dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Kosz i wyrzut boczny musi być obowiązkową, Szkoda czasu i pracy na zbieranie trawy gdy koszę między drzewkami, daleko na zapleczu domu w ogrodzie.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał patol Zobacz post
    Kosiarka kosztowała mnie 1900zł a zapychała sie co chwilę i połowa trawy na trawniku zostawała. Na forum o kosiarkach "magicy" sprzedali mi specjalne ostrze i teraz kosiarka ładuje jak głupia a zapycha się wtedy kiedy kosz jest pełny
    Dziwne. Moja Stiga 48sqb ma opcję wyrzutu bocznego i mulczowania i nigdy nie ma problemu z dopychaniem kosza na maksa. Nawet jak zdarzyło mi się mi się kosić mokrą trawę. Może więc to kwestia kiepskiej kosiarki?

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar radetzky
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-750
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Dziwne. Moja Stiga 48sqb ma opcję wyrzutu bocznego i mulczowania i nigdy nie ma problemu z dopychaniem kosza na maksa. Nawet jak zdarzyło mi się mi się kosić mokrą trawę. Może więc to kwestia kiepskiej kosiarki?
    Mam podobny model kosiary i potwierdzam, że fajnie się sprawdza przy koszeniu. Kosz jest duży (u mnie 60 litrów) i nie ma problemu z jego zapychaniem.

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafalwtorek

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wadowice
    Kod pocztowy
    34-100
    Posty
    13

    Domyślnie

    Napęd jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem Zwłaszcza gdy masz ciężką kosiarkę.

    Poizdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Ale tak prawde mówiąc to dziś ciężko kupić dobra kosiarkę aby miała min 51cm bez napędu i tych innych bajerów a z dobrym silnikiem o mocy >4,5km
    ---------------------------------------------------------

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    luicynka44

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-500
    Posty
    7

    Domyślnie

    A jaką spalinową z napędem możecie polecić? Aktualnie posiadam Hondę, ale już ledwo zipie i myślę, że nadszedł już jej czas.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony