dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie przelew do Polski z Anglii

    Hej pilna sprawa. Czy ktoś robił z Was może taki międzynarodowy przelew? jest jakaś osoba która pomogła by mi rozwiązać ten problem? poszedłem do banku i dowiedziałem się że robią takie przelewy owszem - ale cena za przelew jest zbyt wysoka według mnie... czy jest jakiś inny sposób na przelanie pieniędzy?

  2. #2

    Domyślnie

    Poszukaj w necie. Ja robiłem przez easysend, bo tam mi najtaniej wyszło.

  3. #3

    Domyślnie

    W necie to tylko piszą paypal i western union... a wiesz jak to jest przez paypal ? wolę nie bawić się w takie przelewy... w western union drogo...
    Robiłeś przelewy przez Easysend? możesz powiedzieć jakie koszta przelewu były?

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o PayPal - to tutaj masz pewną historię http://www.wykop.pl/link/2271026/pay...iu-ma-klienta/
    Mimo wszystko nie bawiłbym się w to.

    Robiłem przez Easysend wielokrotnie. Aby wysłać pieniądze musisz założyć konto tam u nich w portalu. Kliknąć kreator przelewu - a on w kilku krokach poprowadzi Cię przez całą procedurę. Będziesz na maila otrzymywał powiadomienia o statusie realizacji przelewu - że jest w trakcie, że dotarł na konto itd.

    A co do kosztów to są na ich stornie. Ile masz zamiar przelać

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał pitar34 Zobacz post
    Jeżeli chodzi o PayPal - to tutaj masz pewną historię http://www.wykop.pl/link/2271026/pay...iu-ma-klienta/
    Mimo wszystko nie bawiłbym się w to.

    Robiłem przez Easysend wielokrotnie. Aby wysłać pieniądze musisz założyć konto tam u nich w portalu. Kliknąć kreator przelewu - a on w kilku krokach poprowadzi Cię przez całą procedurę. Będziesz na maila otrzymywał powiadomienia o statusie realizacji przelewu - że jest w trakcie, że dotarł na konto itd.


    A co do kosztów to są na ich stornie. Ile masz zamiar przelać
    No właśnie zgadzam się z Tobą paypal jest do bani..
    Miałem w zanadrzu wysłać około 3000zł albo więcej - wiesz całe święta, zakupy, prezenty to akurat przyda się do organizacji.
    Mam nadzieję że uda mi się wysłać pieniądze na czas. Póki co to Easysend ma najlepszą ofertę i byłbym skłonny wysłać przez nich pieniążki. A jak długo idzie takie transfer przez Easysend?

  6. #6

    Domyślnie

    Na drugi dzień roboczy będzie na rachunku bankowym w UK.

  7. #7

    Domyślnie

    Odezwał się do mnie znajomy, który chce mi oddać pożyczoną kasę (przypomniał sobie o mnie po roku ). Kwota niewielka, 150 złotych. Jak ma on to do mnie wysłać na konto z PLN? On ma niestety tylko angielskie i tłumaczy tym, że wysłanie jest za drogie i się nie opłaca. Ktoś wysyłał takie niskie przelewy z UK do Polski? Jak zrobić to tanio i najlepiej w czasie rzeczywistym?

  8. #8

    Domyślnie

    Przy tak niskiej kwocie to fakt, bank weźmie swoją prowizje. Ja by, przelał paypal o ile masz lub coś podobnego, Applepay, Googlepay albo niech wyślę poczta tzw postał order, wtedy deklaruje wysyłkę gotówki na poczcie , tylko ważne niech nie wkłada gotówki do koperty bo w Polsce na poczcie kradną.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Może przez cinkciarz
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Reklama ozonowania ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    A w czym problem kupić bitcoiny i je tobie udostępnić? Przez te parę dni zarobiłbyś 8%
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 13-05-2020 o 19:24

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    W parę dni 8% to w ciągu roku pewnie 584%.
    Lepiej kupić i trzymać a nie udostępniać
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Załóż sobie Revolut i wpłaci ci kasę na subkonto w UK bez prowizji.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Biorv Zobacz post
    Odezwał się do mnie znajomy, który chce mi oddać pożyczoną kasę (przypomniał sobie o mnie po roku ). Kwota niewielka, 150 złotych. Jak ma on to do mnie wysłać na konto z PLN? On ma niestety tylko angielskie i tłumaczy tym, że wysłanie jest za drogie i się nie opłaca. Ktoś wysyłał takie niskie przelewy z UK do Polski? Jak zrobić to tanio i najlepiej w czasie rzeczywistym?
    150 zł to jakieś 30 funtów, trzeba patrzeć przede wszystkim na prowizje, np. w Transfer24 do 50 funtów opłata za przelew to £0.59, płaci wysyłający, a po kilku minutach pieniądze są w Polsce, bank nie pobiera też za to opłaty.

  15. #15
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kokoszek

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    London
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    0

    Domyślnie

    Kolego wyżej, chciałbym wysłać taki szybki przelew do Polski. Co muszę zrobić? Jakie dokumenty przygotować? Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kokoszek Zobacz post
    Kolego wyżej, chciałbym wysłać taki szybki przelew do Polski. Co muszę zrobić? Jakie dokumenty przygotować? Pozdrawiam
    Nic nie musisz przygotowywać. Wystarczy rejestracja na stronie Transfer24 i od razu można zrobić przelew. Przelew realizujesz przy użyciu angielskiej karty.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony