dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55
  1. #41

    Domyślnie

    Gemos - biobazar to taki "sklep ze zdrową żywnością" targowisko w Warszawie przy Żelaznej. Oprócz żywności mają tam kosmetyki i nie tylko ale ja bardzo lubię też organizowane przez nich warstzaty np. byłam na takich z pieczenia chleba.

  2. #42

    Domyślnie

    Największy problem to dostac dobre krewetki!

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał mac32 Zobacz post
    Największy problem to dostac dobre krewetki!
    Otóż to ja właśnie szukam. Te z biedry do usmażenia są spoko,ale sushi bym z nich nie robila. Sprawdzę na pewno ten biobazar, moze połączę z wycieczką do muzeum powstania warszawskiego to niedaleko.

  4. #44

    Domyślnie

    Jak krewetki to koniecznie w cieście. Ewentualnie na masełku z czosneczkiem i skropione sokiem z cytrynki.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  5. #45

    Domyślnie

    Dobre krewetki nie są złe - zależy też czy tygrysie czy koktajlowe. Raczej gustuje w tygrysich i to najlepiej w tempurze.
    Obecnie dziesięcioro przykazań zastąpiono przepisami ruchu. I one równie często są przekraczane.

  6. #46
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    COOKnCHiLL

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Wrocław-Głuchołazy
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio z kolegą zrobiliśmy krewetki i nawet to nagraliśmy, polecam przepis pod filmem. https://www.youtube.com/watch?v=9wZNUCRc7Gw

  7. #47

    Domyślnie

    Najprostszy, a zarazem smaczny przepis na krewetki.
    Patelnia, masło, krewetki obrane (po biedronkowe mam najbliżej, więc często trafiają na talez), i dużo natki z pietruszki( świerza, suszona,obojetnie). Sól i pieprz do smaku.

  8. #48

    Domyślnie

    Mi najbardziej smakują krewetki na oliwie czosnkowej do tego sól, natka pietruszki i makaron. Idealny obiad na letnie popołudnie

  9. #49

    Domyślnie

    Boskie są takie krewetki! Ja je najbardziej lubię dodawać do spaghetti aglio e olio.

  10. #50

    Domyślnie

    ja uwielbiam krewetki i owoce morza. Są naprawdę pyszne i zdrowe.

  11. #51

    Domyślnie

    A co myślicie o krewetkach w tempurze? Te już nie są takie zdrowe, ale za to jak smaczne...

  12. #52

    Domyślnie

    Krewetki bardzo dobre, szczególnie na przystawkę tylko drogie Polecam usmażyć (zostawiamy ogonki żeby mieć za co trzymać podczas konsumpcji) na maśle z dodatkiem świeżo wyciśniętego. Ładnie prezentują się podane na liściu sałaty. Przed zjedzeniem pokropić cytryną. Doskonała przystawka

  13. #53

    Domyślnie

    NAjlepsze krewetki jakie jadłem były w portugalii w lizbonie
    Zrobiłeś smaka tymi foteczkami hehe

  14. #54

    Domyślnie

    Ja też niedawno polubiłam krewetki, chociaż na początku podchodziłam do nich z dużym dystansem, to jednak zupełnie niepotrzebnie. Zwykle kupuję już te oczyszczone, smażę czosnek, ewentualnie suszone pomidory, do tego krewetki, a na koniec dorzucam ugotowany makaron i posypuję pietruszką, albo czymś innym co mam pod ręką. Wyjątkowo pyszne, choć proste i szybkie danie Ewentualnie risotto z krewetkami też jest niczego sobie. Kiedyś nad morzem jadłam też krewetki wędzone - pyszności, choć są słone i bardzo chce się po nich pić!!

  15. #55

    Domyślnie

    Ja dziś robię krewetki w sosie pomarańczowym. Tylko nie wiem co do tego dać.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony