dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie kamienie dekoracyjne gipsowe na farbę olejną

    witam wszystkich,planuje położyć na ścianę ową elewację , do połowy mam tynk strukturalny pomalowany farbą olejną (znakomicie się to trzyma ściany), a od połowy ściana pomalowana jest silikatem. czy muszę to wszystko zdzierać , czy jest sposób aby to jakoś zagruntować. chodzi mi głównie o farbę olejną , z góry dziękuje

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Nie wiem czy coś się olejnej chwyci - dla pewności zedrzeć do żywego. Jak z farbą silikatową - nie wiem, ale nie zdziwię się jak też trzeba będzie...

  3. #3

    Domyślnie

    widzę że ciężki temat, dzięki - trzeba drzeć

  4. #4

    Domyślnie

    znalazłem -jeżeli to komuś pomoże to jest sposób np. Atlas Cerplast po zagruntowaniu nawet płytkę na płytkę można przykleić , akurat to widziałem u znajomego glazurnika

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar STEGU
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Jełowa
    Kod pocztowy
    46-025
    Posty
    76

    Domyślnie

    Planując montaż płytek gipsowych musimy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża. Ścianę należy oczyścić, także z farby. Kolejnym krokiem jest jej gruntowanie. Do montażu przystępujemy po 24 godzinach od nałożenia gruntu.

    Szczegółowe instrukcje montażu znajdziecie tutaj: https://stegu.pl/porady/instrukcje-montazu/

    Warto też obejrzeć instrukcję montażu płytek gipsowych Parma: https://www.youtube.com/watch?v=t41oZyjbaoI

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony