dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie głowica nie zamyka grzejnika.

    Cześć
    Mam problem z jednym grzejnikiem, głowica termostatyczna nie zamyka grzejnika i cały czas grzejnik jest gorący. Mam grzejnik Purmo z pewnością nie jest to wina głowic (sprawdziłem kilka, ręczne i elektroniczne) i na innych grzejnikach działają prawidłowo. Po odkręceniu głowicy i wciśnięciu iglicy, woda jakby przestawała lecieć po zwolnieniu słychać jakby znowu leciała, czyli wydaje się że wkładka pracuje prawidłowo tylko tłoczek głowicy jest za krótki i nie zamyka grzejnika, tylko dlaczego przy tym jednym grzejniku, czy można wyregulować tę iglicę tak aby wystawała bardziej?
    Dziękuje za porady.

  2. #2

    Domyślnie

    Bez dodatkowych informacji na temat zaworu i głowicy będzie trudno coś sensownego doradzić. Może jest jakieś uszkodzenie. Mógłbym Cię zachęcić o umieszczenie zdjęć.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrwysoki Zobacz post
    Cześć
    Mam problem z jednym grzejnikiem, głowica termostatyczna nie zamyka grzejnika i cały czas grzejnik jest gorący. Mam grzejnik Purmo z pewnością nie jest to wina głowic (sprawdziłem kilka, ręczne i elektroniczne) i na innych grzejnikach działają prawidłowo. Po odkręceniu głowicy i wciśnięciu iglicy, woda jakby przestawała lecieć po zwolnieniu słychać jakby znowu leciała, czyli wydaje się że wkładka pracuje prawidłowo tylko tłoczek głowicy jest za krótki i nie zamyka grzejnika, tylko dlaczego przy tym jednym grzejniku, czy można wyregulować tę iglicę tak aby wystawała bardziej?
    Dziękuje za porady.
    A nie wypadła ci z głowicy tuleja dystansowa, kiedyś miałem takie głowice z dodatkowymi tulejkami i nieraz mi potrafiła się zgubić gdy odkręciłem głowice bo się zawiesiła iglica zaworu.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maher Zobacz post
    A nie wypadła ci z głowicy tuleja dystansowa, kiedyś miałem takie głowice z dodatkowymi tulejkami i nieraz mi potrafiła się zgubić gdy odkręciłem głowice bo się zawiesiła iglica zaworu.
    raczej nie sprawdziłem w innych grzejnikach i tam nie ma żadnych tulei dystansowych, zastanawiam się czy może ma to związek z nastawa wstępną zaworu w grzejniku.

  5. #5

    Domyślnie

    Nastawa wstępna ogranicza otwarcie całkowite.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony