dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 119
  1. #81
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dodatkowo uporałem się z przyłączem wody oraz wkopałem przewód elektryczny. Ponadto podłączyłem i zakopałem zbiornik na deszczówkę. Dni są coraz cieplejsze i prawdopodobnie wezmę się za dokończenie ocieplenia domu i zaciągnięcia siatką. Mam też bufor ciepła do przeróbki oraz zbiornik do CWU dwupłaszczowy do wmontowania.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3180.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	99,4 KB
ID:	409918
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3280.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	409915Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3296.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	409916Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3301.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	409917

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    Ja kupiłem folie za tysiąca z atestami i gruba min 0,5 mm ale w kilka dni była temperatura 35 C także w kilkunastu miejscach musiałem zakleić. Generalnie pożądana i gruba folia daje radę. Szkło piankowe nie ma ostrych krawędzi . Po zagęszczeniu jest w miarę płaskie poza wystającymi bryłkami ale ostre to to nie jest. Po założeniu foli i ułożeniu podkładów betonowych spokojnie można po tym biegać
    Załącznik 409911Załącznik 409912
    Dawales jeszcze folie na płytę pod EPS i izolacje pod ściany?

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    Dawałem ppst drogowa 20 lat gwarancji ale ważne żeby była gradacja 150. Kurde zabij mnie ale nie pamiętam jakie zakłady ale wiem że Ci Austrii mieli hopla na tym punkcie że mają być nie mniejsze niż bo szkło ma się w tym zamknąć jak w worku przyciśnięte płytą fundamentową od góry bo gwarantowali że jak na glinie zdejmę humus to nic sie nie stanie. I trzyma 3 lata.
    Na zdjęciach tak widzę na oko że to z 50 cm będzie.
    Załącznik 409787Załącznik 409788
    Widzę, że wątek zdominowały pytania dotyczące płyty fundamentowej
    Na czym polegała gwarancja Austryjaków?
    To było na słowo w stylu "Panie, to Panu wytrzymana, robimy tak od lat" czy miałeś z nimi jakąś pisemną umowę, która poruszała to zagadnienie, że w razie problemów... ?

  4. #84
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dawales jeszcze folie na płytę pod EPS i izolacje pod ściany?
    Mam folię tylko na szkle piankowym natomiast pod ścianami jest folia fundamentowa 30 cm szerokości ale jej zadaniem jest tłumić drgania czy dźwięk jak dobrze pamiętam.

    Na czym polegała gwarancja Austryjaków?
    Przepraszam ja to tak ująłem jako gwarancję. Generalnie miałem duże obawy, żeby stawiać na samej glinie ale zrobiłem jak kazali i jest jak mówili czyli ok.

  5. #85

    Domyślnie

    Gdzie dawałeś rury drenażu ? Czy jest możliwe położenie drenażu na geowłókninie na dnie wykopu i zasypanie szkłem ? Chwalą się , że szkło jest jednocześnie materiałem filtrującym więc może to wykorzystać

  6. #86
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gdzie dawałeś rury drenażu
    Po obwodzie przy głębszym położeniu razem z bednarką na 110-120cm przy jednoczesnym skarpowaniu pod płytę za styrodurem. Geowłóknina 1 m szerokości, dren obsypany otoczakami - tzw. dren francuski.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	opaska.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	410331

    Czy jest możliwe położenie drenażu na geowłókninie na dnie wykopu i zasypanie szkłem ?
    Można zasypać szkłem piankowym ale to drogie rozwiązanie bowiem po co ocieplać dren, który jest poniżej strefy przemarzania - dren z kamieniami otoczakami zawinięty w geowłókninie na głębokości 120cm spokojnie wystarcza.
    Tutaj inne zdjęcie drenu francuskiego z moją modyfikacją
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dren francuski.jpg
Wyświetleń:	126
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	410332

  7. #87
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ocieplenie 20 cm z wysuniętymi oknami skutecznie maskuje grubość ściany. Polecam wszystkim samodzielny montaż okien poza lico ściany.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3527.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	413240

  8. #88
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3477.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	413241

  9. #89
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar dzinks0
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Rzeszów (Nisko)
    Posty
    364

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    Ocieplenie 20 cm z wysuniętymi oknami skutecznie maskuje grubość ściany. Polecam wszystkim samodzielny montaż okien poza lico ściany.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3527.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	413240
    Te okna montowałeś na kotwach, z taśmami czy jakoś inaczej?
    +Energy House - Indywidualna parterówka z płaskim dachem

    Dom+garaż w bryle, indywidualny z pł. dachem; płyta fundamentowa na szkle piankowym, ściany beton komórkowy+silikaty, stropy monolit, dach i ściany EPS, PC+PV, OZC=?

  10. #90
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Te okna montowałeś na kotwach, z taśmami czy jakoś inaczej?
    Okna montowane na kotwach 5mm grubości podstawa (Kotwa CMO do montażu okien w dociepleniu KOM200) oraz boki i góra Konsola boczna kątowa FMW 65X145/2,5 grubość Knelsen 2,5 mm.
    Do tego taśma od wewnątrz z butylem (choć to zbędny wydatek). Najlepiej kupić bez butylu i przelecieć akrylem po całości - pięknie trzyma i jest szczelna.
    Po zewnątrz już w ociepleniu taśma rozprężna. Ale żeby ją wkleić trzeba dokleić takie paski sytroduru grubości 2 cm widoczne na zdjęcia. Zostawiamy 1 cm szczelinę i tam pakujemy taśmę, która spęcznieje. Oczywiście okno wcześniej w warstwie ocieplenia należy potraktować pianką uszczelniającą jak przy normalnym montażu z tą różnica że tu za mur robią konsole. I ot cała sztuka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kto200.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	11,9 KB
ID:	416683
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	knelsen.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	5,7 KB
ID:	416684
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0670.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	416685
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3440.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	416686

  11. #91
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie szklo a styro - strata ciepla

    Witam

    Fajne rozwiazania, szczegolnie z tym szklem. Podjaralem sie i rozgryzam temat. Tez bede mial plyte z tym, ze nie wiem do konca czy spelni moje oczekiwania. Ja bede mial grzana plyte i obawiam sie, ze w tych pustkach powietrznych, ktorych jest tam wiecej niz w styro (mimo zageszczenia) bedzie zachodzila konwekcja i wieksze straty ciepla niz przy styro.
    Sam material super i mniej bledow mozna popelnic przy nim...... ale ta ucieczka ciepla mnie martwi. Plyte bede grzal czystym pradem, wiec nie moge ryzykowac .........
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szklo - styro.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	423514  
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

  12. #92
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dlatego stosuje się go dwa razy więcej niż styroduru

  13. #93
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z uwagi na to że zanim skończyłem dom postawili mi stacje P4 a gęstość mocy wewnątrz domu wynosi 1200 uW/m2 dla dużego ruchu i suchego powietrza, i że specustawa na 5G czyli 26 Ghz już jest przesądzona bo ludzie są śnięci jakoś dziwnie i zajmują się konsumpcją i pierdołami, waśniami zamiast się ratować to ja płynę pod prąd.
    Jako człowiek po radiolokacji zastosowałem (po pierwsze różaniec) a po drugie jak się skapnąłem o co come on, siatkę oczko 0,6x0,6.
    Tak to wygląda:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5165.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	431220
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5174.jpg
Wyświetleń:	112
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	431221
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5245.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	82,0 KB
ID:	431222
    a tak po przyklejeniu regipsa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5304.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	431223

    Uważajcie na wszystko bo teraz jest jakieś wielkie kłamstwo, że wszystko jest ok jedzcie, pijcie, korzystajcie z życia. Prawda jest taka, że jak wy nie zadbacie to nikt inny nie zadba o was i rodzinę. Pamiętajcie że farbę na ścianie możecie zmienić ale dom musi być wygodny, komfortowy i zdrowy a najlepiej jak byłoby w nim mnóstwo miłości i modlitwy.
    Jak mi się uda dorzucę troszkę wpisów o kolejne etapy budowy bo troszkę nie miałem czasu ostatnio.
    Pozdrawiam

  14. #94
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie

    możesz dać linka do tej siatki ?
    Te 1200 bylo przed siatką czy po ?
    Niestety nie kumam tematu (totalnie nie moja działka), ale zagrożenie rozumiem.
    Do ilu trzeba zejśc by było bezpiecznie ?
    Gdzieś wyczytałem, że jest ryzyko jeśli zrobisz siatkę w domu to twoje sprzęty domowe nie będą promieniowały w tej przestrzeni i spotęgują swoje działąnie bo energia nie znajdzie ujścia. Czyli że można sobie pogorszyć...
    Masz zdanie na ten temat ?
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

  15. #95
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    już wyjaśniam bo akurat po radiolokacji w jeleniej górze jestem

    - 1200 uw/m2 gęstość promieniowania w paśmie 300 Mhz do 8 Ghz było przy suchym powietrzu i przy dużym ruchu na stacji BTS P4 - sobota popołudnie.
    Po ekranowaniu spadło do prawie zera w przedziale 0 do 10 max uW/m2.

    W Polsce jest norma ustalona do pracy na stacjach radiolokacyjnych w latach 80' (badania przez Wojskowy Instytut Lotniczy w Warszawie) na 100 000 uW/m2, ale to jest norma pracy i norma, gdzie kiedyś stacje radiolokacyjne pracowały na częstotliwości do 1 Ghz max a teraz technika ma telefony, routery działają 900 Mhz, 1,8 Ghz; 2,1 Ghz; 2,4 Ghz, 5 Ghz , etc. im wyżej tym gorzej dla zdrowia. Jest chyba (jeśli dobrze pamiętam) około 20 tyś badań szkodliwości mikrofal na zdrowie (są też specjaliści i badania korporacji zaprzeczające temu zjawisku czyli chorobie mikrofalowej ), dlatego żeby spać spokojnie i odpoczywać regenerując się powinno być najlepiej do1 uW/m2 lub max 20 uW/m2 (to można uznać za w miarę bezpieczne) (dla kobiety w ciąży poziom promieniowania musi być 0 uw/m2 żeby nie doszło do mutacji u płodu).
    Od 70-100 uW/m2 niektórzy ludzie mogą odczuwać dyskomfort tzn. problemy ze spanie, złe trawienie, zatrucie metalami etc..
    Wyższe wartości powodują już stres podprogowy, tzn. wydzielą się duże ilości hormonów stres ale człowiek nie odczuwa nic. Proszę szukać jest naprawdę jeśli kogoś ciekawi temat chyba że się jest uzależnionym od tech urządzeń - bo pijak też mówi, że wódka mu nie szkodzi i jakby chciał to odstawia już dziś

    Ja zastosowałem siatkę:
    https://allegro.pl/oferta/siatka-hod...OWViMTJkZGU%3D
    - z oczkiem 6 mmx6mm żeby już odizolować się od 5 G (5G w Polsce akurat ma to pracować na 26 Ghz) a skoro USA i Rosja i inne państwa mają broń mikrofalową na tych zakresach, a Bruksela 5G nie zakłada a wszystkim innym krajom nakazuje do 2020 r. wdrożenie to wole się od tego odseparować.

    Można zastosować siatkę mniejszą jeśli kogoś nie stać i wtedy część energii przejdzie ale nie cała.

    Co do promieniowania sprzętów, które generują nie wchodząc w szczegóły to - tak spotęgują działanie - jak to ująłeś ponieważ siatka będzie
    je odbijała jak na przykład promieniowanie mikrofalówki. Dlatego należy zastosować uziemienie tej siatki żeby energie się zaindukowała i została odprowadzona do ziemi.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5377.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	431549 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5374.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	431550 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5373.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	431551
    Ja nie polecam zakładanie wifi w domu ponieważ lepiej i szybciej jest korzystać z kabla rj 45 i zdrowiej. Natomiast zwykły kabel elektryczny ma pole elektryczne zakłócające do około 12 cm a szkodliwość dla receptorów człowieka 20-25 cm także nie aż tak wiele.

    Bardzo polecam zrobienie ochrony elektromagnetycznej domu - ja przypadkiem wpadłem na ten temat przy sarkoidozie i problemami z jelitami i snem bo w bloku miałem stacje bazową na kościele BTS tuż za oknem i zwykłe założenie folii aluminiowej na ścianę zbiło 2400 uW/m2 do 17. Teraz się wysypiam, jak człowiek i stąd się zainteresowałem tematem pomimo że znam się na mikrofalach to jakoś tego nie widziałem - uśpiło moją czujność powszedniość zjawiska - dlatego teraz jestem za - stop 5G!
    Nie dajcie się ogłupiać i robić z siebie i z swoich dzieci myszki doświadczalne (nie dajcie im smartfonów bo to cholerstwo cały czas promieniuje, uszkadza przednie płaty mózgu nowego odpowiedzialnego za wyższe uczucia i powoduje agresje i problemy w opanowaniu nerwów dzieci) - dużo przebywajcie w lesie min. 2 h bo drzewa tłumią fale i są naładowane ujemnie. Chodzenie na bosi po 30 min na dzień też polepsza sprawę ale sen musi być odpoczynkiem i do tego trzeba wyizolować dom.
    Ostatnio edytowane przez kolo004 ; 02-10-2019 o 20:27

  16. #96
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    Można zastosować siatkę mniejszą jeśli kogoś nie stać i wtedy część energii przejdzie ale nie cała.
    Tu chyba miałeś na myśli że większą ? Mniejsze oczka mniej przepuszczają raczej (o ile sie nie mylę).

    Dzięki za skrócony wykład bo na necie pełno badziewia i laikom trudno się zorientować.

    Jeszcze 2 pytanka:
    - jak dokładnie wygłada to uziemienie ? ( w sensie jak nim wyszedłeś poza płytę). Masz jakąś bednarkę czy inne rozwiązania ?

    - Dawałeś siatkę tylko po zewnętrznych ścianach domu (od wewnątrz) czy całe pomieszczenia dookoła ?
    (taniej i szczelniej chyba wyjdzie cały dom od zewnątrz osiatkować pod styropianem). Co o tym myślisz ?
    “Tylko dwie rzeczy nie mają końca: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie mam pewności.”
    Albert Einstein

  17. #97
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tu chyba miałeś na myśli że większą ? Mniejsze oczka mniej przepuszczają raczej (o ile się nie mylę).
    - dokładnie większa bo im mniej stali tym taniej, ale wtedy przepuszcza większe częstotliwości (krótsze fale przelatują lub się załamują) - moim zdaniem 6 mm najlepsza ale nie więcej niż 10 mm obecnie. Za rolke 25 mb o szer. 1 m przy oczku 6 mm wychodzi około 290zł z przesyłką.

    - jak dokładnie wygląda to uziemienie ? ( w sensie jak nim wyszedłeś poza płytę). Masz jakąś bednarkę czy inne rozwiązania ?
    Tam na zdjęciach widać. Położyłem pod regips (wtopiłem w klej) a na dole połączyłem każda siatkę kabelkami od skrętki komputerowej bo nie ma tam jakiś wielkich prądów i do gniazdka do uziemienia.

    - Dawałeś siatkę tylko po zewnętrznych ścianach domu (od wewnątrz) czy całe pomieszczenia dookoła ?
    (taniej i szczelniej chyba wyjdzie cały dom od zewnątrz osiatkować pod styropianem). Co o tym myślisz ?
    Jakoże stacja BTS stanęła praktycznie momentalnie więc na zewnątrz nie mogłem tego dać czyli miedzy styropian i ścianę bo ocieplenie już skończone było i po ptokach (operatorzy nie muszą się przejmować nikim ze względu na specustawę). Zostało mi tylko w środku więc zastosowałem to z regipsem dlatego że do samego tynku trzeba by nawalić dużo kołków żeby siatka idealnie leżała na ścianie. Ja dawałem tylko po ścianach zewnętrznych od środka domu. Okna mam 3 szybowe 0,5 mm więc skutecznie odbijają mikrofale więc tam nie ma potrzeby nic dawać.
    Co do uziemienia to zawsze możesz puścić tak jak ja od siatki do siatki i na końcu gdzieś to do uziemienia podpiąć.
    Od zewnątrz na pewno praktycznie i niewidoczne by było - także jak masz możliwość to tak rób.
    Ostatnio edytowane przez kolo004 ; 17-06-2019 o 22:21

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.311
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    Ja nie polecam zakładanie wifi w domu ponieważ lepiej i szybciej jest korzystać z kabla rj 45 i zdrowiej.
    Czyli telefonu używasz wyłącznie tradycyjnego, na kabelku?
    Ja jestem leniwy i lubię sobie np. zgasić światło z telefonu czy poczytać na nim maile czy FM - RJ45 nie przyjmuje.

  19. #99
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kolo004
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    139
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Używam przede wszystkim Internetu i sms Telefonu używam - jak już na słuchawki. Po prostu nie jestem od niego uzależniony wiec nie zawsze go mam przy sobie.
    Ja jestem leniwy i lubię sobie np. zgasić światło z telefonu czy poczytać na nim maile czy FM - RJ45 nie przyjmuje.
    My tu rozmawiamy o ekranowaniu i gęstości mocy i zdrowiu, a nie o jednym telefonie. Telefon do rozmowy potrzebuje 0,1 uw/m2.

  20. #100
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.311
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    My tu rozmawiamy o ekranowaniu i gęstości mocy i zdrowiu, a nie o jednym telefonie.
    Mi bez WiFi net praktycznie w domu nie działa. Automatyki wolę na świat nie wystawić. A nawet jak się w końcu dważę, to zostaje dostęp do NASa i dlna. A do rj45smartfona nie potrafię podpiąć.

    Cytat Napisał kolo004 Zobacz post
    Telefon do rozmowy potrzebuje 0,1 uw/m2.
    Qrcze, a mi świruje ponad skalę jak tylko jest zalogowany do sieci. Mikrofala i indukcja tak mi nie sieją (a nie noszę ich w kieszeni i nie przykładam do głowy).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20190618-122507.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	431579
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 18-06-2019 o 11:30

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony