Witajcie, Jeśli Was to nie znudzi i nie zniechęci to bardzo proszę o przeczytanie postu. Moja żona jest bardzo chora na nowotwór złośliwy, jakim jest angiosarcoma. Nowotwór ma na nasadzie języka i przerzuty do płuc. Jest duża szansa, że wyjdzie z tego. Po przeszło 23 latach pracy ma trwałą i całkowitą niezdolność do pracy orzeczoną przez ZUS, ale bez pieniędzy, czyli nie ma renty. Taką ustawę wprowadzili nasi posłowie. Zapisana jest do fundacji AVALON. Posiada tam subkonto, na które można wpłacać darowizny i 1% podatku. Moja gorąca prośba do Was, kochani, jeśli nie przekazaliście jeszcze lub nie wiecie na jaki cel macie przekazać 1%, to zróbcie to dla mojej żony. Nr KRS: 0000270809 z dopiskiem Olczak,3412. Lub przekaż jakąkolwiek darowiznę na konto fundacji: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z dopiskiem Olczak,3412. Wszystko można sprawdzić w fundacji AVALON wpisując Olczak,3412. Na ALLEGRO wystawiam cegiełki: CEGIEŁKA POMOCY DLA JOLI lub CEGIEŁKA NA ŚWIATEŁKO ŻYCIA, zapraszam do zakupu. Za wszystko, co dokonacie w naszej sprawie, w imieniu żony serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam Darek
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ulotka do 1 %.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	303611