dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 247 z 247
  1. #241
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Ja wiem, że fundacja dowolna to zabawa w proszalnego dziada, ja wiem że my forumowicze mamy tylko gorące głowy i tak dalej... Tylko tak naprawdę ktoś zauważył że jeśli zbiera się pieniądze bo "pożar", bo "komuś ukradli rower" to wszystko jest to organizowane na zasadzie ja znam kogoś i komuś ufam, ktoś ufa że ja te kwoty za fanty kupione za grosze przekażę dalej.
    Pisaliśmy o Fundacji - iks gazet ma fundacje i to takich ę i ą, wielkich i głośnych. Czemu my nie możemy mieć jako forum Muratora? Przecież można napisać odpowiedni statut i się rozliczać i pokazywać odpowiednie papiery (faktura, umowa k/s) na dany sprzęt. Przecież jeśli komuś trzeba przygotować pokój to równie dobrze można przekazać iks litrów farby i gruntu, dać ekipę forumową i tak dalej. Tylko tyle, że będzie to miało jakąś wartość i zostanie to normalnie rozliczone. A tak to każda skarbówka się dorzuci, nie do mnie nie do mojego Skarbka za niemal trzy stów, tylko do tego na czyje konto poszły pieniądze, oraz do tego kto w sumie publiczną zbiórkę organizował.
    Ja wiem - to gigantyczny wysiłek dla FM i tego kto jest właścicielem ale my są romantycy, co potrafią wziąć sprawy w swoje spracowane i zmęczone łapki. Fundacja Złotowianka czy dowolna inna nawet by nas nie widziała. Po prostu zgłaszałaby zapytanie do naszej a ta nasza uruchamiała nas i nasze kontakty. Czyżby znów za proste to było?

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fundacja Złotowianka Zobacz post
    Dzień dobry!
    Dziękujemy serdecznie za zaproszenie do dyskusji, cieszymy się, że pojawiła się szansa by Państwa poznać. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania i działalności oraz pełni werwy do działania, otwarci na współpracę - w końcu, łączy nas jeden cel: pomaganie. Nawiązując do wpisu w sprawie odwiedzin Zarządu Fundacji, potwierdzamy tę informację. Chcielibyśmy jednak jak najlepiej przygotować się do spotkania, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o przedstawienie nam Waszych oczekiwań, planów, wizji tej współpracy, jednym słowem wszystkiego co przyczyni się do owocnej współpracy. Obiecujemy dołożyć wszelkich starań by Was nie zawieźć
    Pozdrawiamy!
    Fundacja Złotowianka
    Witaj Złotowianko
    Cieszę się, że zaproszenie dotarło, bo już miałem wątpliwości...
    Nasze oczekiwania nie są wygórowane. Najprościej ujmując, potrzebujemy stworzenia subkont dla kilkorga naszych forumowych podopiecznych. Tak, by można było skierować konkretną pomoc konkretnym osobom. Przydałoby się także mieć niejakie możliwości tworzenia nowych subkont w przyszłości, po uprzednich konsultacjach z przedstawicielami forumowiczów. Na razie nie ma formalnej grupy takich przedstawicieli, ale jeśli coś ma się zacząć dziać, to będzie musiała powstać. Czy coś jeszcze? Czas pokaże...

    Chcielibyśmy jednak wiedzieć, jakie oczekiwania ma Fundacja. Forumowicze potrafią zdziałać wiele, zaś Redakcja musi określić sama, co może dać, albo raczej czego nie może...

  3. #243
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Dziękujemy Złotowiance za przyłączenie się do dyskusji. Podsumujmy stan dyskusji:
    - Dotychczas akcje pomocowe na forum były nieformalne. Stały się cenną tradycją tego forum. Chcemy to robić dalej - i Forumowicze, i redakcja.
    - Wydawnictwo próbowało podjąć pomysł Forumowiczów i założyć Fundację Muratora. Pomysł w realizacji okazał się zbyt trudny. Tworzył skomplikowaną sytuację prawną, bez pewności, że będziemy działać efektywnie. Nie ma w tej chwili możliwości założenia Fundacji Muratora.
    - Chcemy działać we współpracy z Fundacją Złotowianka. Szukamy pomysłów na efektywną współpracę. Czekamy na Wasze inicjatywy i wyłonienia reprezentacji Forumowiczów. Musimy omówić i sposób działania, i reguły.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #244
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie



    Ludzi trzeba słuchać ze zrozumieniem...

  5. #245
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Fundacja Złotowianka

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Złotów
    Kod pocztowy
    77-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze!
    Mamy nadzieję, ze planowane spotkanie przyczyni się do sformalizowanie Waszych działań i naszej współpracy. Zarząd Fundacji jest otwarty na Wasze pomysły ale też pojawi się z głową pełną pomysłów i propozycji. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna i długa

  6. #246
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze,
    kwota o którą walczyliśmy także na Forum została już zebrana! Z informacji, jakie uzyskaliśmy w Fundacji Złotowianka, wiemy już, że wpływy z naszej aukcji oraz inne darowizny na konto dały kwotę 65 tys. zł, a nawet więcej.
    Raz jeszcze dziękujemy Wam za wspaniałą akcję. Teraz trzymamy kciuki za leczenie dziewczynek i postępy w ich rehabilitacji.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie


Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony