dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 42
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 830
  1. #201
    Guest

    Domyślnie

    Gratulacje raz jeszcze. Kibicowałem od początku, więc chyba tym większa radość, że udało Ci się plan zrealizować.

  2. #202
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Zielona - gratulacje. Jak widać z Twojego przykładu nie ma w życiu nic fajnego bez bólu. Efekt niesamowity - zazdroszczę. Też chciałbym umieścić takie fotki w dzienniku.
    Pozdrawiam

  3. #203

    Domyślnie

    am
    Dzięki
    A fotki już niedługo umieścisz. Przecież przeprowadzka, jak chodzą słuchy, w sierpniu.
    Dla nas ostatni tydzień był najgorszy. A to wcale nie koniec, a nam już troszeczkę brakuje sił, a i zapał po przeprowadzce jakby zmalał.
    Mamy temat ogrodzenie: i jakoś nam nie idzie.

  4. #204
    Guest

    Domyślnie

    Zielona ale masz super dom! Jak ja ci zazdroszczę (ale w pozytywnym sensie)! Taki kominek ja też chcę mieć! I pomarańczowa łazienka i kuchnia też są super. Pokoje dzieci chyba też trochę zgapię. Ale masz fajnie! I Twój dziennik też jest fajny. Pozdrawiam serdecznie! Ivette
    P.S. Teraz powinnaś się nazywać Pomarańczowa lub czerwona, bo z pewnością już w pełni dojrzałaś!

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    a więc udało się zrealizować plan....GRATULACJE !!
    niech zawsze nad Twym domkiem świeci , czasem niech sie pojawi , a ciemną nocką
    zyczę samych wspaniałych dni w nowym domku i wytrwałości przy zakładaniu ogrodu, pozdrawiam

  6. #206

    Domyślnie

    ivette
    Dojrzała to ja chyba nigdy nie będę. Czasami ktoś się pyta coś o techologie budowlane, porównania materiałów, a ja umiem doradzić tylko w takich sprawach, z którymi bezpośrednio się zetknęłam, a i tak czy dokonałam właściwego wyboru to sprawa dyskusyjna. Ale go dokonałam.

    Ivo
    Dzięki za miłe słowa. Już niedługo (kiedy?) Ty będziesz mieszkać "na swoim", fajne uczucie, ale nie pamiętam kiedy ostatnio miałam chwilę wolną.

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Zileona - plan był aby wprowadzić się na Boże Narodzenie 2003. I jest on tak naprawdę realny...gdyby oczywiscie nie pieniążki
    Na dzień dzisiejszy mamy już otynkowane i położone posadzki - jeszcze calosc ogrzewania z kotlownia i kominkiem uda się nam zrobić. Potem przydałoby sie jeszcze zrobic szambo (z "grubych" rzeczy), a dalej to wykończenie....ale kredyt sie skończył nawet żeby wprowadzic się do bardzo surowego stanu, trzeba choc pomalowac, zrobic łazienkę i prowizoryczna kuchnie
    Miotamy się więc czy zrobic tyle ile sie da i w przyszłym roku dalej, czy na siłę się wprowadzac - w tym wypadku odpadła by na opłata za wynajęcie mieszkania.
    I to by było na tyle o moich planach...
    Twój dziennik był (i dalej jest )jednym z tych, które regularnie czytałam i cieszyłam się wraz z Tobą każdym następnym etapem
    Pewnie tak jak piszesz wolnych chwil brak - ale plan udał Ci się znakomicie - raz jeszcze gratuluję i pozdrawiam

  8. #208

    Domyślnie

    Ivo
    Powodzenia w realizacji planów.
    U nas też będzie kanalizacja w najbliższej przyszłości (5 lat?) i dlatego nie zdecydowaliśmy się na oczyszczalnię tylko wybraliśmy szambo szczelne.

    Ja na Twoim miejscu wchodziłabym w prowizorkę, ale "jestem w gorącej wodzie kąpana" i "spadły mi z nieba (ze sprzedaży starego domu)" pieniądze.

  9. #209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Zielona - myslę że ostatecznie bedziemy próbować wprowadzic się w tym roku...oby wyszło

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Zielona, gratulacje - juz mieszkasz na swoim, super A kuchnie masz przecudna

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja sie przyznaję bez bicia na żywca zamierzam zrobic taki sam kominek...

  12. #212
    Guest

    Domyślnie

    Zielona,
    gratulacje!!
    Cudny ten domek.
    Cacuszko po prostu.
    Kominek-debeściak.
    Dzieciaki szczęśliwe na pewno.

  13. #213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Zielona...mam prośbę..moge dostac namiar gdzie moge kupic taki kamien..i ew na firme ktora Ci go robiła.

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    robiła kominek...

  15. #215

    Domyślnie

    Teska
    Namiary przesłałam Ci na maila.
    Pytaj o montażystę Pana Artura

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Kasiu - o schody warto zapytać tez w firmie na os. Złocień (po drodze do mnie po prawej za torami - wiesz chyba gdzie to?). Teraz dokłądnie nie pamiętam nazwy i adresu ,ale TAM może być tylko jedna taka firma. W razie czego poszukam namiarów w domu ui Ci prześlę.

  17. #217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Zielona
    dzieki....mam jeszcze pytanko o ten wkład...ile kosztował i sorki nie wiem jakiej jest firmy..bo ja mam zamiar Jotula..potrzeba mi ogrzac 500m3 kubatury ciagle

  18. #218

    Domyślnie

    Teska
    Jest to wkład firmy SUPRA typ Temporis D.
    Kosztował ok. 3 500 zł.

  19. #219

    Domyślnie

    Zielona, ale Ci dobrze ...
    jak wszystko pojdzie OK, to tez bede biegac gora-dol-taras za 2 miesiace i nawet jesien mi nie przeszkodzi

  20. #220
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Brawoo Kasiu! Brawoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 11 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony