dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jaki dach? Ruukki Adamante czy Venecja z BudMat?

    Stoję przed wyborem blachodachówki i nie wiem na ktorą lepiej się zdecydować. Poproszę o ewentualne sugestie, za i przeciw. Dach jest dość duży 315m2 dość połamany na domu parterowym. Cenowo wychodzi podobnie, adamante mimo że będzie sporo odpadu wypada ciut taniej.
    Pomóżcie podjąć decyzję proszę

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dubi1985

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witaj, widzę że nie masz wielu podpowiedzi. Ja zastanawiałem się między ruukki finerą a budmat venecja. Ostatecznie, wybrałem budmat venecję, również dom parterowy, dach 320m2 ( projekt dobredomy.pl - Julia )
    dziś otrzymalem zapytanie którą blachę chcę położyć, tj. Venecja Prelaq X mat czy Venecja D-matt.
    Podpowie ktoś bardziej zoorientowany, która blacha jest lepsza?

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety nikt nie chce się wypowiedzieć.
    Mi znajmy polecał jeśli Venecje to w X+mat.

  4. #4

    Domyślnie

    jeśli nie przypilnujecie dekarza, a trzeba wiedzieć, jak go przypilnować to przy złym obmiarze dachu nie zakończy blachodachówki na desce czołowej z wiatrownicą, tylko będzie musiał dokładać jakieś deski dobijane na przewiązki do krokwi, a wy będziecie mieć spie...... dach, mnie tak zrobiono na dachu, i dla mnie to jest paskudztwo, które irytuje mnie za każdym razem kiedy to widzę, venecji x-matt nie da się przyciąć w dowolnym miejscu i jak dekarz nie umie myśleć i liczyć to zmajstruje takiego właśnie potworka jak ja mam, ale kasę weźmie, poza tym balchodachówka matowa i ładna ale tylko dla kumatych dekarzy
    Ostatnio edytowane przez LASSU ; 30-06-2020 o 19:23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony