dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Keksik

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-415
    Posty
    11

    Domyślnie

    Taki argument to nie argument. Jak dla kogoś problemem jest umycie no to nie mam pytań. Ja mam Hurom Alpha H-AA, czasami wiadomo jak coś z włóknami mam, czy jakieś wiórki po czymś to gorzej się domywa ale to wiadomo, w każdej tak się zrobi i nie wpływa to w żaden sposób na moje zadowolenie z produktu. A do zestawu mam jeszcze takie sprytne szczoteczki mniejsze to wszędzie można dotrzeć

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Icrdible

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-982
    Posty
    16

    Domyślnie

    Właśnie, i do tego można przepłukać na biegu wodą samą po skończonym soku żeby potem było mniej do roboty. W pionowej to w ogóle, zamykasz niekapek i się może "pobełtać". U mnie w dt to sitko ma małą powierzchnię do mycia, właśnie szczotką przejadę pare razy i czyste, całość zajmuje mi spoooro mniej czasu niż umycie tostera czy grilla w kuchni.

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Keksik

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-415
    Posty
    11

    Domyślnie

    A Ty długo już masz swoją? Coś w ogóle się działo z nią, tak po jakimś czasie użytkowania? Bo ja to mam dosłownie świeżyne, a zastanawia mnie to jak serio po czasie wygląda

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Icrdible

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-982
    Posty
    16

    Domyślnie

    Ponad rok. Coś Ty, nie widać po niej jakby była starsza jak tydzień, no ale ja dbam raczej o takie sprzęty. Jak ktoś nie szanuje to pewnie gorzej mu się prezentują. Najbardziej się cieszę że domowy makaron do rosołu w niedziele to z nią moment. A żadne elementy nic się nie stało z nimi

  5. #45
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Keksik

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-415
    Posty
    11

    Domyślnie

    Domowy makaron to mega sprawa

  6. #46
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Dorota71

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie niedawno bo w marcu 2017 roku kupiłam wyciskarkę firmy Amica i chciałam się podzielić opinią - produkt wytrzymał bez usterki 10 miesięcy - nie wiem jak Wam się to podoba? Płacisz za sprzęt, który powinien działać przynajmniej przez dwa lata, a tu niespodzianka. Pękło sitko, zaniosłam do reklamacji, a producent każe mi płacić 41 zł za sitko - choć sprzęt jest na gwarancji. Zadzwoniłam do producenta i dowiedziałam się, że na części mechaniczne nie przysługuje gwarancja (tak, jest to zapisane małym druczkiem na gwarancji). Dlatego też chciałam ostrzec wszystkich którzy będą chcieli kupić tą wyciskarkę, aby się najpierw zastanowili czy warto, bo po paru miesiącach używania mogą się psuć kolejne części mechaniczne, a producent umyje od tego ręce. Ja już żałuję, że ją kupiłam, gdyż jest źle pomyślana, zapycha się przy wyciskaniu soku z warzyw zielonych tj sałaty czy jarmuż. Natomiast jeśli przy marchewce pęka sitko to brak mi słów - to przecież jabłko, marchewka czy burak jest najczęstszym warzywem wyciskanym. Z mojego doświadczenia nie polecam, a wręcz ostrzegam przed kupieniem tej wyciskarki.

  7. #47

    Domyślnie

    Swego czasu Zelmer robil dobre sokowirowki. Niestety teraz to jeden z najwiekszych badziewi jaki produkuja

  8. #48

    Domyślnie

    Też w życiu kupiłam kilka tanich wyciskarek, ale od paru lat z polecenia kupiłam Wolnoobrotową Philipiaka. Normalna na 230V i mała moc bo tylko 150W ale za to jest bardzo cicha i oszczędna na energii jak na wyciskarkę.

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Reklama firmy?
    Który model posiadasz i gdzie kupiłaś?
    Na czym ma polegać "oszczędność energii jak na wyciskarkę" skoro większość wyciskarek ma ok. 150 W ?

  10. #50
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Ja polecam niewymienioną tu jeszcze Angel care 5500 ( z miejsca uprzedzam, że nie ma sensu dopłacac do wyższych modeli jak 7500 czy 8500, które różnią się automatycznym biegiem wstecznym i w przypadku 8500 zastąpieniem stali nierdzewnej chirurgiczną - to można jeszcze by rozwazyć z uwagi na fakt, iż taka stal się nie będzie utleniała, ale cena.. 2 razy większa).
    Zalety - prawdziwa wyciskarka wolnoobrotowa 2 ślimakowa ( 80 obrotów na minutę o ile dobrze pamiętam) z silnikiem o sile 3 KM, gdzie wszystkie lementy wyciskarki styczne z produkcją soku są zrobione w 100% ze stali nierdzewnej ( brak wchodzenia w reakcję z wyciskanym sokiem). Wyciskarka świetnie radzi sobie ze wszystkim, także z sałatami/trawami/szpinakiem/natką. Wyciskarka jest ba równi stawiana z prasą hydrauliczną stosowana w terapi gearsona.
    Tańsza alternatywą będzię green star np. elite 5050. Poelcam zarówno jedną jak i druga firmę - na testach widac, iż wyciskają najwięcej soku i najmniej utleniają go ( wysokośc piany).
    Do oglądania testów polecam kanał na youtube:
    https://www.youtube.com/user/euJUICERScom
    gdzie bardzo dokładnie widać prace i porównanie wyciskarek.

    Aha na wyciskarkę dostałem 10 lat gwarancji na silnik oraz 5 lat gwarancji na wszystko pozostałe.
    W internecie krążą opinię, że "pęka sitko" w miesiąc/dwa po zakupie - my mamy 3 lata, używmay kilka razy w tygodniu i wiem, że używając normalnie nic takiego nie ma prawa nastąpić. Osoby łamiące metalowe sito zapewne najpierw wrzucają maks do środka, a potem używają siły drewnianym wałkiem, aby popchnąć to w bebechy, aby jak najszybciej wycisnąć sok. To niestety przyzwyczajenia z sokowirówek, które szatkuja na mak wszystko co się zapoda, tutaj mamy doczynienia z wyciskarką, w dodatku wolnoobrotową, więc nie używa się siły i częsci owoców/warzyw podaje po kolei.
    Ostatnio edytowane przez Dzeus86 ; 22-03-2019 o 10:25

  11. #51
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Natalka27

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-552
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja osobiście polecam markę xxx. Posiadam ich wyciskarkę już od kilku lat i naprawdę nie narzekam. Nie pożera prądu, jest łatwa w czyszczeniu i posiada regulację gęstości soku. W lato np robimy sobie gęste soki i wkładamy je do lodówki na jakiś czas. Nie dość że smakują pysznie, to i schładzają organizm. Córce bardzo posmakował sok z buraka. Pije go codziennie a ja jestem z tego bardzo zadowolona. Pamietam jak mi rodzice przemycali w soku z różnych owoców buraki bo za nimi nie przepadałam ale teraz cała moja rodzina si e do nich przekonała. Tak jak we wstępie. Polecam xxxx.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-05-2019 o 11:05 Powód: lokowanie produktu

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony