dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 247
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    fajny fajny pomysł !!

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Na aukcjach faktycznie widać stałe grono uczestników i bez przyciągnięcia nowych ta suma nie urośnie do potęgi...
    To może idąc tropem działania Romany niech każdy kto ma w stopce link (i nie tylko) rozpierzchnie się po innych niż zwykle forumowych tematach i zabierze głos w sprawach merytorycznych - dzięki temu stopki pojawią się wszędzie a przy okazji i na forum odżyje parę tematów
    Warunek - by chociaż część takiego była "w temacie" wątku by moderatorzy nie byli zmuszani do reakcji
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wiecie co... ja myślę, że to średnio zadziała. Przepraszam, że gaszę zapał, ale mamy przed sobą jeszcze wiele dni. Nie uda nam się "budować napięcia" przez ten czas nawet ograniczając czasowo niektóre przedmioty. Nikt nie będzie tego śledził . Największe nasilenie zawsze jest pod koniec - ale taki prawdziwy koniec - gdy walczy się nie o przedmioty, ale o jakąś ładną liczbę na liczniku. Musimy chyba się uzbroić w cierpliwość...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Wiecie co... ja myślę, że to średnio zadziała. Przepraszam, że gaszę zapał, ale mamy przed sobą jeszcze wiele dni. Nie uda nam się "budować napięcia" przez ten czas nawet ograniczając czasowo niektóre przedmioty. Nikt nie będzie tego śledził . Największe nasilenie zawsze jest pod koniec - ale taki prawdziwy koniec - gdy walczy się nie o przedmioty, ale o jakąś ładną liczbę na liczniku. Musimy chyba się uzbroić w cierpliwość...
    Zgadzam sie w 100%.
    Spektakularne pojedynki juz byly. Ludzie juz sie "wystrzelali" i teraz to juz takie... malo spontaniczne i zywiolowe.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Zgadzam sie w 100%.
    Spektakularne pojedynki juz byly. Ludzie juz sie "wystrzelali" i teraz to juz takie... malo spontaniczne i zywiolowe.
    Standardowy czas życia produktu Ale na koniec będzie drugie uderzenie.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    "Świąteczne" fanty i tak trzeba już powoli zakończyć. poczta też będzie bardziej oblężona niż zwykle.
    Nefer a jakby zrobić 2 wielkie finały ? tych fantów które już "długo" wiszą + świąteczne a drugi z pozostałymi fantami w późniejszym terminie? co o tym uważasz?

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Kendruś - myślę, że to ściema. To tak jak żart, ktory się powtarza kilka razy Tu trzeba cierpliwości. Na razie trafiło tu niewielu forumowiczów. Ale też nie każdy jest na FM codziennie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    .
    Opłata za zlot... mnie się nie bardzo podoba.. możesz pomóc w tej czy innej kwocie, tu i teraz, masz możliwości i chęci pomagasz.... bo chcesz... a nie bo musisz...
    Arni czy odwołałabyś przyjazd, gdyby "bilet" na zlot kosztował 15 pln?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Ja osobiście z chęcią dołączę za jakiś czas do kolejnej aukcji, bo fundusze się uzupełnią, uda się coś odłożyć. Może faktycznie trzeba już tą aukcję zakończyć, przelać pieniążki, żeby można było chociaż część sprzętu rehabilitacyjnego już kupić i wyznaczyć kolejne cele. Fanty, które teraz by się nie sprzedały - mam nadzieję, że to nie nastąpi - przejdą na kolejną aukcję.

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bionda
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2.104

    Domyślnie

    Dzień Dobry!

    A ja myślę,że warto pokończyć większość aukcji.Będzie mniej fantów to być może skłoni to ludzi do wystawiania nowych,będzie ciekawiej.
    poza tym,nowy miesiąc = nowe środki na kontach u większości forumowiczów

    Fakt,że ślinka mi na czekolady cieknie nie ma zadnego znaczenia ofkors.

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bionda
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2.104

    Domyślnie

    Zróbmy z tego wątku największy w polsce Dom Aukcyjny

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bionda
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2.104

    Domyślnie

    Ludzie będa zaglądali z ciekawości a nuż coś fajnego się licytuje.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bionda
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    2.104

    Domyślnie

    Sama chętnie coś wystawię w drugiej turze.

  14. #34
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romana101 Zobacz post
    przelać pieniążki, żeby można było chociaż część sprzętu rehabilitacyjnego już kupić i wyznaczyć kolejne cele. Fanty, które teraz by się nie sprzedały - mam nadzieję, że to nie nastąpi - przejdą na kolejną aukcję.
    Właśnie miałam to samo napisać. Do września jeszcze dużo czasu, a Dziewczynkom sprzęt czy zabiegi potrzebny są już.

    Edit: wiadomo, że nowy miesiąc nowa kaska
    Ostatnio edytowane przez Maciejka2 ; 20-03-2015 o 12:25

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    To ja mialbym propozycje: do niedzieli 22-03 do polnocy wystawiamy fanty.
    Zamykamy wystawianie i aukcja trwa do 31 marca final o polnocy.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Założyłam wydarzenie na FB : macie tam konto? Polubcie, udostępnijcie, zaproście znajomych.

    https://www.facebook.com/events/1610618495849807/
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar map78
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Gościcino
    Kod pocztowy
    84-241
    Posty
    3.031

    Domyślnie

    Jak myślę, że po prostu warto spróbować...
    Jak nie wyjdzie to przecież do nikt do nikogo pretensji mieć nie będzie. Sam bym jakieś fanty dorzucił, ale tam już jest taki miszmasz, że nie wiem, czy ktoś to jeszcze jest w stanie przejrzeć. Co do kolejnych miesięcy, to też się zgadzam z przedmówcami - teraz mamy taki budżet, za miesiąc może coś wpaść extra i wtedy co? dalej będziemy podbijać lawendę i pisanki Moim zdaniem nowe rzeczy maja szanse otworzyć nowe możliwości, a jeśli nie to zawsze pozostanie satysfakcja, że się spróbowało

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Założyłam wydarzenie na FB : macie tam konto? Polubcie, udostępnijcie, zaproście znajomych.

    https://www.facebook.com/events/1610618495849807/
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Nefcia możesz zrobić to wydarzenie tak żeby ludzie bez facebooka też mogli je oglądać i czytać co w nim się dzieje?

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wątpię - FB to FB. Trzebaby zrobić stronę grafikiem. A i jej dystrybucja jest trudna. Zresztą Dziewczyny mają swój blog - MIRAS - daj na blogu info o aukcji. Pozostaje kwestia zasięgu. Z FB można zrobić akcję na Twitterze i w kilku innych miejscach.Im nas więcej tym lepiej.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony