dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bizslawek
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał mietek440 Zobacz post
    ciekaw jestem co zrobisz mądralo jak wyskoczy ci mróz - 10, - 15 .
    To wtedy nie murujesz mądralo

  2. #22

    Domyślnie

    Jak byś był bystry zrozumiałbyś moją uwagę że temperatura może spaść niżej po murowaniu . Tak się mądrzysz że pewnie wiesz ile beton wiąże , chociaż twoje wypowiedzi wskazują że g .. wiesz .

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bizslawek
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    83

    Domyślnie

    ha ha Mieciu440 jestem laborantem budowlanym na prawde chcesz wdawać sie w dyskusje?

  4. #24

    Domyślnie

    Czyli wg twojej teorii np laborant medyczny może przeprowadzać np operacje , tęż zna się na medycynie . Tak samo fakt że coś badasz nie znaczy że masz pojęcie o pracy na budowie . Jednak najbardziej zastanawia mnie w jaki sposób przewidujesz pogodę . Jako poważny laborant zapewne wiesz że beton wiąże 28 dni . W jaki sposób przewidujesz że temperatura nie spadnie poniżej -5 w ciągu tego czasu . Kurcze widzę że mogę się od ciebie dużo nauczyć . Numery w totka też przewidujesz - podzielimy się .

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Wyniósł mnie może z 1500 zł.
    Poszło ok 300 bloczków x 2,20 zł.
    Nie pamiętam ile cemetu.
    Piasek to grosze, folie również wyrwałem za chyba 25 zł rolka ( poszły dwie rolki ).

  7. #27
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał mietek440 Zobacz post
    Nie chodziło mi o kopania , tylko o murowanie , wpływ mrozu na zaprawę , jaśniej już chyba nie trzeba .
    Po wykonaniu szalunków na ściany zaleliśmy betonem z dodatkami , do pomieszczenia wstawiliśmy kozę [ piecyk na drewno] i paliliśmy przez tydzień .
    Darek B

  8. #28

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz Matix1505

  9. #29

    Domyślnie

    Mam rozumieć że kanał ma 105 cm szerokości a razem z tymi bloczkami była wykopywana dziura na 165 cm?

    Super kanał. Ale ja bym może zrobił inaczej. Posadzkę bym najpierw wylał i z wystawały by pręty a potem dołożył zbrojenia, oszalował, zamówił gruszkę z ciekłym betonem i zalał ściany monolityczne. Można tak??! Ile tam może wejść betonu na 5 metrowy kanał?

    Taki ostatnio kanał z czasów PRL wypatrzyłem w moim mieście i na nim się wzoruje
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P_20191208_135644.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	447100Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P_20191208_135653.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	68,0 KB
ID:	447101

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony