dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 123
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kejsii moje łazienki są do malowania (jak urządzałam dom miałam zaćmienie ciążowe, tylko tak to idzie wytłumaczyć) płytki są cudowne, ja miałam na początku białe fugi i tego nie polecam ja je refugowałam na szare. Mnie się taka podłoga straszliwie podoba i bym taką zrobiła.
    Zlew ceramiczny jak na razie nie ma odprysków a szczerze powiedziawszy jakoś nigdy na niego nie uważałam, a ja dosć szybka kobieta jestem i jak patelnię do zlewu wrzucam to u sąsiadów może być słychać, kurcze nie wpadłam na to że może coś odprysnąć

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    No to rewelacja bo zlew podoba mi sie od pierwszego wejrzenia A płytki no cóż najwyżej będę wiecznie na szmacie jechać

    A na wieczór troszke inspiracji w moich klimatach , miłego oglądania

    Tarasik taki musze mieć i koniec kropka


    ławeczkę w takim stylu planuję w wiatrołapie


    kuchnia idealna


  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo ładne inspiracje Ja też rozważam kratownicę na podłodze w WC na dole

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    AnikoPL pozwoliłam sobie zajrzeć do twojego wątku i powiem Ci , że to co piszesz czyta się cudnie A post o drzwiach to jak bym siebie słyszała Dla mnie są też jedną z ważniejszych rzeczy w domu - tak jak napisałaś taka nasza wizytówka Ja od początku mam sprecyzowane jak drzwi mają wyglądać , mają być klasyczne i bardziej chyba w stylu angielskiem jak skandynawskim Powoli zaczynam się rozglądać ale powiem ci , że początkowo brałam pod uwagę tylko drewniane a teraz z kim nie rozmawiam to każdy mi drewno odradza bo będą się szybko niszczyć , bo trzeba konserwować , bo się wypatrzą itp ,itd... Zaczęłąm rozglądać się za drzwiami PCV no ale to nie mój gust całkowicie mąż też namawia na PCV
    A takie moje wymarzone to by były w ogóle takie kolorowe , no ale też mogę zapomnieć , mąż mówi , że zwariowałąm i cyrk z domu chce zrobić

    taki wzór najbardziej mi się podoba są przepiękne i jeszcze ten kolor <3 no ale niestety będą szarości




    a to mój wstępny projekt drzwi kolor trochę smutny ale do antracytowych okien chyba będzie git nie chce drzwi antracytowych takich jak okna ma się co nieco wyróżniać

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Śliczne te drzwi, szare będą również ładne, ale może jednak "popracuj" nad mężem, może się zgodzi na kolor, to byłby taki smaczek domu, np. turkus też bym widziała

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Współczuję podejścia męża. Ja w swoim mam w tej kwestii pełne poparcie (powiedział tylko że w miarę możliwości wolałby żeby nie były różowe ) on podobnie jak ja lubi kolor i bardzo chętnie na cyrk się zgodzi. Mnie też na PCV próbowano skłaniać ale się nie dałam - wybrałam drewno z pełną świadomością jego wad. W końcu życie nie polega na tym by się przez nie jak najbardziej bezproblemowo prześliczna

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar makowa_panienka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    1.289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Kejsi, propozycja tarasu to dosłownie projekcja moich planów! Też tak chcę, a na pewno podobnie. Mój taras będzie kryty między innymi po to, aby stworzyć z niego taki zewnętrzny pokój.
    Drzwi przepiękne, zarówno, które wybrałaś jak i z inspiracji. Takie kolorowe to chyba raczej drewniane, a ja niestety nie jestem przekonana do drzwi z drewna w polskim klimacie. Ale cudowne są z pewnością
    MIESZKAMY OD 28.05.2016 ...będzie trochę po angielsku...

    Z8 dziennik budowy makowej_panienki

    Z8 komentarze do makowej_panienki

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    W weekend wybraliśmy się z mężem do Ikea - uwielbiam tam przebywać mogła bym tam zamieszkać Stwierdziłam , że muszę dopracować moją kuchnię , posiedzieć i przedyskutować , jeszcze raz zajrzeć do szafek czy nic nie brakuje - i co ? mam dziś większy mętlik niż miałam Miała bć zabudowa w kształcie litery L a na wolnej ścianie stara cegła a Pani z Ikea i mąż twierdzą , że mało szafek i stworzyli mi całą zabudowaną kuchnię - nie powiem bardzo mi się podoba ale co z moją cegłą W sumei fakt że mam więcej blatu roboczego i taka bardziej ciepła i domowa ta kuchnia wyszła . Zresztą oceniajcie sami i piszcie proszę co byście jeszcze zmienili , co wywalić, co dołożyć każda rada bardzo cenna No i ktra waszym zdaniem lepsza??
    Pierwsza ta pierwotna wersja - tam gdzie pusta ściana miała być stara cegła i jakieś półeczki na pierdoły

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	227
Rozmiar:	78,1 KB
ID:	304734

    A to druga stworzona w weekend też bardzo ładna i wydaje się bardziej wygodna
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	209
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	304735

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja z kolei bym zrobiła jeszcze inaczej bo jak ze blatów nigdy nie za wiele to już wszechobecne szafki mnie przytłaczają. Pusta ściana jest idealna na stół albo na półwysep kuchenny - może rozważ i taki pomysł - będzie ceglana ściana i będzie blat ale tak naprawdę chodzi o to ile masz rzeczy. Bo jeśli masz tyle że umieścisz się w mniejszej zabudowie i więcej ci nie potrzeba to zwiększenie jej może doprowadzić do tego ze zagracisz przestrzeń rzeczami które Ci do życia nie są potrzebne. To taka moja osobista myśl na szybko
    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 23-02-2015 o 21:31

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Tak na szybko ta druga wersja wiecej przestrzeni wnosi. Bo zabudowa jest przy drzwach i jak sie wchodzi widac przestrzen i oddech a nie zabidowana sciane. Ale jak Aniko napisala mozesz jeszcze pokombinowac. Co Ci jest bardziej potrzebne. Od potrzeb nalezy wychodzic przy rozmieszczaniu kuchni, bo ma byc funkcjonalnie a nie tylko slicznie )

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Tamto było z komórki. Przyszłam do kompa i weszłam na pierwszą stronę Twojego wątku i tak, byłam już u Ciebie wielokrotnie Nie odzywałam się, bo mimo, iż podobne rzeczy nam się podobają, to jednak całkiem inaczej to u Ciebie wygląda niż u mnie Ale oczywiście zaglądam, bo jestem ciekawa wszystkiego co zrobisz, to że inne kolory tych samych rzeczy nie znaczy, że mniej mi się podoba.

    Teraz jak juz wiem, ze te drzwi są od spiżarki a nie wejsciowe do kuchni a sama kuchnia jest otwarta na salon całkiem inaczej ją widzę.




    sry, że bez kolorowania

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O mniej więcej taki układ mi chodziło jaki narysowałam andariel tylko pewnie by zostawiła z boku wysoką zabudowę A od strony ślusarki zrobiła lekką wyspę właśnie postawiona do ściany. Może być też ta Ikeowa.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O mniej więcej taki układ mi chodziło jaki narysowala andariel tylko pewnie by zostawiła z boku wysoką zabudowę A od strony ścianki zrobiła lekką wyspę właśnie postawiona do ściany. Może być też ta Ikeowa.
    http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/00116996/
    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 24-02-2015 o 08:09

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    O mniej więcej taki układ mi chodziło jaki narysowałam andariel tylko pewnie by zostawiła z boku wysoką zabudowę A od strony ślusarki zrobiła lekką wyspę właśnie postawiona do ściany. Może być też ta Ikeowa.
    http://m.ikea.com/pl/pl/catalog/products/art/00116996/

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    ciężko jest na biało kuchnie pokolorować


  16. #36
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kejsii
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    wielkopolskie
    Posty
    126

    Domyślnie

    Heheh dziewczyny jesteście niesamowite nie zaglądam tu od paru dni , myślę sobie i tak pewnie cisza na moim wątku a tu takie cuda
    andariel bardzo Ci dziękuję teraz mam dopiero mętlik heheh żartuje bardzo mi się podoba to co stworzyłaś faktycznie tak przestrzennie się zrobiło i nie tak standardowo .. Ale musi być ale gdzie lodówka ? na tej ścianie gdzie zrobiłaś cegłę mamy przewidziane miejsce na okap i wentylację
    Ten mój pierwszy projekt miał być właśnie ze starą cegłą po stronie drzwi od spiżarki na ścianie chciałam porobić półki na jakieś zaprawy w ładnych słoiczkach na środku mial stanąć biały stół z krzesłami - początkowo myślałam o tej wyspie co link podała AnikoPL ale stwierdziłam że wtedy stół musi iść pod okno do salonu a w sumie po co zagracać Echh teraz nie zasnę

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    w lewym dolnym rogu, widzisz? Stoi przy drzwiach do spiżarki. Postawiłabym ją po drugiej stronie drzwi tak aby szafki się otwierały i dało się chodzic, wygodniej będzie. Ale narysowałam poza, bo mi zasłaniała rysunek ;p Poza tym to trzeba pomierzyć rozplanować i zobaczyć ile czego wejdzie. Na oko narysowałam żebyś zobaczyła, że można też inaczej.

    Już miałam pietra, ze to przez mój rysunek nie chcesz nic pisać. Ostatnio taką akcję miałam u mi_małej... ale wtedy po 3 dniach usunęłam rysunek, bo spanikowałam. W sumie nawet nie wiem czy go widziała. Ale tak miało być

    Co do wentylacji - można pociągnąć od ściany sufitem nad okapem i wypuścić wyciąg kominowy.

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    ciężko jest na biało kuchnie pokolorować

    Andariel, ale z Ciebie zdolniacha!! tak Wam Dziewczyny zazdroszczę,że jesteście tak uzdolnione! mi zupełnie brak wyobraźni przestrzennej

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kejsii Zobacz post
    Dzieki marta , może i masz rację - też jestem najbardziej za tym pomysłem - jedyne czego się obawiam to podłogowka +panele - mamy niby jeszcze trochę czasu na przemyślenia bo facet od płytek ma wejśc koniec marca ale trezba by było juz sie decydować i zamawiać materiały

    Zmień fachowca. Skoro odradza, znaczy, że nie umie położyć.

    Natomiast fakt jest taki, że:
    - trzeba zróżnicować wysokość wylewki, jeśli będą układane materiały o różnych grubościach
    - pod panelami/drewnem bardziej zagęszcza się rurki ogrzewania

    Natomiast to mit, że ciepło gdzieś znika. Ciepło, nie mogąc wydostać się z rurki z powodu bardziej izolacyjnego materiału, krąży sobie w instalacji a nie gdzieś znika.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    płyta na rogu wyspy to proszenie się o wypadek z biegającym dzieckiem i garnkiem wrzątku.

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony