dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 100
  1. #81
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    edi39

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Rokiciny
    Kod pocztowy
    97-221
    Posty
    2

    Domyślnie

    czy ktoś wie może jaki kolor okien jest w gotowym projekcie domu z widokiem?

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał edi39 Zobacz post
    idas, jaką grubość masz podbitki w swoim domu z widokiem?
    Plyta OSB 12mm + 2cm styropiany. Klej + siatka + tynk...nie wiem ile to moze miec.

  3. #83
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sysia79

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    05-084
    Posty
    3

    Domyślnie

    Czy może mi Pan polecić firmę z którą Pan budował... mam projekt, pozwolenie na budowę szukam tylko wykonawcy

  4. #84
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sysia79

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    05-084
    Posty
    3

    Domyślnie

    [QUOTE=Buduj Czy może mi Pan polecić firmę z którą Pan budował... mam projekt, pozwolenie na budowę szukam tylko wykonawcy

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał idas Zobacz post
    Plyta OSB 12mm + 2cm styropiany. Klej + siatka + tynk...nie wiem ile to moze miec.
    Jak poradiliście sobie z pasem podrynnowym z blachy, tak aby nie było skroplin i zacieków na krawędzi okapu?

  6. #86
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gralew71

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kolor okien na wizualizacji Domu z Widokiem to Oregon 4. Właśnie kilka dni temu wstawiłem takie u siebie.

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał idas Zobacz post
    U mnie podbitka jest zrealizowana następująco:
    - do dolnego pasa wiązarów z rusztem z lat, mam przykręcone płyty OSB
    - do płyt sa przykręcone płyty styropianowe, ktore zostały zeszlifowaniu w niektórych miejscach dla wypoziomowanie całej powierzchni podbitki
    - płyty sa obrobione klejem i siatka
    - na to tynk
    Czyli podbitka jest "przedłużeniem" elewacji ścian.

    Dodam tylko ze ja ten projekt dosyć mocno przerobiłem, choć bryła i układ pomieszczeń pozostał bez zmian.
    dzieki idas - tak myslalem. Mozna jeszcze HPV a jak rozwiazales wentylacje dachu? Bo normalnie w podbitce co jakis czas jest kratka aby wlatywalo powietrze....

    Pozdrawiam

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzey_ Zobacz post
    Jak poradiliście sobie z pasem podrynnowym z blachy, tak aby nie było skroplin i zacieków na krawędzi okapu?
    blache zagina sie w dol na 1-2cm...tak jak parapet

  9. #89
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bartjola

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    rzszow
    Kod pocztowy
    35-002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jestem wlasnie na etapie wyboru dachowki. Jaka dachowke polecacie ? Kto jest w 100% zadowolony z swojego dachu?

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał .:Paco:. Zobacz post
    dzieki idas - tak myslalem. Mozna jeszcze HPV a jak rozwiazales wentylacje dachu? Bo normalnie w podbitce co jakis czas jest kratka aby wlatywalo powietrze....

    Pozdrawiam
    I mam dokladnie takie kratki.

  11. #91
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gralew71

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Pruszków
    Kod pocztowy
    05-800
    Posty
    2

    Domyślnie

    Prawdopodobnie tym kolorem okien jest oregon

  12. #92

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

    Zmieniliśmy plany i jednak nie będzie to Dom z Widokiem 6.. Jako, że pokusiliśmy się na zakup, bo była promocja, to teraz mamy do sprzedania cały, nowy projekt

    Cena oczywiście niższa niż na stronie producenta (aktualnie widzę 4500), do oddania za 3000 zł.

    email: [email protected]

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez MarcPolo ; 29-04-2017 o 17:04 Powód: aktualizacja email

  13. #93

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartjola Zobacz post
    Jestem wlasnie na etapie wyboru dachowki. Jaka dachowke polecacie ? Kto jest w 100% zadowolony z swojego dachu?
    Ja polecam Nelskamp F12. Twarda, glazurowanej angoba. Mozna po niej chodzic bez żadnych uszczerbków.


    Jaki kominek montowaliscie u siebie?

  14. #94
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bartjola

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    rzszow
    Kod pocztowy
    35-002
    Posty
    4

    Domyślnie

    No właśnie zakupiłem grobem Bergamo antracyt

  15. #95

    Domyślnie

    Mam do sprzedania projekt dom z widokiem wersja 6 ponieważ projekt wykonaliśmy od zera z powodu wielu zmian. Projekt oddał bym tanio za 2700zł zainteresowanych proszę o kontakt priv.

    polecam też grupę na FB nazywa się - dom z widokiem mg project

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał polinkag Zobacz post
    Witam My budujemy dom z widokiem 3, a właściwie to skończyliśmy już mury Teraz przymierzamy się do dachu.
    Witam serdecznie! Przymierzamy sie do budowy wlasnie tego projektu, mamy niestety wiele pytan, dlatego bylabymBARDZOOO bardzo wdzieczna za kontakt! 796919985

  17. #97

  18. #98

    Domyślnie

    Czy ktoś mógłby udostępnić wykaz drewna na więźbę dachową z projektu domu z widokiem 3? Będę bardzo wdzieczna: [email protected]

  19. #99
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WYKOPANE.pl

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Czy któryś z szanownych inwestorów buduje lub wybudował "Dom z Widokiem" na Podkarpaciu lub województwach ościennych i chciałby się pochwalić swoją INWESTYCJĄ??? Chcielibyśmy zobaczyć TEN PROJEKT na żywo chociaż z zewnątrz niezależnie od stanu zaawansowania prac. Rozważamy budowę DOMu Z WIDOKIEM 3 lub mniejszej wersji DOM Z WIDOKIEM 5. Może mógłby KTOŚ przesłać kilka zdjęć z realizacji na maila [email protected] ??? Proszę o kontakt telefoniczny 570 601 601. Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

  20. #100

    Domyślnie

    Dzięki za opinie, fajne mają te projekty, trzeba przyznać

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony