dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie Wyciskarka do soków

    Chcemy zakupić wyciskarkę do soków, czy ktoś coś może polecić? Na co zwrócić uwagę przy wyborze tego urządzenia.

  2. #2
    Banned
    zybel

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    76

    Domyślnie

    jak największa moc (min 400W) i najlepiej z silnikiem na prąd stały

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał zybel Zobacz post
    jak największa moc (min 400W) i najlepiej z silnikiem na prąd stały
    Piszesz o wyciskarce czy o sokowirówce ?

    Z tego co patrzyłem wyciskarki mają moce < 200W takiej powyżej 400 to chyba nie widziałem.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Od 2 miesięcy mamy wyciskarkę Hurom, model HG 2G - rewelacyjna jest! Cicha, wydajna, łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Moc 150 W Warta każdej wydanej na nią złotówki
    Szukałam wyciskarki (prawdziwej, a nie sokowirówki nazywanej wyciskarką), która poradzi sobie bez trudu i z owocami (wszystkimi, nie tylko cytrusami - vide Philips), i z warzywami, i z ziołami, i ze zbożem. Zależało nam też na solidnej obudowie - padło na Huroma po obejrzeniu filmów w necie i przestudiowaniu opinii.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 05-03-2015 o 08:32

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Dziękuje za opinie. Kurcze oglądałem ten model wygląda fajnie tylko ta cena.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam, dołączam się do pytania. Poszukuję wyciskarki tak do 1000 zł. która poradzi sobie z twardymi owockami i warzywami. Znajoma ma top juicer gotie i jest zadowolona, natomiast w necie aż roi się od negatywnych opinii. Może ktoś ma doświadczenia z tym urządzeniem?
    Pytanie kolejne - jak wyciskarki radzą sobie ze skórkami i pestkami?

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MarceliMarek
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wolsztyn
    Kod pocztowy
    64-200
    Posty
    21

    Domyślnie

    Również posiadam wyciskarkę Hurom, model HG 2G i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mogę powiedzieć, że ze swojej nie jestem zadowolona. Dostałam ją w prezencie. Ma tyle części, że to zniechęca do używania jej. Zrobiłam to dosłownie raz, a ilość elementów do mycia była przerażająca. Model Zelmera, chyba bardziej do dużych przerobów- użyłabym ją drugi raz tylko, gdybym miała skrzynkę owoców/ warzyw do przerobu, inaczej szkoda mojej energii...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    My ostatecznie kupiliśmy HUROMA 2G nie pamiętam dokładnego symbolu działa fajnie. Co do mycia jest kilka części ale nie ejst to strasznie upierdliwe.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja mam sokowirówkę przy robocie kuchennym to soki robię owocowe w niej, a wyciskarkę do cytrusów mam taką klasyczną, ręczną z Duka i w zupełności mi ona wystarcza na nasze potrzeby
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 16-10-2015 o 07:11 Powód: za kolejny link dostaniesz bana

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pajęczyna

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-741
    Posty
    6

    Domyślnie

    ja też bym polecała kupowować w jakimś profesjonalnym sklepie, te z marketów to często jednorazówki albo uzyskany na nich sok nie jest w pełni wartościowy
    JA polecam kupowanie jeszcze stacjonarnie a nie przez internet bo wtedy można się podpytać sprzedawcy o wszystkie wątpliwości. Ja swoją kuiłam w Warszawie na Działdowskiej jest tam taki salonik i widać że sprzedawcy nie wciskają tylko tych drogich modeli, ja zdecydowałam się na taki za 1290zł

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aśkaś
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    14

    Domyślnie

    Ostatnio ze względu na sezon cytrusowy zainwestowałam w wyciskarkę wolnoobrotową Life Juicer i sprawdza się doskonale od kilku miesięcy, więc mogę ją śmiało polecić. Kupiłam w sklepie internetowym mango, chociaż nie byłam do tej pory zwolenniczką zakupów tą metodą.

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar olaa900
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-003
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam, przede wszystkim warto zwrócić uwagę na moc, na typ wyciskarki (np. ślimakowa) , ilość obrotu.
    Poza tym także można zwrócić uwagę, do jakich owoców i warzyw jest przeznaczona, czy poradzi sobie z twardymi.

  14. #14

    Domyślnie

    Wyciskarka wyciskarce nierówna. Warto zwrócić uwagę na moc silnika, jakość wykonania i materiał z jakiego jest wykonana. Najciekawszy sprzęt jaki znalazłem to vortex, jeszcze nie kupiłem, ale chyba się zdecyduję

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał rakima Zobacz post
    ja mam sokowirówke marki zelmer i przypadkowo wyrzuciłam z odpadkami ostrze do niej czy ktoś może podpowiedzieć gdzie można taki element dokupić? czy łatwiej będzie kupić nową?
    W Krakowie przy al. Zygmunta Krasińskiego 11C, w Leżajsku przy Żwirki i Wigury 8, a jakby ci nie pasowały lokalizacje (nie napisałaś skąd jesteś )
    to zawsze można https://czesciagd.pl/czesci-zamienne-zelmer-sokowirowki-wyciskarki-zelmer-c-1948_3759.html

  16. #16

    Domyślnie

    Mam ten vortex (zdecydowałem się), nie jest źle. Żona z dziećmi mają zabawę przednią, codziennie sok do śniadania, wyciskarka nie budzi mnie rano. Póki co same plusy.

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pajęczyna

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-741
    Posty
    6

    Domyślnie

    Moc silnika to w sumie nie ma aż takieg znaczenia moja ma niby tylko 150 W a radzi sobie z całymi jabłkami itp. Teraz są inne silniki i nie potrzeba aż takiej mocy bo jest to inne przełożenie. Najważniejsze są obroty żeby były niskie no i materiał wykonania, żeby nie reagował z kwasami. Mój ostatni nabytek na prezent dla znajomych to Zebra by ZOO. Byłam u nich ostatnio i cały czas używają ponoć.

  18. #18

    Domyślnie

    Racja. W przypadku wyciskarki niskie obroty to 50 maks. Wtedy to wyciskanie faktycznie ma sens. Ten mój vortex ma naklejkę "BPA FREE", czyli bez bisfenolu, który jest najbardziej szkodliwy w przypadku kontaktu z kwaśnymi owocami i warzywami.

  19. #19

    Domyślnie

    wyciskarka to świetna sprawa bo jak sama nazwa mówi wyciska owoce. Ja niestety posiadam sokowirówkę fakt faktem solidna jest bo "trociny" prawie suche ale jednak pod wpływem temperatury to niestety ginie duża ilość pożytecznych witamin.

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pajęczyna

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-741
    Posty
    6

    Domyślnie

    Może warto zmienić na wyciskarkę? Skoro już masz tę wiedzę, że te witaminy tracisz. Ja wiem że to wydatek ale jak u mnie pijąc takie soki zaoszczędziłam zimą na lekarzy i jakieś kosmetyki oczyszczające Tak tylko głośno myślę a zawsze można kupić na raty w wielu sklepach jest teraz 0%

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony