dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Witam

  1. #1

    Domyślnie

    Jestem nowy na forum, więc chciałbym się przedstawić. Mam 27 lat i razem z Żoną oczekujemy córeczki! Mieszkamy w Szczecinie i oczywiście myślimy o budowaniu. Jesteśmy na etapie najtrudniejszym dla nas - gromadzenia funduszy. Mimo że skończyłem Wydział Mechaniczny PS, i pracuję zawodowo w państwowej instytucji (a może właśnie dlatego ) w wolnych chwilach realizuję się jak glazurnik:Interesuję się domowymi systemami energetycznymi ze źródeł odnawialnych - szczególnie wykorzystujące energię wiatru. Z przyjemnością wymienię doświadczenia miarę swoich możliwości i posiadanej wiedzy. Pozdrawiam Wszystkich Uczestników forum.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Szkapeusz dnia 2002-07-20 19:09 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj Szkapeusz!
    Miło, że jesteś tutaj razem z nami. Jeśli macie cel to i pieniądze się znajdą. Zawsze natrudniej o decyzję, bo dalej to już z górki i samo leci.
    Życzę powodzenia i wytrwałości

  3. #3

    Domyślnie

    To może napisz cos o elektrowni wiatrowej. Kiedyś był taki wątek i wniosek z niego był taki, że na dobrą sprawę dla inwestora niedużego domu jednorodzinnego takie rozwiazanie jest zupełnie nieopłacalne, a w dodatku uciążliwe ze względu na hałas.

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie zobaczyłem, że już Cię tam poniosło

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za życzliwe przyjęcie !


  6. #6

    Domyślnie

    Pragnę uaktualnić moje powitanie!
    Mała Ania urodziła się zgodnie z planem 19.09.02 i całkiem spora jest z niej dziewczyna bo miała 55 cm długości i ważyła 3460 . W konkursie urody i dobrych manier pani Apgar dostała 9. Pięknie się chowa i obecnie ma juz 4000 stanowiąc oczko w głowie tatusia i mamusi. Pozdrawiam Wszystkich Szczęśliwych Rodziców!

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Szkapeusz dnia 2002-10-14 13:34 ]</font>

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    musisz koniecznie o tym poinformować wszystkich w wątku "Forumowe Dzieci"

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj
    A w jakiej okolicy zamierzasz się budować?
    Też jestem ze Szczecina.

    Pozdrawiam
    Frodo

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Szkapeusz, gratuluję. Mój Kuba urodził sie dość blisko Twojej córki bo 12.09. Tyle tylko że w 1992 roku.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki Kgadzino! U mnie Kubuś będzie następny! (Albo druga dziewuszka kto wie??? )) ) Jak Bóg da to może i Wojtuś! W każdym razie gratuluję Wam dwóch chłopaczysków!
    Frodo:
    Chciałbym gdzieś na lewobrzeżu (Dobra, Tanowo ew. Dołuje) ale ostatecznie czas pokaże, w każdym razie za miastem bo w Sz-nie drogo i w Szczecinie . Podobają mi się także okolice Sowna i Niedźwiedzia! Decyzja nie zapadła. Własnie szukam okazji Może masz coś na oku??? Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Ja podobnie jak Ty szukam poza miastem, ale raczej w kierunku Goleniowa. Nie mam jeszcze nic na oku, ale wypadałoby już się rozejrzeć konkretnie, bo w grudniu kończy mi okres oszczędzania w Kasie Mieszkaniowej i trzeba kasę w czymś ulokować (choć jak się tu ludzie wypowiadają nie jest to takie hop siup, żeby tą kasę dostać).
    Orientowałeś się może jakie są ceny ziemi w oklicach Niedziwiedzia?
    pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Tak obserwując ogłoszenia w "Kontakcie" zdaje się, że ok. 25 PLN/m. Ale zaznaczam, że dawno nic z tego rejonu nie widziałem, a cenę podaję za panem, który od pewnego czasu (co jakiś czas się ogłasza), co też ma swoją wymowę (czyt. haczyk) , bo okazje raczej długo nie goszczą na rynku.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    JESTEM ZE SZCZECINA..TROCHE DZIAŁEK JEST W MOJEJ OKOLICY...POD SZCZECINEM W GMINIE DOBRA..PIĘKNY TEREN...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony