dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Jeżeli planujesz wprowadzić się za 2 lata to po co już teraz przygotowywać mur pod tynk. Zrobisz to, gdy będziesz mógł od razu zrobić całość.

  2. #22

    Domyślnie

    Prosiłem o konkretne odpowiedzi, czy sposób ,o którym piszę jest stosowany czy nie.
    Z pozdr Tad

  3. #23

    Domyślnie

    Konkretnie to zapytaj się producenta systemu. Tylko on da konkretną odpowiedź dotyczącą procesu technologicznego.

  4. #24

    Domyślnie

    Konkretnie, to znaczy realnie, doświadczalnie-dlatego pytam Forumowiczów, bo oni(za takiego też się uważam) stosują na rózne sposoby (zdobywając przy tym doświadczenia) to- co producent wymyśla.
    Tad

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    A propos tynków na Ytongu ja mam dla wszystkich ciekawostkę.
    Postanowiłem zgodnie z sugestią przedstawiciela z Ytonga zamontować rolety Rollkaster. Dokładnie przygotowane pod wymiar Ytong - 36,5 cm szerokości.
    I wszystko było pięknie do czasu jak wstawiłem okna i okazało się że, okna należy wstawiać 5,5cm od zewnętrznej krawędzi kasety czyli zewnętrznej krawędzi muru.
    I tak też mam wstawine.
    Przyszedł tynkarz i zadał mi jendo pytanie jak widzę parapety zewnętrzne? Bo pozostaje 5cm i będzie to wyglądać dość dziwnie.
    Widzę dwie możliwości:
    zabudować jakość obszar pod parapetem albo co chyba zrobię - obłożyć ściany watą 5cm + tynk.
    Poradźcie co zrobić.

  6. #26

    Domyślnie

    Czy w przypadku położenia na zewnątrz siatki na kleju można potem robić tynk centowo-wapienny czy pozostaje tylko szlachetny.Mam tu też na myśli styropian ocieplający płytę balkonową, który chciałbym przede wszystkim zabezpieczyć przed nadchodzacą zimą, a on jest trochę pouszkadzany i najbardziej narażony na warunki zewnętrzne.Tad

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony