dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Temat: Moja bajka

  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    pochwal się dachówką bo jestem na tym etapie i bardzo jestem ciekawa co wybrałaś

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    pochwal się dachówką bo jestem na tym etapie i bardzo jestem ciekawa co wybrałaś
    wiesz tylko, że ja taką raczej niemodną dachówkę mam, bo wkoło same grafitowe i antracytowe widać na nowych budowach, a ja się uparłam na inną i mam miedziano-brązową
    Jest to Koramic Renesansowa Universo 10 miedziano-brązowa angoba ( a tu link http://www.wienerberger.pl/renesanso...=1366059709017 )

    No i wrzucę Wam fotkę, ale bardzo niewidoczna, jedynie teraz taką mam pod ręką, dachóweczka na garażu

    Ostatnio edytowane przez kasiakey ; 27-03-2015 o 11:54

  3. #23

    Domyślnie

    Kochani moi ja z ogromną prośbą, bo z tego pędu mam już młyn w głowie, a tu trzeba decyzje podejmować....

    Może doradzicie, co kilka głów to nie jedna. Jakie macie pomysły na zaaranżowanie łazienki, chodzi mi głównie o rozmieszczenie poszczególnych sprzętów. Bo ja im dłużej myślę tym mniej wiem. Rozmieszczenie na projekcie to oczywiście pomysł projektantki, także nie sugerujecie się tym proszę

    W łazience jest plan na prysznic, taki zabudowany ze szklanymi drzwiami, bez brodzika, wanna raczej wolno stojąca i na pewno nie narożna, umywalka 1 szt., wc i bidet. Jest też miejsce na zsyp na bieliznę, gdyż pod łazienką na dole szczęśliwie znajduje się pralnia.

    Ściana naprzeciw wejścia do łazienki to ściana kolankowa o wys. ok 130 cm.

    Bardzo ładnie proszę o rady porady


Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony