dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: kominek

  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zdzisia1234

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    3

    Domyślnie kominek

    Planuje budowę kominka jestem juz na etapie że znalazłam firmę która to wykona TIM KOMINKI ale nie mam kompletnie pomysłu jaki kominek za duży mają wybór w salonie i się pogubiłam proszę o porady w tej kwesti wybór jest niesamowity mają przepiękne nowoczesne kominki a ja nie wiem który wybrać

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał zdzisia1234 Zobacz post
    Planuje budowę kominka jestem juz na etapie że znalazłam firmę która to wykona TIM KOMINKI ale nie mam kompletnie pomysłu jaki kominek za duży mają wybór w salonie i się pogubiłam proszę o porady w tej kwesti wybór jest niesamowity mają przepiękne nowoczesne kominki a ja nie wiem który wybrać
    Najlepiej zapytaj na jakimś innym forum, ten spam aż kłuje w oczy czytających.

  3. #3
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Trafna porada ....
    Darek B

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zdzisia1234

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    YYY nie bardzo rozumiem dlaczego uznajesz mój wpis za spam ??
    Na tym polega chyba forum żeby pytać więc grzecznie odpowiadam że szukam tu porad a nie sensacji
    pozdrawiam

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Najwyraźniej straszliwie kiepską mają obsługę w TIM Kominki, skoro nie potrafili ci doradzić, a Ty musiałaś się rejestrować na Forum, aby uzyskać poradę.
    Marni fachowcy....
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zdzisia1234

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Obsługa na poziomie nie mogę się do tego przyczepić ( nie wspominając o innych firmach które wykonują takie usługi a miałam z kilkoma przyjemność ) nie ważne zresztą jestem kobietą a niestety kobieta zmienną jest i niezdecydowaną zresztą panowie tego nie zrozumieją Jednak chyba poczytam w internecie więcej się dowiem bo widzę że panowie tutaj mają problem na udzielenie informacji która mi pomoże

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Reklamę szeptaną trzeba umieć robić mądrze.... Inaczej przynosi efekt przeciwny do zamierzonego....
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Miałem doczynienia z tą firmą. Niestety poza pierwszym spotkaniem (chodziło o komin stalowy) Potem było już tylko gorzej, Wycena mnie zabiła. W końcu zamówiłem komponenty sam i przy niewielkiej pomocy kominiarza zrobiłem za połowę ceny. I tak to się skończyło.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  9. #9
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Reklamę szeptaną trzeba umieć robić mądrze.... Inaczej przynosi efekt przeciwny do zamierzonego....
    Dodatkowo można się nadziać na wpis jak powyżej..
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony