dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 34
Pokaż wyniki od 661 do 672 z 672
  1. #661
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Gdzie jest Rzecznik Śnieżka:
    tutaj:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...15#post7928515
    projektuje łazienki.

    Chyba, że to nie te Rzecznik.....
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #662
    Lider FORUM (min. 2800)
    Pytajnick

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Lubuskie Lasy
    Posty
    2.926

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pytajnick Zobacz post
    Masakra...wychodzi na to, że dla bezpieczeństwa trzeba by pomalować kawałek ściany i obwąchiwać.
    Ja tym gruntem maluję odkąd się pojawił, biorę w dwóch sklepach budowlanych tak na oko licząc 80-100l/rok i odpukać, problemów ze smrodem nie miałem.
    Po tej lekturze to u siebie będę jednak najpierw testował
    Wczoraj malowałem (biały Beckers) pierwsze pomieszczenie u siebie. Dzień wcześniej na tynk gipsowy grunt Śnieżki. Po dobie nic nie śmierdzi, uff

  3. #663

    Domyślnie

    Czy ktoś próbował farby Jeger Antibacterial? Ja mam problem od 3 lat nic na razie nie robiliśmy bo nie mieszkaliśmy do tej pory. Zapach nasila się przy wyższej temperaturze. Teraz jest ok ale pare dni temu było gorzej. Nie wiem czy warto te farbę kupić? Podobno ma jony srebra. Dodam ze wszystkie pokoje były malowane gruntem śnieżki ale tylko w jednym jest ten zapach.

  4. #664

    Domyślnie

    Mamy rok 2020 a problem jest nadal aktualny. Po pomalowaniu ścian gruntem, następnie farbą Śnieżka nie było problemu jednak kiedy pojawiły się pierwsze cieplejsze dni i wpuszczamy powietrze przez otwarte okno, ściany zaczynają śmierdzieć kocim moczem. Sytuacja dotyczy tylko pomieszczeń gdzie użyłem tego gruntu. Z jakiegoś powodu grunt wchodzi w reakcję z temperaturą i wilgotnością powietrza. Póki co Śnieżka dostała komentarz na profilu Facebook, zobaczymy czy coś odpiszą. Dodzwonić się teraz nie ma możliwości a zapewne pisanie maila nic nie da.

  5. #665

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Używał dwóch produktów (trochę specyficznych) i miał problem z kocimi szczynami. Inni producenci ich nie używali i problemu nie mieli. O trzecim surowcu który jest podejrzany dowiedziałem się niedawno od dziewczyny która pracowała w akzo nobel i też spotkała się z problemem.

    Niestety są to tylko domniemania i podanie do publicznej niesprawdzonych wiadomości mogłoby się dla mnie skończyć bardzo boleśnie. Dlatego, pozwól, że sobie odpuszczę.
    Boleśnie to się skończy dla tych, którzy nie otrzymają odpowiedzi na te pytanie jak unikać smrodu sików z farby.
    Po prostu napisz w końcu jakie to składniki. NIkt cię za to nie pozwie. Chyba że wszyscy mamy się nadal męczyć z łamigłówką. Albo ktoś wie które farby nie mają tego problemu? Czy odpowiedź jest w kolejnych stronach czy szkoda czasu na tę telenowelę bez odpowiedzi? Zamierzam malować ściany a nie wymieniać tynków i stawiać wszystkiego w gruz tylko dlatego że nie wiadomo czy ryzykuję a mam wrażenie że niektórzy tu znają odpowiedź na pytania w wątku ale nie chcą się podzielić z jakiegoś głupiego powodu.

  6. #666

    Domyślnie

    Na pocieszenie:wróciłem do wątku po paru latach. U mnie problem minął po roku/dwóch od pomalowania. Wietrzenie wietrzenie i jeszcze raz wietrzenie. To powoduje przyspieszenie reakcji i pozbycie się smrodu.

  7. #667
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Shianetto

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-781
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jakby co jest taka farba belgijska, podkład Zinsser BIN, ona izoluje plamy i zapachy, droga bo 135zl za litr na Allegro widzę ale rozwiązała by problem na pewno. Maluje się nią po zalaniach, pożarach, na plamy i zapachy po nikotynie czy urynie od zwierząt, te zapachy wszystkie izoluje.

  8. #668

    Domyślnie

    Cześć. Ja mam ten sam problem. Ściany i sufit pomalowane Śnieżka grunt + magnat satynowy (tez śnieżki). Póki co od pomalowania kilka miesięcy i cały czas śmierdzi. Magnata wysłałem do śnieżki i stwierdzili ze zepsuty (mimo ze termin ważny jeszcze 2 lata)i odesłali „magnat ceramic” do przemalowania. Z tego co czytam przemalowania nie pomaga. Czy ma ktoś sprawdzony sposób jak się pozbyć problemu?

  9. #669
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    7 lat minelo jak jeden dzien.
    @coulignon moze jednak znalezc tym ludziom rozwiazanie i system naprawczy?
    jak widac ludzie kupuja i beda kupowac sniezka grunt na potege , bedzie im śmierdziec , a od 7 lat dalej problem sie pojawia i zdesperowane ludki przychodza "po fakcie" jak juz mieszkaja i jest niefajnie.

    Wymyslimy cos?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #670
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    guja

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    89

    Domyślnie

    Dobrze że znalazłem ten temat teraz bo niedlugo miałem zakupić ten grunt .... w takim razie pytanie co bezpiecznie użyć na czysty tynk c-w przed malowaniem?

  11. #671

    Domyślnie

    Całe szczęscie, ze temat został tu opisany, sporo nerwów można zaoszczędzić.
    Budowa domu od podstaw 5+3

  12. #672
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    qwertyx123

    Zarejestrowany
    Jul 2021
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów rozwiązał ten problem?
    Jestem 16 dni od położenia tego gruntu, 14 dni od położenia drugiej warstwy na niego - magnat KolorLove.

    I niestety ciągle jest wyczuwalny intensywny zapach, ciężko mi go z czymś porównać. Wg mnie nie są to kocie siki a raczej farba ale z domieszką czegoś dziwnego. Czuje się w swoim przemalowany pokoju trochę podobnie jak na dziale z farbami.
    Pokój codziennie wietrzony, średnio z 15h dziennie. I od 10 dni żadnej poprawy, zapach jak był tak jest.
    Nie wyobrażam sobie mieszkać w tym pokoju, spać, pracować itp.

    Grunt śnieżki w kolorze białym kładłem na ściany pomalowane jakieś 10 lat temu jakąś zwykłą żółtą farbą.
    Następnie dzień i dwa dni później położyłem na te ściany Magnat KolorLove Jasnoszary, dwie warstwy.

    Jakieś rady, co zrobić? Nie wyobrażam sobie skuwać teraz wszystkich tynków do zera i robienia wszystkiego znowu od zera. Masakra.

Strona 34 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony