dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 34
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 672
  1. #641
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Nadal się ten smród ciągnie? Tyle lat?
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  2. #642
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Pytasz o farbę czy o to że to już druga kadencja?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #643
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    Nadal się ten smród ciągnie? Tyle lat?
    Dziwisz się? Fabryka co raz wpuści kogoś by przewietrzył, ale to nie daje rady na dłuższą metę
    Przykry zapach zostaje w pamięci..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #644

    Domyślnie

    U mnie sprawa wyglada tak ze po tych kilkunastu dniach z otwartym oknem, w pokoju da sie przebywac. Moze dlatego ze temp w pokoju mocno spadla.. Jeśli nagrzeje pokoj i będzie tak jak teraz to bedzie ok. Coś tam jeszcze czuć ale nieznacznie i glowa nie boli, przebywając tam. Dam znac jesli kogos to interesuje. Moze jednak ten perhydrol cos pomaga. On albo 2 tyg z otwartym oknem.

  5. #645
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Pytasz o farbę czy o to że to już druga kadencja?
    I jedno i drugie. I nadal nie wiadomo co i dlaczego tak reaguje?
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  6. #646

    Domyślnie

    Jest na to sposób ...

    Całkowity bojkot produktów te marki. Jak producent ma głęboko gdzieś swoich klientów to nie widzę powodu aby kupować ich produkty tym bardziej że są też produkty konkurencji.

    Kiedyś używałem farb Śnieżki , ale po przeczytaniu wątku w nowym domu grunt latexowy kupiłem innej firmy. Farby też innej firmy.

    I problemu z zapachem brak ...

    Dopóki firma nie zacznie poważnie traktować klientów nie ma sensu kupować ich produktów ...

    Taka jest brutalna prawda. Po co ryzykować ? Szkoda czasu , nerwów , pieniędzy i zdrowia ...
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  7. #647

    Domyślnie

    Moja przygoda ze sniezka sie kończy. Smród ustąpił.. Mysle ze perhydrol jednak pomogl. Smierdzialo niesamowicie po umyciu nim scian ponad 2 tyg ale teraz smrodu brak. Pokoj juz nie jest wietrzony jakos specjalnie, temp taka jak w calym domu. Wilgotnosc duza a pomimo tego nic nie czuc. Nigdy już tym szajsem nic nikomu a zwlaszcza sobie, nie pomaluje. Jak ktos boryka sie z problemem tak jak ja, praktycznie przez lata, to polecam sprobowa perhydrolem. Rozcienczyc w zimnej lodowatej wodzie albo destylowanej do 3.5 procent i przemyc gąbka. Oczywiście w rękawiczkach gumowych. Potem pokoj zamknac na 2 tyg i otworzyc w nim mocno okno. U mnie tak to wygladalo. Perhydrol z allegro za 40 zl , 5l. Ale 1 litr starczy i jeszcze zostanie... Narazie jest ok. Jesli by sie okazalo ze smrod powrocil to napisze. Pozdrawiam. Dawid

  8. #648

    Domyślnie

    Niestety. Zapach powrócił. Szkoda słów. Pozdrawiam

  9. #649
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Pardon, kupujesz grunt/farbę aby GRUNTOWAĆ/MALOWAĆ ! Masz zyczenie być królikiem doświadczalnym? To niech producent zapłaci.

  10. #650

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubiak666 Zobacz post
    Niestety. Zapach powrócił. Szkoda słów. Pozdrawiam
    Ale czy dobrze rozumiem, że śmierdzą Ci ściany na górze, które nie były zagruntowane, tylko pomalowane samą farbą?

  11. #651

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubiak666 Zobacz post
    Niestety. Zapach powrócił. Szkoda słów. Pozdrawiam
    Szczerze ?

    Polska to jednak dziki , dziwny kraj ...

    Ludzie kupują grunt który później śmierdzi narażając inwestora na stres , straty finansowe i jak ... zdrowotne i zamiast to wykorzystać , wynająć prawnika i wywalczyć olbrzymie odszkodowanie dają sobie spokój i sami walczą za własne pieniądze ...

    W normalnym kraju firma miała by proces za procesem i gigantyczne kary i szybciutko by zmienili skład gruntu i dokładnie go przebadali zanim ponownie pojawił się na rynku ..

    A tutaj ?

    Raz , dwa , trzy , pecha masz ... Ty ....
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  12. #652

    Domyślnie

    Masz racje kaszpir. Mysle tak samo ale co ja moge. Nic nie wywalczysz. Nie udowodnisz ze malowales śnieżką. Nagrań z malowania nie mam ze maczałem wałek w ich farbie. Szkoda tego pokoju bo to taki dodatkowy pokoik na zabawki i dzieci lubily tam przesiadywac. To moja wina bo malowalem sniezka kilka lat temu i smierdziala. Ale ze 3 miesiace i jeszcze nie mieszkalem to nawet mi to nie przeszkadzalo. Teraz znowu jak głupi użyłem sniezki. No i teraz smierdzi z rok. Odechciewa sie tu mieszkac. Mam 2 domy i jak jade do tego drugiego to niebo a ziemia. Nie chce sie wierzyć ze tak sobie dom popsulem. Jak otworzysz okno to ten zapach leci pod drzwiami na parter... Trzeba dawac szmate pod drzwi jak wietrze. Tragedia. Jak kiedyś spotkam jakiegos przedstawiciela sniezki na swojej drodze to rozszarpie. Sniezka nawet mi nie odpisuje na wiadomosci z prośbą o pomoc. Oleje to i w lato przy otwartym oknie jest ok. Jak do zimy nie przejdzie to zedre to wszystko i zrobie od nowa. Albo zamalowac to czyms. Ten pokoj pomalowalem tylko na 1 raz. Mialy tam byc w wiekszosci tapety dla dzieci ale ze nie wiedzialem kiedy zona coś wybierze to pomalowalem pokoj na raz żeby jakos to wygladalo. 1 warstwa i taki smrod. Zanim pomalowalem to bylo poszpachlowane i nic nie smiedzialo. Nie dawalem gruntu pod farbę. Sciany zostały odpylone i tyle. Gruntowalem przed szpachlowaniem.

  13. #653

    Domyślnie

    Witam nowo kupiony dom....
    Chcialem odswiezyć i wyszła z tego masakra.....Na starą farbę kolorową dulux pomalowalem gruntem sniezki(wszystko wyschło)na to białą farbą śniezki a w 2gim pokoju na razie samym gruntem też oczywiscie śnieżki.Jak malowalem w życiu nie raz nie 2wa z czyms takim sie nie spotkałem.
    Smród niesamowity,już któryś dzień.
    Czy ktos uporal sie z tym smrodem bez demolki scian(u mnie byłby z tym bardzo
    powazny kłopot) .Czytałem o vanishu pelhydrolu denaturacie farbie ceramicznej itp.
    Proszę o radę o radę tych co udało im sie z tym uporać,jak konkretnie do tego podejsc i od czego zacząc.

  14. #654

    Domyślnie

    Panowie problem dotyczy jakiego konkretnie produktu? śnieżka farba gruntująca lateksowa? czy gruntu ala unigrunt - typowe mleko/woda? Pytam bo własnie facet poleca mi przelecieć tą farbą podkładową, niby rewelacja, super itd, ale wole dopytać czy to nie ten śmierdzący produkt.

  15. #655
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    gruntująca lateksowa
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #656

    Domyślnie

    Dzieki. Spytalem sprzedawcy - ma tez beckersa(ogolnie zajmuje sie chemia do malowania) to powiedzial ze nic nie slyszal o takich przypadkach. Mnostwo tego sprzedaje i rewelacja, a ze smrodem to byla koedys afera, ale z gruntem jakies inny firmy - jego slowa. Nie ma co ryzykowac. Kupie beckersa Primera.

  17. #657
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    I to jest mądre podejście.

  18. #658
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    AgataPa

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, niestety mnie też dopadł ten problem. Czy jest tu jakaś osoba, która może potwierdzić, że denturat położony na ścianę może sprawić, że ściany przestaną siedzieć??????

  19. #659
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Gdzie jest ten e-rzecznik sniezki z forum?
    udaje ze tego watku nie ma ?
    w innych dalej zaleca to capiace , g....
    Miej jaja e-rzeczniku - bez wzgledu czy jestes kobieta czy mezczyzna i wez w firmie z kims pogadaj - no chyba ze jestes zewnetrznym copywriterem i mozesz tyle co żyd za okupacji w tej swojej korpo i jedyne co mozesz to wszem i wobec glosic jakie to zajebiste produkty mamy.

    I miejcie na tyle godnosci aby wycofac to z rynku lub posiedziec nad receptura lub - doprodukowac odsmierdzacz do gruntu jak sie komus cos takiego wydarzy i sprzedawajcie sobie dalej to "cudo"
    5 lat... i dalej bez zmian bo sie sprzedaje.... no i co z tego ze sie sprzedaje? jak wali kocimi szczynami. na prawde az tak te "złotówy" na oczy sie rzucily?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 12-04-2020 o 08:23
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #660

    Domyślnie

    Gdzie jest Rzecznik Śnieżka:
    tutaj:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...15#post7928515
    projektuje łazienki.

    Chyba, że to nie te Rzecznik.....

Strona 33 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony