gówna i srania jesteś widać wybitnym ekspertem.
    To tylko przykład.
    Przypomnę, iż temat "Z kim Niktspecjalny nie chce rozmawiać ?" założony został w 2006 roku.
    Zaiste są to dokonania.
    Przy okazji. Kto pamięta ile razy już był "dyscyplinowany"?

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Jakoś wszystko przestaje mnie dziwić.
    Widzę że Redakcja dzielnie wspiera walkę z negatywnymi wpisami i ..... zaczęła od moderacji nazwy mojego wątku.
    Coś widzę że moje wątki nie znajdują uznania w oczach Redakcji.
    Najpierw likwidacja wątku (bez jakichkolwiek wyjaśnień) Styrodur firmy Basf od Seguro gdzie opisywałem moje perypetie z tą firmą ( oraz inni forumowicze wystrychnięci na dudka). Po reaktywacji w/w wątku - został on zamknięty przez Redakcję w celu .... ochrony forumowiczów przed zgubnym wpływem informacji nt. działalności firmy osłaniającej się znaczkiem "Rzetelna firma". A teraz zmiana nazwy wątku "Czy Forum Muratora stacza się?"
    Droga Redakcjo skoro nie chcesz mnie widzieć na FM podaj to do wiadomości (choćby tutaj) a nie będę Ci wcinał się między danie a zakąskę.
    Widocznie moja skromna osoba nie jest twoim targetem więc mogę usunąć ( w końcu tak wielu wartościowych ludzi wycofało się z tego forum). Widzę że ważniejsi są pieniacze którzy w rok robią 10 000 postów niż ludzie piszący spokojniej acz treściwie. Ale cóż rynek reklam i "licznika kliknięć" jest ważniejszy od sensu tworzenia forum pomocy budującym. Nie wiem jak długo ta polityka pozwoli cieszyć się wam hasłem "największe forum budowlane w Polsce" bo na razie robi się największy internetowy śmietnik budowlany w Polsce.

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Perm, przeprosiny przyjęte, chociaż z ilościś zgłoszeń dziś przesadziłeśRozchoruję się przez Ciebie (bo net mam tylko przy otwartym oknie )


    Firewall ,
    kiedyś też myślałem, że forum jest NASZE, czyli użytkowników. Bo my je tworzymy. Ale tak nie jest, bo ktoś je utrzymuje.Ale kiedyś jeden z szefów innego, bardzo branżowego miesjca mi uświadomił: "pomyśl że do Twojego sklepu przychodzi gość z konkurencji, przeszkadza Ci w rozmowie z klientem i jeszcze wciska swoje ulotki".
    Rozumiesz tą subtelną zależność?
    Porownałbym to do kawiarni - w swoim towarzystwie coś tworzymy. Może nawet styl miejsca. Ale to własciciel biznesu wyznacza reguły.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Perm, przeprosiny przyjęte, chociaż z ilościś zgłoszeń dziś przesadziłeśRozchoruję się przez Ciebie (bo net mam tylko przy otwartym oknie )


    Firewall ,
    kiedyś też myślałem, że forum jest NASZE, czyli użytkowników. Bo my je tworzymy. Ale tak nie jest, bo ktoś je utrzymuje.Ale kiedyś jeden z szefów innego, bardzo branżowego miesjca mi uświadomił: "pomyśl że do Twojego sklepu przychodzi gość z konkurencji, przeszkadza Ci w rozmowie z klientem i jeszcze wciska swoje ulotki".
    Rozumiesz tą subtelną zależność?
    Porownałbym to do kawiarni - w swoim towarzystwie coś tworzymy. Może nawet styl miejsca. Ale to własciciel biznesu wyznacza reguły.
    To mu powiedz... ze ta kafejka dziala tylko dzieki klientom... PP... reklamodawcom. A reklamodawcy przyjda... gdy bedzie ogladalnosc... a ogladalnosc bedzie... gdy merotoryczne wpisy sie pojawia. bez wiedzy i wymiany pogladow osob zaangazowanych - domena forum.murator.pl bedzie warta... 1pln netto...

    A forum sie stacza - i tak sobie mysle: zostawie sobie ten platny profil ale przestane pisac... i tak juz to "samograj" dla mnie. Moje watki i tak ktos "wyciagnie" na top
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 18-11-2014 o 21:20
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Perm, przeprosiny przyjęte, chociaż z ilościś zgłoszeń dziś przesadziłeśRozchoruję się przez Ciebie (bo net mam tylko przy otwartym oknie )
    ....
    Dzięki! Wyślę ci lekarstwo. Mam nadzieję, że nie masz chorej wątroby.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 18-11-2014 o 21:33
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  14. #74
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Zauważyłem również że "wyparowało" mi kilkanaście postów i to bez żadnej informacji do rządzących tym forum.
    No cóż widzę że trzeba pakować manatki i pożegnać się ze wszystkimi na forum. Z drugiej strony tak wielu już odeszło.
    A więc farewell, forum!
    firewall

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kurcze ale to jest naprawdę niezłe przegięcie. Redakcja zapewnia ze reaguje po czym bez informowania kogokolwiek choćby autora wątku zmienia mu jego nazwę.

    Ludzie co wy robicie? Dyskusja drażliwy a wy sami paliwa dolewacie ?

  16. #76

    Domyślnie

    Widać "Prawda w oczy kole" i tak możemy wrócić do początku i przeczytać wszystkie posty z których można wywnioskować że moderatorzy nie podchodzą dalej poważnie. W kółko czytam, zgłaszajcie my reagujemy i tyle. Dlaczego zmieniono tytuł wątku, dlaczego usunieto temat w którym brałem udział i go codziennie obserwowałem na temat indukcji i gazu? Gdzie tu powaga???

    Podam dla przykładu moją historię z jednego forum, pierwsze co było dobre to brak licznika postów (najlepsza co może być na forum) ilość postów nie świadczy o wiedzy czy doświadczeniu, forum dalej istnieje, byli i dalej są (tylko ja niestety z braku czasu nie biorę udziału) młodzi, średni, i starsi. Nie było postów wyśmiewających czy poniżających z powodu innego poglądu na sytuację. Byłem kilka razy na zlocie forumowiczów na śląsku i w Małopolsce i byli nawet tacy wyjadacze co z trójmiasta przyjeżdżali. I na zlotach oczywiście v..ka, zabawa i nie było żadnych problemów. Każdy z każdym siedział rozmawiał, dzielił się wiedzą czy głosił swoje poglądy, na pewno nie jedna osoba miała to gdzieś czy coś komuś nie pasowało ale nigdy się nie spotkałem z głupimi komentarzami.

    Kultura to podstawa!

    Dziękuję i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Kizior Syberyjski ; 19-11-2014 o 07:53

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie mieszaj w to moderatorów.
    Żaden z nas nie zmeniał tytułu tego tematu ani nie wtrącał się w temat firewalla

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A forumowicze to wróżki i maja się domyśleć co za cymbał zmienił temat.
    Teraz rozumiem ze redakcja nas tym uszczęśliwiła.

    Dla mnie jest to nie do przyjęcia aby ktoś bez porozumienia ze mną jako autorem tematu zmieniał nazwę wątku na taki jaki mu się podoba. Jest to najdelikatniej mówiąc nie kulturalne.

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Nie mieszaj w to moderatorów.
    Żaden z nas nie zmeniał tytułu tego tematu ani nie wtrącał się w temat firewalla
    Jesteś moderatorem i już nie raz zostało skierowane do Was kluczowe pytanie, dlaczego usuwacie tematy?

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nikt z moderatorów nie usuwa tematów.
    Tematy mogły zostać połaczone ze sobą - np. miały identyczną treść.
    Albo zostały przesunięte do właściwego działu (nagminnie zdarza się zadawanie pytań na temat kotłów nie w dziale ogrzewanie ale w "wymiana doświadczeń")

    Jedyną sytuacją, gdzie temat mógł zniknąć, jest likwidowanie tematów reklamowych albo takich, które od początku zbaczają w kłótnie lub off-topic. Ewentualnie sytuacja, kiedy jedna osoba przez pomyłkę założyła dwa takie same tematy i jeden z nich był pusty.

    Jeśli znikały wątki dotyczące ataku na jakąs firmę, krytyki produktu, wykonawcy, mogło to wynikać z powodów prawnych, ale to już działka Redakcji.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-11-2014 o 13:39

Strona 4 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony