dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Dla mnie to największa głupota. Robić z zwierzaka zabawkę.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My zwierzęta kupujemy dla siebie, nawet jeśli córka wybiera imię, smycz i miseczkę ale oczywiście z myślą że w rodzinie są dzieci i pies musi być 'z przeznaczeniem na prezent pod choinke' czyli łagodny, potulny itp i nawet jeśli córka w liście obowiązków będzie miała karmienie, pije nie itp (bo posiadanie psa to jej marzenie) to jednak wiem że to ja przy rejestracji będę wpisana jako właściciel i opieka nad nim będzie moim obowiązkiem.

  3. #23

    Domyślnie

    Zwierzak to nie zabawka! Warto pamiętać, że kupujemy go dla całej rodziny, a nie tylko dla dziecka, które jak wiadomo szybko nudzi się tym, co ma. Prędzej czy później obowiązki i tak spadną na rodziców, a Ci musza wtedy wiedzieć, że będą musieli znaleźć czas na pupila w każdej sytuacji. To decyzja, która wymaga dłuższego zastanowienia i racjonalnego przemyślenia jak się odnaleźć w takiej sytuacji.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar miras72
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Janowo
    Kod pocztowy
    12-100
    Posty
    10

    Domyślnie

    Największy bezsens jaki można zrobić, po czymś takim lata odpowiedzialności albo piesek ląduje przywiązany w lesie do drzewa jak się rodzinka nim znudzi...

  5. #25

    Domyślnie

    To jest dla dziecka tylko zabawka, ale to rodzic musi wiedziec czy jest w stanie opiekowac sie zwierzeciem i nie mozna zwalac tego na dzieciaka, bo skad dziecko ma wiedziec? Biorac psa dla dziecka, bierzesz rodzicu go na swoje barki do konca, nawet jak dziecku sie znudzi.

  6. #26

    Domyślnie

    Jeśli rodzice będą świadomi tego, że obowiązek wychowywania zwierzaka spadnie na nich i wiedzą, że będą mieli czas na nowego członka rodziny to święta nie są ani lepszą, ani gorszą okazją. Ale warto pamiętać, że dziecko może się szybko znudzić, a wtedy pies będzie tylko problemem, więc może lepiej nie krzywdzić niewinnego czworonoga dając mu nadzieję, a potem wyrzucając na ulicę...

  7. #27

    Domyślnie

    Według mnie nie tylko psy, ale ogólnie zwierzęta. Zwierze jako prezent pod choinkę to jedna wielka głupota "bo małe słodkie itd", a potem mamy w schroniskach pełno zwierząt po świętach bo piesek urósł.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał broda11 Zobacz post
    Według mnie nie tylko psy, ale ogólnie zwierzęta. Zwierze jako prezent pod choinkę to jedna wielka głupota "bo małe słodkie itd", a potem mamy w schroniskach pełno zwierząt po świętach bo piesek urósł.
    Zgadzam się. Zwierzę to nie prezent!
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bepo
    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Niestety po świętach w schroniskach pojawiają się niechciane "prezenty". Słyszałam w zeszłym roku o chrzestnej, która wpadła na genialny pomysł i kupiła swojej chrześnicy... kucyka. I co? Dziewczynce kucyki się w teorii podobały, ale w rzeczywistości stwierdziła, że konik śmierdzi i trzeba się było go pozbyć :/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony