dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kreatywny

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    2

    Kursy i szkolenia - Serdecznie zapraszam.

    Firma CREATOR jest Niepubliczną Placówką Oświatową, posiadającą wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji.

    Prowadzimy profesjonalne kursy stacjonarne, w formie wykładów - prezentacji multimedialnych i interaktywnych zajęć warsztatowych w postaci ćwiczeń praktycznych. Oferujemy też zajęcia z obsługi programów komputerowych, po których uzyskuje się międzynarodowy certyfikat firmy GRAPHISOFT. Zajęcia odbywają się w Warszawie, w budynku Rektoratu, na Akademii Sztuk Pięknych, w uroczym otoczeniu, w samym centrum Warszawy, niedaleko Starówki, a także na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, przy pl.Matejki, w samym sercu miasta i we Wrocławiu, w siedzibie Stowarzyszenia Architektów Polskich.

    Jesteśmy wyjątkowi w branży. Nasi wykładowcy to wykwalifikowana kadra, pracownicy wyższych uczelni. Posiadają nie tylko wiedzę praktyczną, zdobywaną na co dzień przy tworzeniu autorskich projektów w swoich pracowniach, ale także umiejętności dydaktyczne i dar przekazywania wiedzy.

    Więcej o kursach można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

    Serdecznie zapraszamy!
    Ostatnio edytowane przez Kreatywny ; 07-10-2014 o 13:01

  2. #2

    Domyślnie

    Hm, ciekawa oferta, jeśli ktoś się interesuje czymś takim.
    Ja też byłam ostatnio na fajnym szkoleniu, dotyczącym ochrony danych osobowych w Biurze Obsługi Klienta, gdzie pracuję. Przeprowadzała je ta firma: http://bit.ly/1qDTYFC. Dotąd nie sądziłam, że jest to aż tak istotne zagadnienie. Owszem, coś tam słyszałam, nawet, że są czasem jakieś kary, ale dopiero na tym szkoleniu dowiedziałam się dokładnie o co chodzi, no i przede wszystkim, jakie są standardy zabezpieczeń. To aż nie do pomyślenia, że dotąd nie miałam żadnego przeszkolenia w tej kwestii. O niektórych rzeczach nie miałam pojęcia i kto wie, czy przypadkiem nie łamałam prawa. Na szczęście teraz już wiem, jak powinnam postępować, żeby było wszystko ok.

  3. #3

    Domyślnie

    Poszukuję szkolenia z obsługi klienta - najlepiej online, czy jesteście w stanie coś polecić?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony