dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie opinie, oceny informacje

    www
    Ostatnio edytowane przez seba190 ; 07-09-2020 o 08:42

  2. #2

    Domyślnie

    my z mężem jesteśmy zadowoleni, szybko dostaliśmy wycenę, Pan Sebastian wszystko wytłumaczył i dopasował do naszego dosc skomplikowanego projektu. wybraliśmy winergetic premium. przed zakupem oglądalismy trzy realizacje w osielsku i tam też byli zadowoleni. realizacja całosci ok, wszystko działa, chłopaki nawet posprzątali po sobie.polecam /nasze zdjecia z montażu sa na ich fejsie [MODEROWANO]
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 12-03-2015 o 14:48 Powód: link nie jest niezbedny a reklama niezgodna z regulaminem.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    chodź-mój-szogunie

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-222
    Posty
    1

    Domyślnie

    Seba jaki Ty jesteś dziwny - tanim kosztem chcesz sie wypromować, a efekt jest odwrotny

    1) Seba właściciel firmy pyta się co wszyscy sądzą o jego firmie (rejestruje się na forum i zadaje jedno pytanie)
    widać, że nikt się nie wypowie
    2) brak opinii, hmmm coś nie tak - trzeba się zarejestrować pod innym loginem i dodać opinie (świetny pomysł, ale....)
    3) jedna to mało, zarejestruje się jeszcze z jednego i żeby nie było lipy dodam kilka postów - w jednym czasie, gdzie raz się pytam o okna ms i oknoplast a w innym chwale obsługę, doradztwo i fachowość

    gratuluje taniej reklamy - wyszło jak zwykle z du..
    zatrudnij fachowca od reklamy i od montażu

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał chodź-mój-szogunie Zobacz post
    Seba jaki Ty jesteś dziwny - tanim kosztem chcesz sie wypromować, a efekt jest odwrotny

    1) Seba właściciel firmy pyta się co wszyscy sądzą o jego firmie (rejestruje się na forum i zadaje jedno pytanie)
    widać, że nikt się nie wypowie
    2) brak opinii, hmmm coś nie tak - trzeba się zarejestrować pod innym loginem i dodać opinie (świetny pomysł, ale....)
    3) jedna to mało, zarejestruje się jeszcze z jednego i żeby nie było lipy dodam kilka postów - w jednym czasie, gdzie raz się pytam o okna ms i oknoplast a w innym chwale obsługę, doradztwo i fachowość

    gratuluje taniej reklamy - wyszło jak zwykle z du..
    zatrudnij fachowca od reklamy i od montażu
    A jaki był motyw przewodni twojego tutaj przybycia?
    Zarejestrować się po to, aby tanim kosztem d....ać konkurencji czy obwieścić światu jakim jesteś Sherlockiem?

  5. #5

    Domyślnie

    fsdfdf
    Ostatnio edytowane przez seba190 ; 07-09-2020 o 08:43

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał seba190 Zobacz post
    Masz jakieś doświadczenie z tą firmą, podziel się z innymi
    Panie Sebastianie,
    ja już Panu napisałem co myślę o tego typu działaniach. W pytaniu cytowanym reklamy nie było i dlatego temat nie został usunięty, ale wpisy kolejne nie zasługują już by tu "wisieć". To forum nie służy do takiej reklamy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Panie Sebastianie,
    ja już Panu napisałem co myślę o tego typu działaniach. W pytaniu cytowanym reklamy nie było i dlatego temat nie został usunięty, ale wpisy kolejne nie zasługują już by tu "wisieć". To forum nie służy do takiej reklamy.
    finlandia - a dlaczego nie ? skoro właściciel firmy chce poznać opinie o swojej działalności i nie boi się forum to ... ale MUSI się podpisać:
    "Witam jestem właścicielem firmy X - co myślicie o moich montażach oknach itp." - uważam, że to by było bardzo odważne wystawić się na głosy FORUM

    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Sposoby promocji bywają różne. Ja widziałem montaż okien z tego salonu i jakość była ok. Żadnych niedoróbek nie było. Najważniejsze żeby klienci byli zadowoleni. Zobaczcie na opinie na googlu, nie są złe.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał gkeb Zobacz post
    Sposoby promocji bywają różne. Ja widziałem montaż okien z tego salonu i jakość była ok. Żadnych niedoróbek nie było. Najważniejsze żeby klienci byli zadowoleni. Zobaczcie na opinie na googlu, nie są złe.
    Biorąc pod uwagę, że połowa postów w tym temacie jest usunięta z powodu spamu, to jakoś nie wierzę ...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Biorąc pod uwagę, że połowa postów w tym temacie jest usunięta z powodu spamu, to jakoś nie wierzę ...
    Ale że co. Twierdzisz, że ich wszystkie roboty są do niczego? Na to też by musiały być dowody, a tych nie ma. Ja nie widziałem. Widziałem za to normalnie osadzone okno, bez jakiś niedoróbek jak na moje oko. Klienci zadowoleni. Inna sprawa. Gdzieś widziałem że mają status premium Oknoplastu. Każdy chyba tego nie dostaje?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Firma posuwająca się do zlecania nieuczciwiej reklamy nie zasługuje na szerszy szacunek. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się tylko jedną. A oni kilkukrotnie próbowali tu wchodzić ze spamem. Trzeba mieć honor i stawiać czoła trudnym sytuacjom w sposób uczciwy. Ja te posty widzę, one są w temacie, tyle że ukryte dla powszechnego odbiorcy. Także - admin w każdej chwili może sprawdzić wiarygodność moich słów.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał gkeb Zobacz post
    Może masz rację. Nie wiem w jaki sposób Ty widzisz, te usunięte posty. Ja ich nie widzę, więc nie moge się na ich temat wypowiedzieć.
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    one są w temacie, tyle że ukryte dla powszechnego odbiorcy.
    Jest moderatorem forum.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony