dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Domyślnie Jakie ubrania robocze na budowę ( chłodniejsze dni )

    Witam. Jakie ubranie robocze na budowę byście polecili tak aby kupić raz a solidnie na długi czas.

    - Spodnie ogrodniczki. Czy jest coś na co powinienem zwrócić uwagę czy brać pierwsze lepsze ocieplane ? Może jakiś specyficzny materiał ?
    - Bluza/kurtka ocieplana. Tak samo jak w przypadku spodni, możecie coś polecić ?
    - Buty, jaka firma robi wygodne solidne buty ( w tym przypadku wygoda to priorytet )

    Ogólnie ubranie ma służyć do pracy na zewnątrz w chłodniejsze wiosenne dni ( 0-10 stopni ).

    Jakiej firmy odzież się u was sprawdziła ?
    Ostatnio edytowane przez mich83 ; 05-04-2015 o 09:40

  2. #2

    Domyślnie

    Ze sklepu z odzieżą używaną. Po uszkodzeniu lub silnym zabrudzeniu wyrzucam i kupuję następny zestaw.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał netcom Zobacz post
    Ze sklepu z odzieżą używaną. Po uszkodzeniu lub silnym zabrudzeniu wyrzucam i kupuję następny zestaw.
    Pytam się o ubrania robocze a nie o zwykłe ubrania używane.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    195

    Domyślnie

    Kup sobie bieliznę termoaktywna. Jak bedzie za gorąco to poprostu ściągniesz kalesony i po kłopocie. Ubrania ocieplone są dużo mniej wygodne niż zwykle robocze. Jak masz blisko market jula to tam jest duży wybór wygodnych ubrań roboczych, kup sobie odrazu wyposażenie osobiste: metrówkę, nóż, ołówek, ew taśmę miernicza.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał mich83 Zobacz post
    Pytam się o ubrania robocze a nie o zwykłe ubrania używane.
    Ubrania używane nie mogą być roboczymi ?
    a jeansy to do kościoła są ?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Może autor wątku planuje otworzyć firmę budowlaną.

    I kupić pracownikom ubrania robocze ?

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał beton44 Zobacz post
    Może autor wątku planuje otworzyć firmę budowlaną.

    I kupić pracownikom ubrania robocze ?
    To by zmieniało postać rzeczy

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał beton44 Zobacz post
    Może autor wątku planuje otworzyć firmę budowlaną.

    I kupić pracownikom ubrania robocze ?
    Mam po prostu dorywczą prace na budowie na zewnątrz ( także wyprzedzam pytanie , pracodawca nie zapewnia ubrania ), teraz jest dość chłodno a że nie mam żadnej starej kurtki której mógłbym użyć pomyślałem ze kupie jakaś kurtkę roboczą a w przyszłości na pewno się przyda. Coś oddychającego, ciepłego i mocnego . Także nie che jakiejś używanej szmaty i na razie skupie się na kurtce bo jakieś ogrodniczki znalazłem.

    Pytam o jakieś szczegóły być możne ktoś się orientuje z jakiego materiału taka kurtkę warto kupić , poleci jakiś konkretny model albo powie czego się wystrzegać.

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Najlepiej kupic w sklepie z odzieza bhp, buty tez tam znajdziesz.

    Kurtki robocze mojego meza wygladaja mniej wiecej tak:

    http://jobwear.pl/jobwear-odzie-robo...j%C4%85ca.html

    Sa na pewno jakies ciemniejsze wersje, bez odblaskow

    Sprawdzilam metki kurtek: Snickers, Jobman i Blue Wear(jula).
    100% poliester, druga 70% i 30% bawelna, przydatne kieszenie na zewnatrz, wewnatrz, rozne wersje ocieplenia

    I jak juz ktos wczesniej pisal, kup sobie bielizne termoaktywna. Ja kupuje dla meza takie komplety:
    http://allegro.pl/bielizna-termoakty...867751758.html

  10. #10

    Domyślnie

    Hej- sam pracuje duzo na wolnym powietrzu- najlepiej sprawdzaja mi sie delikatnie ocieplane ogrodniczki( najzwyklejsze ze sklepu bhp- calkowicie wykluczaja potrzebe noszenia kalson itp... Przez co nie masz skrepowanych ruchow) i kurtka ocieplana(na metce :tkanina zasadnicza-100% bawelna) pod to bluza z kaputerem i zwyly t-shirt( o termoaktywnych ubraniach nie myslalem jeszcze, choc moze na probe wezme rowerowe ) ale wracajac- powyzszy zestaw idealny do 0-10st C- powyzej juz za goracy... Przy -10 dodawalem do tego swetr...

    Co do butow- to olej firme- idz i przymierz kilka bhp- czy pasuja Ci z blacha na palcach czy wolisz z ochrona kostki czy bez- tu juz tylko wazna Twoja wygoda...

    Ps. Przy zerowych nadal mam czapke+ kask
    Przy +10st C sam kask

    Pozdawiam
    http://www.naprawto.blogspot.com

    DIY, budowa, narzędzia, remont, warsztat

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    milo222

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-249
    Posty
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamzzz Zobacz post
    Kup sobie bieliznę termoaktywna. Jak bedzie za gorąco to poprostu ściągniesz kalesony i po kłopocie. Ubrania ocieplone są dużo mniej wygodne niż zwykle robocze. Jak masz blisko market jula to tam jest duży wybór wygodnych ubrań roboczych, kup sobie odrazu wyposażenie osobiste: metrówkę, nóż, ołówek, ew taśmę miernicza.
    potwierdzam w Juli jest naprawdę dobry wybór i przy promocjach odzież i obuwie jest tańsze niż np marketach budowlanych - do tego jakościowo jest ok( używam ogrodniczego długi i krótkich) Szczególnie uwielbiam długie ogrodniczki z Juli za specjalne miejsca na kolanach w które wkłada się gąbki dzięki czemu przy klękaniu kolana nie bolą ( choć trochę krępują ruchy przy częstych wstawaniu i kucaniu)

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Klitom

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-244
    Posty
    50

    Domyślnie

    Co myślicie o odzieży roboczej od firm w ramach gratisów do zamówień? (koszulki, bluzy, czapki itd.)
    Chętnie nosicie? Sprawdzają się? Czy jednak wolicie własne?

  13. #13

    Domyślnie

    Racja z tą bielizną termoaktywną, też taką kupiłam dla brata w prezencie, on ma ubrania z i z tego co wiem to nie narzeka, ale nie wiem jaki ma skład każda z tych rzeczy... No i tak, jak było napisane wyżej warto poczekać na promocje w przypadku większych zamówień...
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 02-11-2015 o 07:54 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  14. #14
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Super*
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Lipiany
    Kod pocztowy
    74-240
    Posty
    106

    Domyślnie

    Snickers to dobra firma .

  15. #15
    Banned
    piotrwalicki

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Strzegom
    Kod pocztowy
    58-150
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Super* Zobacz post
    Snickers to dobra firma .
    bardzo dobra

  16. #16

    Domyślnie

    engelbert strauss- sprawdzony standard

  17. #17

    Domyślnie

    Chyba dość dobre są ubrania sprzedawane w leroymerlin. Spodnie ogrodniczki to super pomysł, ja bym jeszcze dodał płaszcz przeciwdeszczowy ja osobiście jeszcze nosze kamizelki, nie ruszam się bez kamizelki, ponieważ jest ona bardzo poręczna i chowam w jej kieszeniach wszystkie możliwe drobiazgi. Już się do tego przyzwyczaiłem. Poza tym bluza powinna być zapinana wysoko pod szyję, żeby wiatr nie zawiewał, czego ja osobiście nie znoszę, bo jak wieje w szyję, to i na całym ciele ziąb czuć... Pozdrawiam

  18. #18

    Patrz na jakość i wygodę

    Cytat Napisał mich83 Zobacz post
    Mam po prostu dorywczą prace na budowie na zewnątrz ( także wyprzedzam pytanie , pracodawca nie zapewnia ubrania ), teraz jest dość chłodno a że nie mam żadnej starej kurtki której mógłbym użyć pomyślałem ze kupie jakaś kurtkę roboczą a w przyszłości na pewno się przyda. Coś oddychającego, ciepłego i mocnego . Także nie che jakiejś używanej szmaty i na razie skupie się na kurtce bo jakieś ogrodniczki znalazłem.

    Pytam o jakieś szczegóły być możne ktoś się orientuje z jakiego materiału taka kurtkę warto kupić , poleci jakiś konkretny model albo powie czego się wystrzegać.
    Ja kupiłem zestaw ogrodniczki ocieplane i kurtka ocieplana. Postawiłem na jakość. Kolega mi polecił ten model, nosi już drugi sezon i nic się nie przetarło ani rozerwało. Ja kupiłem w sklepie internetowym, zawsze taniej. Polecam
    http://sklep.aspil.pl/spodnie-ogrodn...ane-p-276.html
    http://sklep.aspil.pl/kurtka-ochronn...ana-p-277.html

  19. #19
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar monach
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    78

    Domyślnie

    na odzieży snickers na pewno się nie zawiedziesz

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał monach Zobacz post
    na odzieży snickers na pewno się nie zawiedziesz
    Snickers markowe ubrania robocze . Polecam

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony