dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konefka6

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    37

    Domyślnie Grzejniki PURMO

    Okres zimowy to dobry czas na zakup grzejników Mój wybór padł na grzejniki Purmo.
    Przeglądając portal alledrogo trafiają się aukcje na których w promocji rabat jest do 67% ceny z cenników sugerowanych producenta.
    Jakiś czas temu było nawet 73%, ale nie mogę odszukać tej aukcji. Do tego dojdzie wysyłka.
    Czy macie własne doświadczenia z taniego zakupu grzejników i możecie polecić sprawdzone firmy, w których można bez obaw dokonać zakupów.

  2. #2

    Domyślnie

    Podnoszę temat. Też jestem zainteresowana zakupem Purmo w dobrej cenie.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Ja kupiłem w poniedziałek na "alledrogo" 1szt do garażu CV22 600x1600 miał być dziś i nie ma. Zadzwoniłem, ma być w poniedziałek. Jak dojedzie to wrzucę jakąś fotkę i krótki opis moich odczuć.

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konefka6

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    37

    Domyślnie

    Będę potrzebowała:
    -1szt. CV33 600x700 -grzejnik do łazienki na zamówienie- specjalne dodatkowe malowanie
    -1szt. CV33 900x1000
    -3szt. CV22 600x1200
    -2szt. CV21s 600x1600
    -1szt. CV22 450-1800
    Czy Ktoś może na PW jakoś interesująca wycenę podrzuci?!

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konefka6

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    37

    Domyślnie

    Up

  7. #7

    Domyślnie grzejniki

    Cytat Napisał konefka6 Zobacz post
    Okres zimowy to dobry czas na zakup grzejników Mój wybór padł na grzejniki Purmo.
    Przeglądając portal alledrogo trafiają się aukcje na których w promocji rabat jest do 67% ceny z cenników sugerowanych producenta.
    Jakiś czas temu było nawet 73%, ale nie mogę odszukać tej aukcji. Do tego dojdzie wysyłka.
    Czy macie własne doświadczenia z taniego zakupu grzejników i możecie polecić sprawdzone firmy, w których można bez obaw dokonać zakupów.

    ja tez sie przymierzam do PURMO, według ocen w necie ten wybór wydaje sie całkiem dobry ale ja to jeszcze skonsultuje. póki co oglądałem te grzejniki w sklepie elbląskiego Hydrobudu, na Grunwaldzkiej. Ceno obardzo przystepne, obsługa mowila, ze wiele klientow wybiera wlasnie te, mimo, ze w ofercie mają jeszcze kilku innych, dobrych producentów.
    Czekam na Wasze opinie

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    motoFan

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    12

    Domyślnie

    Ja mam grzejniki Purmo v22. Mogę polecić. Kolejna zima mija i działają naprawdę ok. Co do cen - polecam sklepy wwww.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konefka6

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ansang Zobacz post
    ja tez sie przymierzam do PURMO, według ocen w necie ten wybór wydaje sie całkiem dobry ale ja to jeszcze skonsultuje. póki co oglądałem te grzejniki w sklepie elbląskiego Hydrobudu, na Grunwaldzkiej. Ceno obardzo przystepne, obsługa mowila, ze wiele klientow wybiera wlasnie te, mimo, ze w ofercie mają jeszcze kilku innych, dobrych producentów.
    Czekam na Wasze opinie
    Ansang....kupiłeś Purmo?...gdzie?...mam namiar na dobry sklep w necie

  10. #10

    Domyślnie

    A ja widziałem Purno w Castoramie...ale obok stały Buderusy... i niestety to jak maluch i mercedes....
    Wybrałem Buderusy.

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konefka6

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Kętrzyn
    Kod pocztowy
    11-400
    Posty
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał saturnv Zobacz post
    A ja widziałem Purno w Castoramie...ale obok stały Buderusy... i niestety to jak maluch i mercedes....
    Wybrałem Buderusy.
    W czym jest przewaga Buderusa nad Purmo??

  12. #12

    Domyślnie

    Purmo ma dobre grzejniki - nie ma co pchać się w większe koszty. Co do miejsca kupienia - dobrze mówisz, zależy od sklepu. Jesli bierzesz wyposażenie za kilka tysięcy to możesz negocjować - przeważnie daje to efekt.

  13. #13

    Domyślnie

    a ja polecam purmo

  14. #14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony