dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 78
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1558
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał m*kasia Zobacz post
    My projekt kupiliśmy w styczniu, ale do roboty wzięliśmy się w maju W lipcu złożyliśmy komplet papierów no i w połowie września decyzja się podjęła
    My w lutym działkę kupiliśmy

    * mamy 2-gą stronę

  2. #22
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Muszę tu przekierować bratową ,też ruszą wiosną ze szkieletowym w wykonaniu Apisu , poczyta to może obcym uwierzy ..
    Darek B

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar m*kasia
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków - Mogilany
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Muszę tu przekierować bratową ,też ruszą wiosną ze szkieletowym w wykonaniu Apisu , poczyta to może obcym uwierzy ..
    A w co konkretnie ma uwierzyć?

  4. #24

    Domyślnie

    My naszą działkę kupilismy w 2012 roku i od razu zaczelismy przygotowania do budowy itak to trwa aż do dziś

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    snajper69

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Hej. Jako kompletny nowicjusz i ja się dołączę do tej rozmowy. Plan na rozpoczęcie budowy mamy na wiosnę 2015. Działka jest ( trochę problematyczna, ponieważ z lasem, do tego dochodzi jeszcze 12m odstępu od lasu) ale mam nadzieję że się zmieścić. Projekt indywidualny ale na podstawie Reksio 2g ( z drobnymi zmianami w środku) teraz czekamy na nową mapę od geodety, architekt dokończy zmiany w projekcie i będziemy składać podanie o PNB.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał adku85 Zobacz post
    My naszą działkę kupilismy w 2012 roku i od razu zaczelismy przygotowania do budowy itak to trwa aż do dziś
    Adku doczekacie się, teraz nabierzecie rozpędu

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał snajper69 Zobacz post
    Hej. Jako kompletny nowicjusz i ja się dołączę do tej rozmowy. Plan na rozpoczęcie budowy mamy na wiosnę 2015. Działka jest ( trochę problematyczna, ponieważ z lasem, do tego dochodzi jeszcze 12m odstępu od lasu) ale mam nadzieję że się zmieścić. Projekt indywidualny ale na podstawie Reksio 2g ( z drobnymi zmianami w środku) teraz czekamy na nową mapę od geodety, architekt dokończy zmiany w projekcie i będziemy składać podanie o PNB.
    Witamy Też oglądaliśmy taką z lasem, piękna była ale na granicy innego województwa.

  8. #28

    Domyślnie

    Witaj snajper 69

  9. #29

    Domyślnie

    Witam wszystkich. My również zaczynamy budowę w 2015, późnym latem lub wczesna jesień. Plan na 2015 to SSO. Dom parterowy około 145 m, dach płaski. Dokument do PNB już złożone. Jestem na etapie poszukiwania wykonawców, sprawdzam ofertę składów budowlanych. Będziemy budować z silikatów.

  10. #30
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    snajper69

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Hej adku85. Widziałem że jesteś z Białegostoku. Masz może jakąś wizualizacje projektu domu?

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał snajper69 Zobacz post
    Hej. Jako kompletny nowicjusz i ja się dołączę do tej rozmowy. Plan na rozpoczęcie budowy mamy na wiosnę 2015. Działka jest ( trochę problematyczna, ponieważ z lasem, do tego dochodzi jeszcze 12m odstępu od lasu) ale mam nadzieję że się zmieścić. Projekt indywidualny ale na podstawie Reksio 2g ( z drobnymi zmianami w środku) teraz czekamy na nową mapę od geodety, architekt dokończy zmiany w projekcie i będziemy składać podanie o PNB.
    Fajny domek Trzymam kciuki za PNB Aaa i też mamy podobne, lecz mniejsze okienko na dachu

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PlaNetka27

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-103
    Dzielnica
    Mała Nieszawka
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam jestem Paula i razem z mezem planujemy rozpoczac budowe w przyszlym roku. Jestesmy z woj. kuj.pom. To co mamy do tej pory to dzialka, wybrany projekt ( Ewa z pracowni horyzont) akurat dzis do nas dotarl Czekamy teraz na mapke do celow projektowych, kompletujemy wszystkie potrzebne dokumenty i do konca roku chcemy zlozyc PNB
    Budowac bedziemy niestety z kredytem ale systemem gospodarczym wiec mamy nadzieje ze uda nam sie troche zaoszczedzic Sama dzialka dosc problematyczna, ksztalt idealny bo prostokat lecz problem byl taki ze prasie przez srodek przechodza linie nn. W energetyce powiedziano nam ze mozemy je usunac na swoj koszt ( 20tys.) No wiec ich olalismy i znalezlismh projekt ktory zmiesci sie doslownie na styk No i to narazie tyle. Pozdrawiamy!

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał PlaNetka27 Zobacz post
    Witam jestem Paula i razem z mezem planujemy rozpoczac budowe w przyszlym roku. Jestesmy z woj. kuj.pom. To co mamy do tej pory to dzialka, wybrany projekt ( Ewa z pracowni horyzont) akurat dzis do nas dotarl Czekamy teraz na mapke do celow projektowych, kompletujemy wszystkie potrzebne dokumenty i do konca roku chcemy zlozyc PNB
    Budowac bedziemy niestety z kredytem ale systemem gospodarczym wiec mamy nadzieje ze uda nam sie troche zaoszczedzic Sama dzialka dosc problematyczna, ksztalt idealny bo prostokat lecz problem byl taki ze prasie przez srodek przechodza linie nn. W energetyce powiedziano nam ze mozemy je usunac na swoj koszt ( 20tys.) No wiec ich olalismy i znalezlismh projekt ktory zmiesci sie doslownie na styk No i to narazie tyle. Pozdrawiamy!
    Witamy Fajnie, ze udało się wybrnąć sposobem z sytacji działkowej


    Super, że jest nas coraz więcej Rok 2015 należy do nas!

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar m*kasia
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków - Mogilany
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał PlaNetka27 Zobacz post
    Sama dzialka dosc problematyczna, ksztalt idealny bo prostokat lecz problem byl taki ze prasie przez srodek przechodza linie nn. W energetyce powiedziano nam ze mozemy je usunac na swoj koszt ( 20tys.) No wiec ich olalismy i znalezlismh projekt ktory zmiesci sie doslownie na styk No i to narazie tyle. Pozdrawiamy!
    U nas linie przebiegają w 1/3 długości działki, więc też musieliśmy kombinować Może i lepiej, bo dzięki temu domek nam się ładnie usytuował na działce dzieląc jej powierzchnię na pół (pół przed domem, pół za domem). Jakbyśmy sami ustawili dom na działce, to pewnie byśmy się przybliżyli dużo bardziej do drogi, a z perspektywy czasu już wiem, że nie byłoby to dobre rozwiązanie

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PlaNetka27

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-103
    Dzielnica
    Mała Nieszawka
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No u nas niestety za domem bedzie malo miejsca bo thlko wymagane 4metry ale tak naprawde nie robi to nam wiekszej roznicy bo wyjscie z salonu przenosimy na boczna sciane z boku bedziemy miec sporo miejsca a z przodu to juz wogole no ale najwazniejsze ze wogole uda sie postawic tam taki dom jaki od poczatku nam sie podobal, dzialka w darowiznie wiec nie ma co nadzekac tylko kombinowac

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał PlaNetka27 Zobacz post
    No u nas niestety za domem bedzie malo miejsca bo thlko wymagane 4metry ale tak naprawde nie robi to nam wiekszej roznicy bo wyjscie z salonu przenosimy na boczna sciane z boku bedziemy miec sporo miejsca a z przodu to juz wogole no ale najwazniejsze ze wogole uda sie postawic tam taki dom jaki od poczatku nam sie podobal, dzialka w darowiznie wiec nie ma co nadzekac tylko kombinowac
    Widzisz, nie każdy ma idealne działki, u nas działka ma szerokosć 20m, więc też musieliśmy szukać domu żeby się zmieścił, z jeden strony mamy 4m , a z drugiej 4,5...przed domem rurociąg z wodą więc też odległość od drogi wyjdzie 12-15m, a za domem jeszcze sporo bo prawie 20m

  17. #37

    Domyślnie

    Na wstępie chciałem przywitać się z użytkownikami forum, tak więc WITAM Planowaliśmy z żoną rozpocząć budowę fundamentów wczesną jesienią 2014 - tak by postały sobie do wiosny 2015, jednak uzyskanie decyzji PnB przeciągało się dosyć długo (bite 65 dni). Na szczęście decyzję już otrzymaliśmy i teraz tylko czekamy na jej uprawomocnienie. Możliwe, że w tym roku rozpoczniemy jeszcze prace przygotowawcze, typu ściągnięcie wierzchniej warstwy ziemi i wyrównanie terenu, jednak pełny start przewidujemy na 2015 rok. Nasz projekt do Pandora PS z domenadom.pl ( http://www.domenadom.pl/produkty/181/pandora-ps.html ). Do projektu wprowadziliśmy minimalne poprawki, takie jak świetliki w garażu i pomieszczeniu gospodarczym, oraz powiększenie okna w jadalni - także tylko kosmetyka. Budować chcemy z Ytonga - aktualnie poszukujemy sprawdzonej ekipy, kierownika budowy oraz przeczesujemy składy budowlane i porównujemy ceny To tyle na wstępie, życzę powodzenia wszystkim zaczynającym w 2015

  18. #38

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie i także pragnę się przyłączyć do zacnego grona My budujemy w Szczecinie, papierologia cała jest juz za nami a start planujemy na kwiecień. Domek parterowy, projekt indywidualny. Posadowiony na płycie, ściany najpewniej solbet, więźba prefabrykowana. Reszta wyjdzie w praniu, buszuję od jakiegoś czasu po forum w poszukiwaniu inspiracji i cennych wskazówek i natknęłam się na ten temat, miło że juz nas trochę jest! A to dopiero listopad

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał snajper69 Zobacz post
    Hej adku85. Widziałem że jesteś z Białegostoku. Masz może jakąś wizualizacje projektu domu?
    Snajper 69 dopiero będę mógł pokazać projekt domu jak wruci do mnie ze starostwa i to pod warunkiem że będę umiał dodac zdjęcie.

  20. #40
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    snajper69

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Bialystok
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Adku85 w razie komplikacji daj znać, pomogę

Strona 2 z 78

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony