dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Nowa strona Kominki Godzic

    Zapraszam do odwiedzenia naszej nowej firmowej strony www.kominki-godzic.pl Pół roku intensywnej pracy z naszym programistą i myślę, że osiągnęliśmy zamierzony efekt. Witryna będzie jeszcze rozbudowywana i uzupełnia o brakujące treści, więc zaglądajcie do nas sukcesywnie. Możecie również zadawać pytania w dziale Porady na naszym blogu
    Będę wdzięczny za wszystkie komentarze i opinie nt funkcjonalności strony.
    Pozdrawiam
    Mariusz Godzic

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Arek74

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    WROCŁAW
    Posty
    293

    Domyślnie

    gratulacje

    jak patrzę na Twoją stronę, to nie chce mi się na moją wchodzić

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    No nie wiem, strona wypasiona ale ja np. szukam na stornach informacji i denerwują mnie przepakowane grafiką strony. Oczywiście to tylko moja subiektywna opinia.

  4. #4
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nie skomentuję tej strony bo mnie znowu margod zjedzie.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie skomentuję tej strony bo mnie znowu margod zjedzie.
    Dlaczego, jeżeli coś ci się nie podoba, to chętnie wysłucham.

    @Remiks, ciężko w dzisiejszych czasach pominąć grafikę. Poprzednia strona była bardziej merytoryczna, ale przeprowadzona analiza wśród naszych klientów wskazuje, że ludziom nie chce się czytać rozbudowanych treści Szczegółowe informacje techniczne przeniesione są na blog.

  6. #6
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    Dlaczego, jeżeli coś ci się nie podoba, to chętnie wysłucham.

    @Remiks, ciężko w dzisiejszych czasach pominąć grafikę. Poprzednia strona była bardziej merytoryczna, ale przeprowadzona analiza wśród naszych klientów wskazuje, że ludziom nie chce się czytać rozbudowanych treści Szczegółowe informacje techniczne przeniesione są na blog.
    Nie przywykłem krytykować mocno tego, czego sam nie mam w takim wymiarze lub podobnym.Lekko powiem i nie dziwi mnie fakt iż twa konkurencja śpi i nie odpowiada,że strona jest bardzo przejaskrawiona.Wolałem KOMINKI-GODZIC początki.Twe fascynacje itp.Teraz urastasz do miana Mera FM wklejając link.To moje subiektywna ocena a zjechałeś mnie za coś innego i zabolało.Tyle mej opinii.

  7. #7

    Domyślnie

    Ok rozumiem przesłanie. "Niestety" będzie tego więcej, pomału rozkręcamy dość dużą kampanie reklamową, otworzysz lodówkę a tam... Kominki Godzic
    z góry przepraszam...

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    Ładna i bogata Gratuluję
    nasza też przeszła lifting, jeszcze brakuje nam jedynie finalnej grafiki
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał margod Zobacz post
    @Remiks, ciężko w dzisiejszych czasach pominąć grafikę. Poprzednia strona była bardziej merytoryczna, ale przeprowadzona analiza wśród naszych klientów wskazuje, że ludziom nie chce się czytać rozbudowanych treści Szczegółowe informacje techniczne przeniesione są na blog.
    Oczywiście masz rację nie da się pominąć grafiki może troszkę się czepiam ale chyba o to chodziło. Miałem na myśli to że po każdym kliknięciu w menu 2/3 nowo otwartej strony zajmuje tło mała grafika i niewielka treść i aby czegoś się dowiedzieć trzeba przewijać stronę. 1/3 ekranu to też nic nie wnosząca treść zawsze ta sama ponad 3000 realizacji. A przeprasza galeria chociaż wygląda inaczej Prosiłeś o opinie i komentarze więc się troszkę poczepiałem

  10. #10

    Domyślnie

    Dziekuje i jestem bardzo wdzięczny, za Twoją opinię. Nie oczekuje tylko ochów i achów, konstruktywna krytyka jest mile widziana. Moze w końcu uda nam sie stworzyć stronę idealną W zasadzie juz mam pomysły na kolejne modyfikacje, ale muszę dać odpocząć od nas naszemu webmasterowi.

  11. #11
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Kurcze.. kasiorę darmo dają !!!

    Ale patent .... " kup za minimum 50 000 a 200 zł dostaniesz GRATIS !! ".....

    Grafika fajna.
    Darek B

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Kurcze.. kasiorę darmo dają !!!

    Ale patent .... " kup za minimum 50 000 a 200 zł dostaniesz GRATIS !! ".....

    Grafika fajna.
    Z 50 000 możesz dostać nawet 5 bonów po 1000 zł - spiesz się, bo promocja się kończy

  13. #13

    Domyślnie

    ładnie może i tak ale słaaabo z konkretami na tej stronie; no np chyba każdy od razu by chciał wiedziec-jaki okres gwarancji za wydane 30 tys. ....

  14. #14
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał snowstorm Zobacz post
    ładnie może i tak ale słaaabo z konkretami na tej stronie; no np chyba każdy od razu by chciał wiedziec-jaki okres gwarancji za wydane 30 tys. ....
    Jak to jaki okres gwarancji za wydane 30 tyś??? .To za wydane 50 tyś ma być stosunkowo większy??? .

  15. #15

    Domyślnie

    niktspecjalny-to już Twoja propozycja
    Chyba normalne, że tzw wyższa półka powinna coś GWARANTOWAC
    W innym wątku pojawiła się informacja o tym, że firma dystrybująca i instalująca powiększa gwarancję producenta i to jest bardzo fajna wiadomość

  16. #16

    Domyślnie

    ponieważ sporo razy gościłam na tej stronie- mogę powiedziec już po opatrzeniu się, że na pewno ładna i zawiera sporo informacji-tyle ze dość rozrzuconych; brakuje mi widoku wnętrza wkładu kominkowego-bo np. w interesującym mnie modelu http://kominki-godzic.sklep2.pl/pale...tml?cPath=8_79 nie widac czy tam jest ruszt czy go nie ma/nie wiem czy sie dobrze domyślam ze go nie ma/ widzę szamot, ale też gdzieś-chyba nie na tej stronie czytałam, ze komora jest żeliwna/wyłożona szamotem/; to jeszcze poproszę o odniesienie się do informacji zawartej w filmie innej firmy dystrybującej i montującej kominki-,,że nie ma przeciwskazań do palenia drewnem drzew iglastych,,/mowa o Brunnerze HKD/-i na filmie owym pali się właśnie takie drewno...

  17. #17

    Domyślnie

    Witam
    Dziekuje za opinie.
    Jezeli chodzi o paleniska BRUNNER to jest tak, jak wnioskujesz, wszystkie są bezrusztowe, z komora spalania wyłożoną szamotem. W palenisku, które cię interesuje producent dopuszcza spalanie drewna iglastego.

  18. #18

    Domyślnie

    Ja równiez dziękuję za informacje.
    Pewne istotne szczegóły są zawarte -gdzieś tam ,,poukrywane,,-trzeba widziec gdzie można je znaleźć
    Znaczy się strona zrobiona na bogato, coś trochę dla poszukiwaczy skarbów
    Oczywiście doskonale rozumiem, że nie jest łatwo pokazac wszystko , jasno i jeszcze wszystkim dogodzić
    Nie lubuję się w blogach, ale na tej stronie właśnie tam jest kilka filmów dla laików w temacie kominków; mnie najbardziej podobało sie pokazanie w zbliżeniu mechanizmu otwierania drzwi unoszonych/gilotyna/; natomiast wiekszośc informacji zawarta jest tu w dyskusjach na forum-ale to dla upartych, cierpliwych, pracowitych i ambitnych Dla leniuszków kompletnych laików polecam owe filmiki na blogu
    Pozdrawiam.

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    miko98

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Kod pocztowy
    61-645
    Posty
    2

    Domyślnie

    Odświeżam temat, dlatego że poszukuję informacji na temat kominków firmy Godzic i trafiłem tutaj.
    Czy ktoś już z tą firmą współpracował? Jakieś opinie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony